Skocz do zawartości

Naruto Quiz


Gypsy

Recommended Posts

Groziłem, że to zrobię, a teraz będę zadawał wam pytania. Do puki nie spełnicie moich żądań. Mianowicie 20 tys dolarów które przeznaczę na przeszczepienie sobie skrzydeł i rakietę która wywali mnie do Equestrii. No drugą opcją jest odpowiedzenie na nie wiem no niech będzie 30 pytań, kto po będzie miał po tym najwięcej punktów to wygra,a w nagrodę będzie mógł się chwalić, że koksi. Aha bo bym zapomniał jedno pytanie jeden punkt. No i oczywiście edytowane posty olewam. A teraz pytanie. Jak się nazywa ten gościu? [attachment=216]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 126
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

W anime było pokazane tylko jak łapał Garę, w sumie nie pamiętam czy była mowa o tym czy było ich więcej.. Stawiam na jednego. Pytania daj trudniejsze, jak nie damy rady odpowiadać (o ile poza mną ktoś jest :D ), to będzie trzeba dać te łatwiejsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No po za tym jeszcze wchłonęła rany Sakury, a skoro życie za życie, to pewnie też obrażenia za obrażenia. Ale w gruncie rzeczy zginęła bo poświęciła swoje życie by ożywić Gaare. Cała reszta to tylko powody które doprowadziły ją do takiej a nie innej decyzji więc odpowiedź Ares'a Prime jest jak najbardziej poprawna.

Po głowie chodzi mi takie jedno pytanie, ale nie wiem czy ktoś na nie odpowie więc zadam inne, łatwiejsze.

Na czym polega sztuka Sasori'ego? Proszę o dokładną odpowiedź, bo ogólna mnie mało obchodzi.

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sasori uważał, że sztuką jest coś, co przetrwa wieki, coś co będzie podziwiać wiele pokoleń w przyszłości, czyli tak jak jego marionetki. Jakoś tak to szło, nie pamietam dokładnie, nigdy go nie lubiłem :D I zadaj tamto pytanie, jestem pewny, że ktoś z nas będzie znał odpowiedz ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest dobra odpowiedź. Skoro chcesz to pytanie to proszę bardzo. Ile dzieci Orochimaru poddał eksperymentowi polegającemu na zmieszaniu ich genów z genami pierwszego Hokage? Podpowiadam było ich nie więcej niż sto a nie mniej niż dwadzieścia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie dlaczego, jak patrzałem na inny temat z tych quizów to trudno było zgadnąć kto to jest Itachi a tu mi taką wiedzą walą. W każdym razie odpowiedź Ares'a jest jak najbardziej poprawna. Był on jinchuuriki bestii o 10 ogonach, a nazywała się Juubi.

Kto pomógł Itachi'emu zamordować swój klan?

Dołączona grafika

A co do stopni sharingan'a to nie jestem pewien, ale jest ich chyba pięć:

1. Ten z tym jednym znaczkiem

2. Z dwoma

3. Z trzema

4. Mangekou to jest to za zabicie przyjaciela

5. Eternal Mangekyou za przeszczepienie sobie oka kogoś z klanu Uchiha


Swoją drogą nie uważacie, że historia Itachi'ego jest jedną z najbardziej tragicznych. On całe życie cierpiał, podejmował decyzje z których nie było dobrego wyjścia i starał się chronić swojego brata.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mangekyo zmienia się w Eternal Mangekyo sharingana keidy przeszczepi się innego Mangekyo Sharingana, zwykły szaringan nie wystarczy :( A Itachiemu pomógł w wymordowaniu swojego klanu chyba Tobi. (w ostatnich chapterach były o tym fajne retrospekcje)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ostatnim stopniu moze sie przistoczyc w rikegan co osiagnol Uchiha Madarada z tego co wiem bo czytam mange ale tez ogladam . po wojnie wszyscy zostana uratowani przez itachiego ale , zawsze musi byc jakies ale w naruto madarada sie uwolnil co konczy sie katastroficznie bo pozostaje w ciele o niegraniczonej chakrze i nieznszczalnym cialem . Chce sie spotkac z naruto i go prawdopodobnie zabic co dalej nie wiem :D


Bo oczywiscie uznal ze jest od niego poterzniejszy wiec nic wiecej go nie na uczy wiec go zabil ....
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...