Skocz do zawartości

"Game of Ponies"


Verlax

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 67
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Update.

 

Wykonano ostatnie Marsze. Dodam tylko, że Halik nie miał Marszu -1 na Dorning Marshes, w rozkazach z PM powiedział, że "reszta armii nie robi nic". Zlitowałem się nad nim i dałem mu tam Konsolidację. Przypominam, na PM wysyła się mi jakie Rozkazy chcecie dawać, a po ich ujawnieniu dopiero jak chcecie ich użyć.

 

W rezultacie Konsolidacji Greyjoy otrzymuje 2 Punkty Władzy oraz Tyrell otrzymuje 2 Punkty Władzy.

 

-----

 

Baratheonowie kontynuują przejmowanie wschodniego wybrzeża Westeros, ich siły dotarły między innymi do Końca Burzy. Tyrellowie wyszli ze swoich zamków, zaś armie Słonecznej Włóczni powoli opuszczają półwysep Dorne. Na północy sytuacja się zaognia, wokół Seagardu bronionego przez siły Greyjoy'ów gromadzą się armie Lannisterów oraz Starków. Kto będzie walczył z kim i kto wyjdzie z tej walki zwycięski, tego jeszcze nikt nie wie...

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

Tura III

3e86c5c78f.jpg

 

 

Wydarzenia :

 

Talia I

c6cf2b0763.jpg

Tron ostrzy

 

Posiadacz żetonu Żelaznego Tronu (obecnie Ród Baratheonów) musi wybrać, czy:
a) Wszyscy gracze muszą sprawdzić swój limit Zaopatrzenia i zmniejszyć ewentualne armie (tak jakby wylosowano kartę Zaopatrzenia),
b) Wszyscy gracze mogą mobilizować jednostki (tak jakby wylosowano kartę Mobilizacji),
c) Nic się nie dzieje (tak jakby wylosowano kartę Ostatnich dni lata).
 
Dodatkowo, siła Dzikich rośnie! (obecnie - 8)

 

Talia II

77a7d67681.jpg

Gra o tron

 

Zgodnie z kolejnością rozgrywki każdy z graczy pobiera po jednym żetonie Władzy z puli władzy za każdy wydrukowany na planszy symbol władzy (koronę), który znajduje się na obszarach pod jego kontrolą. Każdy gracz pobiera też po jednym żetonie Władzy za każdy przyjazny port, w którym znajduje się przynajmniej 1 jednostka Statków (o ile na sąsiednim obszarze morskim nie ma żadnych wrogich jednostek Statków).

 

Rezultaty Gry o Tron (otrzymane dodatkowe żetony Władzy) :

 

Greyjoy - 2

Lannister - 2

Tyrell - 1

Stark - 2

Baratheon - 3

Martell - 3

 

Talia III

a2aef2fa5a.jpg

Nawałnica mieczy

 

Podczas tej fazy Planowania gracze nie mogą przydzielać rozkazów Obrony (w tym specjalnego rozkazu Obrony).

 

Dodatkowo, siła Dzikich rośnie! (obecnie - 10)

 

Co Obecnie Należy Robić :
 
Baratheon podejmuje decyzję w sprawie wydarzenia Tron ostrzy. Następnie rozpatrujemy efekty jego decyzji. Po tym, wszyscy gracze wysyłają do mnie na PW Rozkazy.
Edytowano przez Verlax
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Update.

 

4700e5c2fd.jpg

 

Gandzia zdecydował by rozpocząć Mobilizację! Każdy gracz może teraz napisać jakie jednostki rekrutuje w swoich Zamkach i Twierdzach. Można to robić w dowolnej kolejności (Żelazny Tron nie ma tu znaczenia). Proszę napisać jakie dodatkowe jednostki sobie tworzycie, podobnie jak już dokonali Baratheonowie.

 

Każdy gracz, który już dał jakie jednostki sobie tworzy, może dać mi Rozkazy. Po zebraniu wszystkich Mobilizacji i wszystkich Rozkazów kontynuujemy dalej.

Edytowano przez Verlax
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Riverrun mogę zmobilizować okręty. Przeczytaj łaskawie raz jeszcze rozdział o mobilizacji, zwłaszcza przykład mobilizacji, bazowany na Lannisterach. Jeśli w coś gram, to najczęściej znam instrukcję prawie na pamięć. Tak już mam :)

Edytowano przez Arkane Whisper
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie Rozkazy gotowe. Niech rozpocznie się wojna! 

 

03c6355411.jpg

 

Kolejność Ruchu :

 

Najpierw Lannisterowie mają prawo do użycia Kruka Posłańca. Następnie rozpatrujemy Rozkazy Najazdu (w tym wypadku w dowolnej kolejności, nie ma to znaczenia). Po Rozkazach Najazdu idą Marsze i na końcu Konsolidacje Władzy.

 

Marsze w kolejności Żelaznego Tronu :

 

1. Baratheon

2. Lannister

3. Stark

4. Martell

5. Greyjoy

6. Tyrell

 

Powodzenia!

Edytowano przez Verlax
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...