Skocz do zawartości

Co sądzicie o Adagio Dazzle?


Shine Star

Recommended Posts


Charakterek ma tylko niezbyt miły.

Ciężko, żeby antagonistka była miła. :fluttershy4: Ale cóż, niektórym jednak bardziej "do twarzy" po jasnej stronie mocy, jak Sunset. Ale jakoś Adagio w roli dobrej uczennicy nie widzę.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Ta antagonistka i jej "psiapsióły" niesamowicie mnie irytowały. Taka ekipa przewaliła się w 5498594854985949 "komediach" dla nastolatków. Jaś kocha Małgosię, wszystko jest OK, ale pojawiają się ONE - takie które wymyślają debilną intrygę, rozbijającą związek Jaś & Małgosia. Na koniec wszystko się wyjaśnia, a one same, rzecz jasna zostają upokorzone i wyśmiane. Jakieś podobieństwa do Rainbow Rocks? Tylko wątku miłosnego brakuje, bo rozchodziło się o muzykę.

 

Oby w "ewentualnej" (czytaj - pewnej) kontynuacji nie pojawiły się ponownie. Wolę już wątek miłosny, czyli Flashlight.    

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Adagio jest spoko.Podoba mi się jej styl ubierania się,ale włosy wyglądają jakby suszyła je trąbą powietrzną. :D

(Bez obrazy dla fanów Adagio ^^)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Uwielbiam Adagio, bardziej z powodu jej wyglądu, choć charakterek też niczego sobie ;) Te jej podłe minki są naprawdę urocze :)

Czy tylko ja nie mogę się nadziwić, że w polskiej wersji ma taki sam głos, co Dora? (tak, dokładnie ta z "Dora poznaje świat").

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...