Skocz do zawartości

[Zapisy] [Gra] Rodzina Diabłów [Highschool DXD][Reaktywacja]


Dean Ambrows

Recommended Posts

- Ta, dobrze że są tu amerykańkie bary bo na samej rybie i ryżu to bym raczej nie wyrobił. - stwierdził. Zobaczył że Elesis i Rin też weszli. - Hej. Przywitał się.

- Hej... - rzuciła tylko Elesis i poszła na górę, weszła do pokoju w którym była Lorence. - Słuchaj, muszę z tobą pogadać. - powiedziała. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Słuchaj... on... on umierał... miał białaczkę na długo nim się poznaliście... po prostu nie chciał żebyś przejmowała się nim. Miał nadzieje że przestaniesz go kochać... i teraz nie żyje... - powiedziała. Po chwili obok Elesis pojawił się portal taki sam jakich używał Jonathan, włożyła do niego rękę i wyciągnęła z portalu jego święty dar. Podała go Lorence. - powiedział że mam ci to dać... jako pamiątkę... - powiedziała. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Ja rozumiem że nie potrafisz tego zrozumieć... ale on umierał od dość długiego czasu. Przykro mi... - powiedziała Elesis i przytuliła Lorence. - Ale wiesz, powiedział żebyś się nie przejmowała... i że będzie czekać na ciebie w Valhalli... - powiedziała. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Ale... Ale przecież... To niesprawiedliwe. - powiedziała. W tym momencie jej serce po prostu roztrzaskało się na kawałki. Lorence zaczęła płakać jak nigdy dotąd. - Przecież... Mieliśmy być szczęśliwi... Dlaczego on mi o niczym nie powiedział? Przecież zostałabym tam z nim. Nie wracałabym tu. Zostałabym z nim do końca... Dlaczego...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obok Rin'a i Dante pojawił się magiczny krąg Sairorga. Między nimi stał mężczyzna z czarnymi włosami.

- Chłopaki - Sairorg objął obu z siłą niedźwiedzia. Rin szybko się wyrwał z tej śmiertelnej pułapki.

- Masz to dla mnie - Rin zapytał Sairorga.

- Tak masz - Sairorg dał Rin'owi zawiniątko a Rin schował to w kieszeni - Dobrze Dante pokarz mi swoją rodzinę. - Uśmiechnął się do niego. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...