Skocz do zawartości

Cześć... Jak się pisze początek? Haha XDD


Highway Unicorn

Recommended Posts

No więc taka sprawa... Jestem nowa tu. XD I mam na profilu napisane, że jestem Brony, a jestem Pegasister, no ale niech będzie (bo nie da się tego zmienić, co nie?) XDD A zarejestrowałam się, ponieważ nie  ma nikogo, z kim mogę pogadać o MLP i w ogóle... Zwłaszcza, że trzymam bycie Pegasister w sekrecie, wyjątek wiedzących o tym stanowią rodzina i trzy dziewczyny, którym, żeby to wyjawić, musiałam zaufać, a było trudno... Po prostu boję się krytyki. Nie spodziewam się bycia krytykowaną przez ludzi z tego samego fandomu... :) Poza tym jestem LittleMonster, w skrócie LM lub Monster :D czyli Lady Gaga. Od zawsze sie nią interesowałam, jednak kiedyś było to takie "OOOOAAA, GAGA W RADIU!", ponieważ lat miałam niewiele, teraz śledzę wszystkie aktualności o niej i dużo się nią interesuję. To samo jest z MLP, bardzo dużo czytam na Wikii i w całym necie. :D Dodam jeszcze, że od wczoraj zastanawiałam się nad zrezygnowaniem z bycia LittleBlackStar (Avril Lavigne) i Smiler (Miley Cyrus). Moje rozmyślania dzisiaj przeszły do czynu i ściągnęłam żółtą i ciemnozieloną wstążkę z ręki, została mi tylko czarna, ponieważ Pegasisters nie mają wstążki, a nawet, jeśli mają, to chyba to, że trzymam to w sekrecie, mówi samo za siebie. Nie wiem w ogóle, komu się zechce przeczytać to wszystko, ale oby istniały osoby, których nie zanudzę na śmierć... XDD A tak ogółem, jak jest na tym forum? Jacy ludzie są i w ogóle? Cieszycie się z załozenia konta? Napiszcie coś :D I z góry dzięki, mam nadzieję, że będzie miło :D

 

EDIT: A no tak, zapomniałam XD Moja nazwa jest jaka jest, ponieważ "Highway Unicorn" to tytuł piosenki Gagi, a "unicorn" oznacza jednorożca, czyli jedna nazwa łączy dwa fandomy. :D

Edytowano przez Highway Unicorn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum :pinkie: , baw się dobrze łap :muffin: na start. :portalface:



Zadam ci parę standardowych pytań:
- Lubisz Pinkie Pie?

- Jaka jest twoja ulubiona zła postać?
- Luna czy Celestia?
- Jaką Twilight wolisz jako Alikorna czy Jednorożca

- Fanart/fanfic?

 

 

PS:Jeśli nie wiesz jak zacząć swoją przygodę na naszym forum to zapraszam do quizu Pinkie Pie :pinkie:

Edytowano przez KamilPL 94
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum :pinkie: , baw się dobrze łap :muffin: na start. :portalface:

Zadam ci parę standardowych pytań:

- Lubisz Pinkie Pie?

- Jaka jest twoja ulubiona zła postać?

- Luna czy Celestia?

- Jaką Twilight wolisz jako Alikorna czy Jednorożca

- Fanart/fanfic?

 

 

PS:Jeśli nie wiesz jak zacząć swoją przygodę na naszym forum to zapraszam do quizu Pinkie Pie :pinkie:

Haha :D Łoo quiz Pinkie Pie? Chętnie XDD Co do pytań to odpowiem chętnie ^.^

 

-Tak, jeśli by pogrupować postaci z MLP kategoriami, to z M6 Pinkie Pie lubię najbardziej :3

-Discord of course... On się liczy jako zły czy dobry? XDD Nienawidzę Tireka za to, że go zdradził XDD

-Celestia... Tak myślę :D

-Tak do końca to nie odpowiem, a więc napiszę tak...: 25% jako alikorna, 75% jako jednorożca. :)

-W te tematy jeszcze nie weszłam. :D

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej bro.
Mam dla Ciebie 33 pytania na start.
 
Seria pierwsza "czy lubisz?" (a - e)
 
a - Czy lubisz Wonderbolts?
 
a2 - Czy byłaś już w ich dziale? Mamy nabór na Pomocników, System Nagradzania, zabawy, konkursy i sesje! ^^
 
b - Czy lubisz LupisVulpes?
 
b2 - Czy lubisz Litho? ^^ [patrz, sygnatura]
 
c - Czy Lubisz Króla Lwa?
 
c2 - A Kopę?
 
d - Czy lubisz Pokémon?
 
d2 - A Laprasy?
 
d3 - Murkrowy?
 
e - Czy lubisz Jak Wytresować Smoka?
 
e2 - Czy lubisz Szczerbatka?
 
 
Seria druga „fandomy” (f - i)
 
 
f - Jesteś Otaku?
 
f2 - Jakie jest Twoje ulubione Anime?
 
g - Jesteś Furry?
 
g2 - Jakim zwierzęciem się czujesz?
 
h - Jesteś Ringerem?
 
h2(o) - Jaka jest Twoja ulubiona postać z LOTR i Hobbita?
 
h3 - A z Silimarillion'u? Innych dzieł Tolkienowskich?
 
i - Masz Tulpę?
 
i2 - Kim ona jest?
 
 
Seria trzecia „różne” (j - l)
 
 
j - Uważasz że zadaję fajne pytania?
 
j2 - Podoba ci się ta emotka - :rainderp:
 
k - e =
 
l - meh?
 
 
Seria czwarta „zainteresowania” (m - p)
 
 
m - Lubisz rysować?
 
m2 - Pokażesz jakieś swoje dzieła?
 
m3 - Robisz requesty?
 
n - Pokażesz jakieś swoje utwory?
 
n2 - Lubisz Metal Symfoniczny i Poezję Śpiewaną?
 
o - Lubisz pisać?
 
o2 - Pokażesz jakieś swoje ficki?
 
o3 - Lubisz fantasy?
 
p - Weźmiesz udział w nadchodzącym triathlonie w dziale Wonderbolts?
 
 
Jeśli odpowiesz na wszystkie pytania, wygrałaś życie i dwa wiadra internetu.
 
 
Pozdrawiam,
 
Timber, avatar Spitfire.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anekito

Witam na forum!

 

Od ponad dziesięciu lat słucham Avril Lavigne. Nie wiedziałem, że istnieje jej własny... zespół fanów pod nazwą LittleBlackStar.

Napiszesz o tym coś więcej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

Rozumiem trzymanie sekretu( sam tak mam). Jesteś strasznie rozmowna, ale to zaleta. Pora na pytania:

-Zamierzasz się udzielać?( konkursy, zabawy i tym podobne)

-wiek?

-ulubione książki?

Pozdro!

Timber, ona nie odpowiedziała, ponieważ za dużo pytań( po dziesięciu musiałem wziąć apap).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No patrz. Nie odpowiedziała na moje 33 pytania.

 

Jaki kolor wstążki mają fani Skandara Keynesa? ^^

 

Fajnie odpowiada się na takie pytania. O ile nie weźmiesz ich  na serio... z drobnymi wyjątjami  :rainderp:

 

-wiek?

Timber, ona nie odpowiedziała, ponieważ za dużo pytań( po dziesięciu musiałem wziąć apap).

Kobietę o wiek pytasz?  :burned:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No patrz. Nie odpowiedziała na moje 33 pytania.

 

Jaki kolor wstążki mają fani Skandara Keynesa? ^^

Nie odpowiedziałam na Twoje 33 pytania, ponieważ właściwie wszystkie odpowiedzi brzmią następująco:

NIE.

XDDD Noo tak. Prawie wszystkie. XDD

Witaj na forum i baw się dobrze! :v

Oesu, kobieto masz w sobie tyle energii. Hehesz cie lubi. Aż chyba normalnie do ciebie zagada na pw. Oczekuj wiadomości od Hehesza! :rainderp:

Eee oki? XDD

Hahaa :D Widzę, ze dużo osób tu pyta o Avril Lavigne.. No więc istnieje pewien blog, na którym IKS CZŁOWIEK wypisał kilkudziesięciu artystów i ich fandomy. Link: http://polska-lista-fandomow.blogspot.com/2013/06/oficjalna-polska-lista-fandomow.html

 

Istnieje również link do Facebooka. Wejdźcie i, ekm, postępujcie zgodnie z instrukcjami. XD

https://www.facebook.com/permalink.php?id=110337992470022&story_fbid=113678915469263

 

Co do powyższego linku, uprzedzam, że pochodzi z facebookowej strony o koszmarnej tematyce, jaką jest One Direction. Hate forever, kto jest ze mną? Haha :DD XDD

 

Działa także wiele stron na facebooku założonych właśnie przez osoby będące LittleBlackStars. Fakt, to mało znany fandom, ale sporo można się dowiedzieć z takowych stron. :)

 

A poza tym, oczywiście, jakby być mogło inaczej, polecam wszystkim WSZECHOBECNĄ CIOCIĘ WIKIPEDIĘ I WUJKA GOOGLE! Mili, fajni, pomogą w potrzebie. No i znają fajne sztuczki. :D Hahaa...

Macie czasem z siebie bekę time? No bo ja właśnie mam XDD

No. To się polecam na przyszłość! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


CIOCIĘ WIKIPEDIĘ I WUJKA GOOGLE!

 

Szaraczki nie mogą pisać kolorkiem ^^

Pozatym, jeśli mogę. To najzwyczajniej nie ma sensu. Skoro odpowiedź na większość brzmi nie, to poprostu odpowiedz na te na które nie brzmi "nie". Wydaję mi się że to banalne.

Ehe, i żeby niebyło. Jesę avatarę Spitfire i Scotaloo. ave

 

Pozdrawiam, Timber

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...