Skocz do zawartości

Mojego bazgroły, czyli rysunki Shine Star :3


Recommended Posts

Oto pierwszy z nich (z animacji "I will be there")

e9376e492c23bc4d43d3048a7d8b9a8e.jpg

Oto drugi, również z tej animacji (będzie ich 4) :

c6dc2adf3d5d029082cc9e83b96812ab.jpg

I idzie 3 (który niestety wyszedł mi najgorzej) :

572ac056fc3356feb524a46594767d49.jpg

I 4 z tej "serii" ;). Następny dodam po powrocie ze szkoły, czyli tak ok. 15:30-16:00

849c53299d7491e63540143e6eb78abd.jpg

Jak sądzicie, który z tych 4 jest najładniejszy? Piszcie! :pinkie3:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie nie lubię „przerysowywanek*”. Miło by mi było (zrymowało się c;) zobaczyć twoje rysunki nie wzorowane na innych dziełach. Możesz oczekiwać odemnie konsulktywnej krytyki gdy jakieś mi pokażesz.

Patrząc na te czwóreczkę, mogę powiedzieć że masz stabilną kreskę, a to już rzadka cecha.

Co jeszcze dodać?

Kopyta jak patyki. nevermind

A więc co?! ^^

Czekamy na rysunki bez przerysowywanek.

*przerysowywanki - przykładanie kartki do komputera, odrysowywanie, czy też mocne opieranie się na innej sztuce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prace nie są dobre.

Po pierwsze - brak proporcji. Głowy są zbyt duże, ciała zbyt długie (albo zbyt krótkie), a nogi za krótkie i zbyt chude, patykowate. Cienie są bardzo często źle umiejscowione i całemu kucykowi brakuje wypełnienia, a więc nie są to rysunki, a bardziej szkice.

Radzę zacząć rysować na gładkich kartkach, a nie w kratkę, i trochę bardziej się postarać, bo na pewno potrafisz.

/Najlepsza jest czwarta praca/

Edytowano przez Oksymoron
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Żaden ze mnie znawca sztuki, więc powiem co przeciętni ludzie widzą :
- Celestia i Luna - poza nóżkami jak zapałki, to jest długimi i kanciatymi oraz zaokrąglanym tułowiem wszystko jest raczej OK, proporcje zachowane
- Nightmare Moon - duży postęp, tułów jest bardziej... jak by to ująć... "zgrany" z szyją i skrzydłami, no i zaczyna przypominać bardziej tułów, niż tor NASCAR widziany z lotu ptaka, jedna wada (znowu ten tułów): odrobinkę za długi
- Fryzura Elsy - bardzo fajnie, teraz dorysuj twarz :)
- Mała Twilight - za małe oczy i usta w stosunku do głowy, róg także za mały i sprawia wrażenie wygiętego do góry.
Ogólnie rzecz biorąc, bardzo ładne, tylko jedna uwaga, to samo co poprzednik: staraj się rysować na gładkich kartkach, wiem że może być ciężej ale naprawdę ładniej wygląda.
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To cieniowanie u Cadence jest kijowe, albo cieniujemy kreskami, albo robimy zwykły cień ołówkiem, albo mocny cień markerem- a nie wszystko naraz, bo teraz wygląda jakby miała dziwne dziary na pysku i szyi.

Cóż, to nie jest mój pomysł, ponieważ posłużyłam się tym:

6821828d457c38192d6d987f9902457c.jpg

Składaj skargę do tego kto to wymyślił.

Edytowano przez Shine Star
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...