Skocz do zawartości

[Konkurs] Artystycznie z Whooves'em


Sowenia

Recommended Posts

Trochę późno, ale czas na konkurs! 

Dział wrócił do życia. Co prawda potrzeba jeszcze trochę pracy bu znowu nie umarł, ale poważnym krokiem do przodu będzie nowy banner z nowym nickiem i świeżym obrazkiem. 

Tak, to jest temat konkursu. Wszyscy wiedzą o co chodzi, ale w razie czego poniżej zamieszczam zasady. 

 

- Na bannerze ma być mój nick i Whoove's 

- Whooves może być sam, może być z TARDIS albo z Discordem Whooves 

- Bez Derpy. Ma swój osobny dział 

- Zakaz gore, clop i soucy 

- Jedna praca na osobę (można ją zmienić przed końcem) 

- Prace proszę zamieszczać w temacie 

- Nie można używać vectorów (chyba, że sam je zrobisz) 

- Proszę o podpis na pracy

 

NAGRODA będzie. Czekam tylko na zaakceptowanie awardów. 

 

TERMIN do 22.11

 

A więc do dzieła~  :drwhooves: 

Edytowano przez Uszatka
  • +1 1
Link do komentarza

Chodzi o to, że użycie gotowych vectorów to pójście na łatwiznę. Wiem, że ułożenie ich, upiększenie i tak dalej zajmuje trochę czasu, ale w porównaniu do zrobienia pracy od zera jest to łatwiejsze. Byłoby ciężko uczciwie ocenić pracę z vectorem i pracę zrobioną od podstaw. Jeśli o mnie chodzi..taki vector nie miałby za wiele szans bo bardziej cenię prace, w które ktoś włożył więcej wysiłku. 

  • +1 1
Link do komentarza

Jakie mają być rozmiary bannera? I jakie nicki mają być podane, bo nie za bardzo wiem kto jest avatarem.

 

Nie ma konkretnego rozmiaru. Może 400x700? Byłoby w porządku. Tak na oko. Wyobraź sobie, że jak wygrasz to będzie to zamiast obecnego bannera. 

Nick mój. Napisałam w pierwszym poście. 

Edytowano przez Uszatka
Link do komentarza

Popełniłam takie coś:

miniznapisem_by_lunar_isbre-d86jpfy.png

 

Oryginalna wersja jest trochę większa, tę zmniejszyłam i dodałam napis. Nabazgrane całkowicie przeze mnie n___n" Przepraszam za paskudne liternictwo łamiące wszelkie zasady, ale nie mam bladego pojęcia, jak ogarnąć tekst w gimpie. Praca narysowana w SAIu.

Mogę dodać większą wersję (bez napisu) do galerii z artami? Może to trochę próżne, ale naprawdę jestem zadowolona z tej pracy... n_____n"

Edytowano przez Lunar_Isbre
  • +1 1
Link do komentarza

Pół godziny spóźnienia co prawda, ale czas na wyniki~ 

Po pierwsze chcę wszystkim bardzo podziękować za udział w konkursie. Wszystkie prace były na swój sposób piękne, ale miejsca są tylko trzy i trzeba było wybrać. 

 

A więc pierwsze miejsce zajmuje Mici124 ~ Gratulacje ^^

 

Twoja praca po prostu mnie urzekła. Zawiera w sobie wszystko to co lubię najbardziej, a więc słodycz Doktora, delikatne, matowe barwy i wpasowaną w tło czcionkę. 

 

contest_vector_dr_whooves_by_mici124-d85

 

Drugie miejsce należy się Lunar_Isbre. 

Miałam dylemat pomiędzy tą pracą, a tą, która zajęła pierwsze miejsce. Autorka wykazała się talentem zarówno do rysowania koni jak i tworzenia teł. 

 

miniznapisem_by_lunar_isbre-d86jpfy.png

 

I miejsce trzecie dla Celly i jej uroczy kawałek pyszczka Whoovesa~ 

 

nothing_by_celly_celly-d86ebag.jpg

  • +1 1
Link do komentarza

Yay, mam klepsydrę n.n Mici zdecydowanie zasługuje na wygraną. Nie twierdzę, że Lunar_Isbre zrobiła gorszą pracę. Bardziej mnie zabolał mały nick Uszatki. Musiałam go szukać, a chyba powinien być rzucajacy się w oczy. Więcej nie narzekam, bo obie zrobilyscie świetne prace, także Alciapl v2 i Elfka z Amanu, które nie mają miejsca na podium, a mimo to prace były naprawdę dobre!

Gratuluję wygranej Mici! ;D

Edytowano przez Celly
Link do komentarza
  • 2 months later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...