Skocz do zawartości

[Zapisy]Zapowiedź


Zegarmistrz

Recommended Posts

Najstarsi powiadali, że kiedyś świat się skończy.

O dziwo, mieli rację, wszak wszystko się kiedyś kończy, naturalna kolej rzeczy.

Ale od faktu końca, ciekawszy jest inny fakt - jak?

Jedni mówili że słońce zgaśnie, inni że głód lub choroba wybiją populację.

Jeszcze inni wierzyli w apokalipsę, czy to biblijną czy atomową.

A nikt nie przewidział, że tak wiele rzeczy na raz mogło by pójść źle.

 

To na razie wstęp. Projekt jeśli ktoś woli.

Jeśli znajdę 3 chętnych - projekt zamieni się w świat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo mogę się zgodzić na 4 gracza(mam też wrażenie że szybko gracze będą się kruszyć...).

 

Ok, potrzebuję trochę czasu na opisanie wam świata i przygotowanie kart. Wybaczcie że nie zrobiłem tego od razu, ale za każdym razem jak robiłem, nie było graczy chętnych ._.''

 

Karta postaci:

Imię:

Nazwisko:

Wiek:

*Specjalizacja:

Ulubiona broń:

Ekwipunek:

Motto:

 

* Do wyboru dwa:

Broń Biała

Broń Palna

Liny

Pojazdy(Typ)

Medycyna(W tym szeroko pojęta chemia)

Wiedza

Zabezpieczenia

Sztuka Przetrwania

Złota Rączka

Rzemieślnictwo

(Dowolny opisany logicznie przez gracza)

 

To tyle w temacie karty.

Świat będzie z kolei dla was trochę większym wyzwaniem :D

Ale umieszczę go dopiero jak wrzucicie mi tu swoje postaci.

 

Ten jeden dzień w którym wszystko poszło źle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię i Nazwisko : nie pamięta, choć mówią na niego Wiking ( ze względu na bujną brodę i długie włosy )

Wiek : wygląda na trzydziestolatka, choć długa broda i wąsy mogą go postarzać

Specjalizacje : liny ( zaryzykuję w tą dziedzinę ), złota rączka.

Ulubiona broń : Pebereta ( P.Beretta )

Ekwipunek : pebereta, pasująca do niej amunicja, długi płaszcz khaki z kilkoma wewnętrznymi kieszeniami, bicz, scyzoryk, duży nóż z piłką, kilkanaście metrów liny, duży plecak z najpotrzebniejszymi narzędziami ( to, co złota rączka mogłaby tam zmieścić ), trochę jedzenia i pieniędzy, wygodne buty. 

 

Ciekawi mnie, czy pod tymi linami kryje się coś głębszego, czy też po prostu sprawdzasz, który zrobi sobie Indiana Jones'a. 

EDIT

Zapomniałem o motto.

"Byle do jutra"

Edytowano przez Łakomczuch
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Jericho

Nazwisko: Mendoza

Wiek: 28 lat

Specjalizacje: Broń biała, sztuka przetrwania.

Ulubiona broń: Tomahawk.

Ekwipunek: Tomahawk (do zabijania). Pałka teleskopowa (do ogłuszania). Maska balistyczna. Wojskowe spodnie i buty, zapewniające odpowiednią mobilność. Koszulka bez ramiączek. Plecak a w nim trochę pożywienia i wody. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Imię: Leda

Nazwisko: Viens

Wiek: 27 lat

Specjalizacja: Wiedza oraz rzemieślnictwo (również ryzykuję, bo zawsze to kolejny stopień do własnego rozwoju) - co tu więcej opisywać, kobieta o ilorazie inteligencji wystarczającym by utrzymacie siebie samą przy życiu wraz z kreatywnością, a raczej zmysłem przestrzennym, który jej w tym pomaga

Ulubiona broń: rewolwery wszelkiej maści  ( Taurus Raging Bull), jednak najbardziej ufa swojemu ciału i wszystkiemu co może być jego przedłużeniem 

Ekwipunek: paralizator, podręczna apteczka, ciepła kurtka myśliwska po ojcu oraz buty skompletowane z białym podkoszulkiem i medalikiem, kilka konserw, nóż, butelka wody, kilka zapewniających światło chemiczne glowstick'ów (patyczków fluorescencyjnych)  - wszystko to poza ubraniami wypełnia do połowy średnich rozmiarów plecak 

Motto: "Niezależnie kim lub czym jest dany aspekt zdarzeń -  z pewnością mógłby mi zaszkodzić. "

Wygląd: wysoka, "lekko" zbudowana dziewczyna o bladej cerze i krótkich sięgających za podbródek ciemnobrązowych włosach

Edytowano przez Dżuma
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Imię: Siemion

 

Nazwisko: Niekrasow.

 

Wiek: 43 lata

 

Specjalizacja: Sztuka przetrwania, broń palna. Generalnie wyobraź sobie człowieka, który się naoglądał filmów o partyzantach za dzieciaka, i potem mu pasja została. Normalnie pracuje, ale poza tym idzie innawoods.

 

Ulubiona broń: Karabiny.

 

Ekwipunek: Flanelowa koszula, kurtka, na nią narzucona kamizelka z wieloma kieszeniami, spodnie, wysokie buty [nie wojskowe, bardziej takie jak noszą ochroniarze albo gliny], plecak turystyczny. W kieszeniach w kurtce ma drobiazgi w stylu kilku śrubek, multitoola, zapałki, krzesiwo i hubkę, kompas, mocny sznurek, żyłkę, wyjałowione gazy w małych paczkach, amunicję w takich klipach mieszczących 5 nabojów. W plecaku jedzenie w puszkach, butelkowana woda i suchary, łatwo dostępne leki [aspiryna, ibuprom, no-spa, takie rzeczy], bandaże, papier do dupy, ubrania na zmianę, spirytus do odkażania [zewnętrznego i wewnętrznego], tabletki węgla, trzy filtry do maski przeciwgazowej, samą maskę, śpiwór. Nie można zapomnieć o karabinie typu [jakżeby inaczej] Mosin.

 

Motto: "Lepiej zrobić raz a dobrze, jak potem poprawiać."

 

Karta wstępna, jutro [bo idę do pracy] poprawię, za ten czas proszę szanownego Zegara o ewentualne poprawki.

Edytowano przez Po prostu Tomek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Bezpiecznie tkwi na moim googledoc - dwa razy przepisywana, bo wrzucałem ją na początku tego dziadostwa od Clocuds, przez co wywaliło spory kawał tekstu w kosmos. Dzisiaj po 17.30 pojawi się temat i odnośnik do niego.

 

Gracze:

Pawlex

Dżuma

Tomek

Ciastko

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Imię: Iwan

Nazwisko: Pietrow

Wiek: 25

Specjalizacja: Broń palna, sztuka przetrwania

Ulubiona broń: .37 Magnum

Ekwipunek: .37 Magnum, nóż motylkowy, scyzoryk, kij bejsbolowy, dżinsowa koszula, krótkie dżinsy, okulary przeciwsłoneczne (pilotki), plecak, batoniki i napoje energetyczne, farba w sprayu, zapalniczka, butelka wódki, zeszyt i długopis, amunicja.

Motto: "Jeżeli czegoś nie da się zrobić - potrzebny jest ktoś kto o tym nie wie, przyjdzie i to zrobi"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...