Skocz do zawartości

[Wywiad] Skysplit


BiP

Recommended Posts

Witamy naszego Administratora w Domku na drzewie :cmc:

Z góry dziękujemy za poświęcony czas i kilka słów o sobie.

BRONIESiPEGASIS,Phinbella,Timber,Zandi,Gość.

 

Jakim sposobem poznałeś fandom Sky ?

 

W sumie to wszystko zaczęło się w szkole, kiedy pewien osobnik zwiedzał szkolne korytarze w koszulce z MLP. Po jakimś czasie zagadałem do niego, co i jak, a na facebooku dostałem link odcinków chyba już legendarnego ObsessionOctopusa Obejrzałem i bardzo mocno się wkręciłem. Niedługo później (chyba niecały miesiąc) pojechałem na swój pierwszy meet do Krakowa. I tak powstał czokapik.

 

Widzę, że twoi koledzy jakoś nie boją się wyśmiania. 

 

Cóż, to było trzy lata temu. Ogólnie to kumple z klasy często się śmiali z tego, że oglądam MLP, ale to bardziej tak przyjacielsko.

 

Jakie były początki forum?

 

O początki forum myślę, że lepiej pytać kogoś większego stażem, bo przyszedłem już poniekąd na gotowe - forum istniało już ładnych kilka miesięcy (od 13 sierpnia 2011), a sam dołączyłem dopiero w lutym 2012.

 

Trzy lata temu były czasy kiedy to WSZYSCY interesowali się kucykami bo wchodziły dopiero do telewizorów. Jak myślisz, dlaczego ludzie tak zainteresowali się tymi kucykami? 

 

Mnie osobiście skłoniła dość nietypowa, ciekawa jak na serial animowany o kucykach fabuła i ciekawa kreacja postaci.

 

Czy bycie Adminem, to ciężka robota?

 

Czy ciężka robota, to raczej nie sądzę, ale czasami się trzeba wyśilić żeby coś zepsuć naprawić lub poprawić. No, sprawa się trochę komplikuje, bo jestem ogromnym leniem i czasami coś powinienem zrobić, ale bardzo, bardzo mi się nie chce, i tak trzeba się u mnie o jedną rzecz dopominać kilka razy xP

 

Jakie masz mniemanie o Znaczkowej Lidze (CMC)? Raczej złe, czy dobre odczucia?

 

Prawdę mówiąc odcinki znaczkowej ligi były dla mnie jednymi z najciekawszych, więc myślę, że śmiało mogę powiedzieć, że całkiem lubię te postaci.

 

A jaki z kuców (ogólnie) jest twoim ulubionym?

 

Discord is best pony Od Discorda bardziej lubię tylko r63 Discorda - Eris 

 

Jakie odcinki z CMC wzbudziły twoją największą ciekawość i zmusiła do refleksji?

 

Prawdę mówiąc dość długo nie oglądałem MLP, a moja wiedza zakończyła się na trzecim sezonie - wszystko już pamiętam trochę jak przez mgłę.

 

 Czy przed zostaniem adminem na MLP Polska piastowałeś podobne stanowisko gdzieś jeszcze?

 

Byłem przez jakiś czas adminem jednego z serwerów counter-strike (szybko upadł :lol: ale nie przeze mnie :lie: ) i parę razy byłem global moderatorem na kilku forach.

 

Czy zdarzyło się komuś na forum wyprowadzić Ciebie z równowagi?

 

O! Tak... Zdarzyło się. Był to jeden z tych słynnych, dawnych shistormów na MLPPolska, a z równowagi wyprowadził mnie Siper (już nie pamiętam czym) - usunąłem sobie wtedy konto

Naprawdę, zabawne było szukanie swojego konta w backupie.

 

Czy Ty i Siper macie ze sobą dobre stosunki? Czy jesteście wobec siebie neutralni?

 

Nie mam żadnych stosunków z Siperem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale tak, z Siperem raczej się dogaduję.

 

 Czy należysz do innych fandomów, prócz Bronies?

 

Fandom nerdów i informatyków ( ͡° ͜ʖ ͡°) O ile można to uznać za fandom, to do niedawna siedziałem w ASG - musiałem przestać, bo zepsuła mi się replika :T

 

Mówiłeś że skończyłeś oglądać serial na 3 sezonie zatem co sadzisz o Babs?

 

Chyba za mało odcinków z nią widziałem, by wyrobić sobie jakieś konkretne zdanie.

 

 Czy myślałeś o odejściu z forum?

 

Tak, myślałem, ale stwierdziłem, że to by było mocno bez sensu .

 

Skoro twoi znajomi wiedzieli o MLP, że właśnie ty oglądasz jak oni reagowali? Wytkali Cię palcami czy za plecami obgadywali Cię? Opisz to nam. 

 

No właściwie to nie reagowali, dopóki sam o czymś nie zacząłem mówić - na początku to się zdarzało. Teraz wiem, że byłem wtedy mocno irytujący :'D

 

W jakie gry lubisz grać?

 

Uwielbiam grać w RPG Dark Souls, Gothic, Wiedźmin, Fable, Skyrim, Dragon Age - te gry dawały mi masę przyjemności. Ponadto gram sobie w BF3 ; )

No i czasem w coś innego sobie poharatam, jak jest jakaś promocja w którymś ze sklepów .

 

Jak zostałeś Adminem?

 

Forum było jeszcze na jakimś darmowym hostingu. Miałem wtedy swój serwer www - jakiś za parędziesiąt złotych na rok. Zaproponowałem, że postawię na nim forum (bo słabo dychało).

Niestety ten serwer też nie wystarczył i razem z Xyzem zdecydowaliśmy o zakupie serwera.

Wtedy też kupiliśmy domenę mlppolska.pl

było to gdzieś w okolicach końca lutego i początka marca, już dokładnie nie pamiętam.

 

Czy w domu miałeś lub masz swoją kolekcje pluszaków? Niekoniecznie z MLP.

 

Miałem ich dość sporo. Różne pieski, niedźwiadki. Pamiętam też ogromnego muminka :'D Teraz gdzieś kurzą się na strychu lub u kuzynostwa. Z MLP miałem tylko figurki.

 

Byłeś na wielu meetach, który wspominasz najmilej ?

 

Nie ma takiego jednego. Przyznam szczerze, że najbardziej zapadły mi meety w Bielsku-Białej, kiedy to przyjeżdżała do nas ekipa z Katowic i razem gdzieś w bielskim pseudo-parku urządzaliśmy kalambury.

Wiele razy byłem hejtowany, że jestem zbyt OP do kalambur, bo wtedy wszystko zgadywałem :S

 

Jakie zabawy na forum najbardziej lubisz?

 

Zabawy na sb :^)

Tak naprawdę to nie mam czasu przeglądać i uczestniczyć w zabawach na forum.

 

 Co myślisz o fanartach?

 

Dawno nie widziałem żadnych, bo nie mam na to czasu. Albo mnie nic nie ciągnie. Ale z tego co pamiętam, to niektóre z nich naprawdę zapierały dech w piersiach - Da Vinci by płakał, że takich nie malował.

 

Czy gdyby kucyki z MLP były prawdziwe, to jak byś zareagował na to że któryś z nich puka do twoich drzwi?

 

Szczerze to nie wiem. Trudna sytuacja do wyobrażenia  Pewnie bym uznał, że mózg mi szwankuje i pora spać :'D Zawsze jest dobra pora, by spać :^)

 

Czy lubisz starsze generacje MLP?

 

Nigdy ich nie oglądałem... ale to jest jedna z tych rzeczy, których raczej nie żałuję, że nie zrobiłem : P

 

Jakie anime uważasz za najlepsze?

 

Żadne :^) Nie oglądam anime.

 

Jeśli czytasz książki to jaki gatunek ?

 

Głównie fantastykę.

 

 

Cóż, ja i reszta CMC, dziękujemy Tobie Sky, za owocny wywiad i za Twoją pracę na rzec forum!

 

Również dziękuję. Do usłyszenia.



 

Edytowano przez BRONIESiPEGASIS
  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...