Skocz do zawartości

Sugestie dotyczące wywiadów.


BiP

Recommended Posts

Co do osób:

1. Cahan

2. Imesh

3. GoForGold

4. Wilku

5. Syaback Gray

6. Sosna

7. Triste Cordis

8. Salmonella

 

A co do formy wywiadów, to zdam się na waszą pomysłowość, choć ostatni był wizualnie nie najlepiej skomponowany i ciężko się to czytało. Ten pogrubiony i wyśrodkowany  comic sans... brrr. x.x

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do formy wywiadów, to zdam się na waszą pomysłowość, choć ostatni był wizualnie nie najlepiej skomponowany i ciężko się to czytało. Ten pogrubiony i wyśrodkowany  comic sans... brrr. x.x

Czyli zmienić czcionkę? A obecna może być?

Edytowano przez BRONIESiPEGASIS
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kij z czcionką, ale WEDŁUG MNIE (nie wiem jak tam reszta) wyglądałoby to o niebo czytelniej i przystępniej jakoś tak:

 

Pytanie

odpowiedźodpowiedźodpowiedźodpowiedźodpowiedźodpowiedźodpowiedźodpowiedźodpowiedźodpowiedźodpowiedźodpowiedź

/linijka przerwy/

Pytanie

odpowiedźodpowiedźodpowiedźodpowiedźodpowiedźodpowiedźodpowiedźodpowiedźodpowiedźodpowiedźodpowiedźodpowiedź

/linijka przerwy/

itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ja mam taką sugestie, żeby zmienić tytuł wątku wywiadu ze mną, tak by zawierał mój aktualny nick, bo nie każdy może wiedzieć, że "Cuddly doggy" to mój stary nick. Proponuję zrobić tak:
[Wywiad]Dog in the fog (Cuddly)

 

 

Jak Pani karze...

ESXZrvi.jpg

Edytowano przez BRONIESiPEGASIS
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

To jedna z najlepszych rzeczy, na tym forum. 

 

Serio tak myślisz??? 

HAbvJml.gif

Cóż... Staram się je przywrócić (ponownie), ale sam nie jestem w dziale, a tak bardzo trudno jest zebrać wszystkich w jednym terminie...

PC67x4v.jpg

Ale skoro są jeszcze jacyś zainteresowani na forum, to ja już poruszę wszystkich :cmc: i wrócimy do nich!

(mam już listę zainteresowanych udzieleniem wywiadu :sweetiebelle: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej serio. Może wrzuć ankietę z pytaniem, czy użytkownicy nadal chcą czytać wywiady? Będzie wiadomo kto chciałby je czytać, a kto ma je w... sam wiesz gdzie.

Edytowano przez Triste Cordis
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mamy już dwoje zainteresowanych xD Zasadniczo już mi taka liczba wystarczy by dalej je prowadzić, ale zrobię dziś wieczorem ankietę, gdy tylko wrócę do domu, może nawet zobaczę czy na tablecie dam radę i w tramwaju ją zrobię ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...

Coś wywiady ucichły, ostatnia osoba zrezygnowała i potem posypał się nieco nam skład ekipy, ale postanowiłem wrócić do wywiadów. Jeśli ktoś jest zainteresowany udzieleniem wywiadu, lub ktoś chciałby ujrzeć z kimś wywiad, to może się tutaj zgłosić, lub na nasze PW.

Edytowano przez BRONIESiPEGASIS
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Wow, temat z wywiadami stoi już 2 lata bez nowych postów. :P

 

Ogólnie to ostatnio powróciły wywiady. Mam kilka pomysłów dotyczących właśnie ich.

 

Może warto do każdej osoby podchodzić indywidualnie? Mam tu na myśli np. to, że moderatorzy dostawaliby pytania dotyczące swojej funkcji. Pisarze mogliby otrzymywać pytania dotyczące ich kariery w pisaniu ficów, a muzycy mogliby odpowiedzieć na pytania o ulubiony instrument lub kwestię nauki - samouk, szkoła muzyczna, może lekcje prywatne?

 

Chodzi o to, by wywiady były o wiele bardziej zróżnicowane, by bardziej dotyczyły osób z którymi wywiad jest przeprowadzany. By można było dowiedzieć się o nich czegoś więcej, by mieli więcej możliwości podzielenia się sobą z czytelnikami.

 

Póki co pojawiają się np. Stałe pytania jak "Co myślisz o fandomie" i podobne. Wywiady mogłyby być odrobinę większe, a pytania powinny bardziej dotyczyć osób z którymi wywiad jest przeprowadzany, niż rzeczy ogólnych. Myślę, że to bardzo urozmaici przyszłe wywiady.

 

W skrócie:

- Nieznaczne zwiększenie liczby pytań (Tutaj decyzja należy do BiP, zmiana nie jest konieczna, ale może urozmaicić rozmowy)

- Indywidualne podejście do osób ze względu na ich zajęcie np. Dla pisarzy pytania związane z pisarstwem.

- Indywidualne podejście do osób ze względu na... Ich samych. Na przykład - Początkujący pisarz otrzymuje pytania na temat swego debiutu, trudności jakie napotkał w swym pierwszym dziele.

 

Mam nadzieję, że moje propozycje zostaną pozytywnie rozpatrzone. ^^

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godziny temu Socks Chaser napisał:

Może warto do każdej osoby podchodzić indywidualnie? Mam tu na myśli np. to, że moderatorzy dostawaliby pytania dotyczące swojej funkcji. Pisarze mogliby otrzymywać pytania dotyczące ich kariery w pisaniu ficów, a muzycy mogliby odpowiedzieć na pytania o ulubiony instrument lub kwestię nauki - samouk, szkoła muzyczna, może lekcje prywatne?

Już to robimy, aczkolwiek narazie wywiady były głównie z Modami, więc pytania były kierowane pod pełnioną funkcję, ale niebawem pojawią się też inne osoby, nie będące nigdy w ekipie.

 

14 godziny temu Socks Chaser napisał:

Mam nadzieję, że moje propozycje zostaną pozytywnie rozpatrzone. ^^

Tak, będą i nawet już mam kilka nowych pomysłów na nowe pytania :bronies: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
8 minut temu Grzegorz Parylak napisał:

jeśli można się samemu zgłosić to ja mogę porozmawiać, jestem nowy więc miło by było

Nie ma problemu... I tak mieliśmy zacząć wywiady z nowymi na forum :cmc:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po głębszym wejściu w forum, chciałem się ciebie zapytać BiP czy w tych wywiadach można być tak naprawdę szczerym, czy może trzeba uwzględniać regulamin, to ważne dla mnie bo zwykle jestem szczery z kucykami a patrząc się na regulamin to nie do końca mógłbym wam o wszystkim napisać. Jak w takim razie miało by to wyglądać? no i kiedy, to też ważne dla mnie

Edytowano przez Grzegorz Parylak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jako jeden z trzech opiekunów działu mogę odpowiedzieć na to pytanie. 

 

3 minuty temu Grzegorz Parylak napisał:

po głębszym wejściu w forum, chciałem się ciebie zapytać BiP czy w tych wywiadach można być tak naprawdę szczerym, 

To zależy tylko i wyłącznie od ciebie. Znaczkowa Liga to nie Mosad. Nie będziemy świecić halogenem po oczach :) 

 

8 minut temu Grzegorz Parylak napisał:

patrząc się na regulamin to nie do końca mógłbym wam o wszystkim napisać. 

Nie do końca rozumiem. Nie wiem jak można złamać regulamin udzielając odpowiedzi. Jeśli coś będzie nie tak, damy ci znać przed publikacją. 

 

11 minut temu Grzegorz Parylak napisał:

Jak w takim razie miało by to wyglądać? 

1. Otrzymasz pytania na PW

2. Odeślesz odpowiedzi na PW jednego z opiekunów (BiP, Triste Cordis, Zandi)

3. My to sprawdzimy i opublikujemy :) 

 

12 minuty temu Grzegorz Parylak napisał:

no i kiedy będziecie gotowi, o ile to nie tajemnica - aktualnie czekam na wywiad

W tej chwili pracujemy nad wywiadem, który będzie trochę dłuższy niż pozostałe. Jesteś następny w kolejce. Nie chcę nic obiecywać, ale na pewno na początku kwietnia. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...