Skocz do zawartości

Sugestie dotyczące wywiadów.


BiP

Recommended Posts

ok, dzięki za wyczerpującą odpowiedź. Myślałem że to będzie coś w rodzaju zwykłej rozmowy forumowej

 

hmm.. a może by ten wywiad zrobić na zasadzie właśnie takiej rozmowy forumowej, ja czuł bym się luźniej a i wy mogli byście się spytać o dużo więcej rzeczy odnośnie fandomu i mego świata Equestrii, szczerze mówiąc czuł bym się nawet lepiej w taki sposób rozmawiając z wami i mówiąc o swych odczuciach, przepraszam za tyle wpisów lecz musiałem zapytać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W taki sposób były prowadzone pierwsze wywiady, teraz zwykle wysyłamy spisane pytania, bo zgranie w czasie kilku ludzi bywało "kłopotliwe". Zobaczymy, czy damy radę zrobić ten wywiad na "żywca", ale nie gwarantuję, że się to uda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu Clocky napisał:

W razie czego jestem gotowa udzielić wywiadu ;3

Ok, damy radę. Odezwiemy się w pierwszej połowie nowego miesiąca.

Edytowano przez BiP
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu Ziemowit napisał:

W prawdzie jestem bardziej randomem niż normalnym użytkownikiem tego forum, ale polecam się do wywiadu :v 

Nie ma sprawy, też damy radę ;) 

Ps chyba masz ciut za wysoką sygnaturkę... :lunathink:  @Ziemowit

Edytowano przez BiP
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tych wywiadów to trzeba o nie prosić czy się zapisywać, bo zawsze myślałem, że to "wy" sami wybieracie osobę, przez co moje ego zaciska pięści, że na mnie nadal nie padło:twiangry:

 

Jeśli można, to poproszę, choć na serio dopytywanie się, czy ktoś może ze mną wywiadu udzielić, jest dziwne :oops:

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu Talar napisał:

Do tych wywiadów to trzeba o nie prosić czy się zapisywać, bo zawsze myślałem, że to "wy" sami wybieracie osobę, przez co moje ego zaciska pięści, że na mnie nadal nie padło:twiangry:

 

Jeśli można, to poproszę, choć na serio dopytywanie się, czy ktoś może ze mną wywiadu udzielić, jest dziwne :oops:

Do tej pory to opiekunowie wybierali osoby. Jestem zbyt krótko w tej ekipie żeby powiedzieć "wybieraliśmy" :rd11:Niestety, a może stety zaczęły się nam kończyć osoby z ekipy. Zainspirowani NFZtem otworzyliśmy zapisy dla wszystkich. Wizyta w lipcu 2019r. 

Edytowano przez Triste Cordis
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie było a powód jest prosty - większość ludzi przebywających tu traktuje forum jak "plac zabaw" ja to widzę już teraz, więc po co mają o sobie pisać - przychodzą, pobawią się z "kucykami" i idą, ot cały sens forum, nie dziwi więc że zgłoszeń nie było, jedynie ci co naprawdę się poznali na forum porozmawiali między sobą i się na tym skończyło, drugim powodem może być ogólna struktura forum choć co do tego nie wiem czy chcecie posłuchać mej opinii. Od siebie powiem iż jestem tu od kilku dni i niektóre rzeczy mnie już odpychają stąd

Edytowano przez Grzegorz Parylak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu Grzegorz Parylak napisał:

drugim powodem może być ogólna struktura forum choć co do tego nie wiem czy chcecie posłuchać mej opinii. Od siebie powiem iż jestem tu od kilku dni i niektóre rzeczy mnie już odpychają stąd

Co konkretnie? Ale z tym to może bardziej na pw zapraszam, aby offtopu nie robić w tym temacie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj nie, nie, każdy powinien wiedzieć, a nie po cichu i nic się nie zmieni. Pierwsza rzecz to traktowanie tego forum jak plac zabaw, nie ma tu żadnych konkretów, ja wiem że to są kucyki że dla dzieci ale w takim nastawieniu nie utrzymacie ludzi na forum, dziś ludzie oczekują poważniejszych rzeczy a nie wchodzisz na forum i możesz zapytać się choćby Iskierki, czy Nieśmiałej "jak zdrówko" to jest śmieszne i nielogiczne, teraz przechodzimy do drugiej sprawy cenzury forum, pamiętam jak pisałem Gwiezdnej Poświacie w galerii o tym że mam piękny art z nią ale nie pokażę go bo jest +18 i po pewnym czasie ten wpis usunięto, pytanie tylko czemu? czy Gwiezdna nie życzy sobie niewygodnych odpowiedzi? i czy tak powinno być? jeżeli jesteście kucykami to musicie wiedzieć że ktoś wchodzący do działu musi się czuć doceniony i kochany przez tego kucyka, tego nie osiągniecie kasując niewygodne wpisy lub usuwając je bo dział nie ten. Ostatnia sprawa to ogólny regulamin który jest jakby rozszczepiony na pomniejsze działy i tu się pytam po co? weźcie napiszcie konkretny regulamin który obejmie całe forum a nie tak jak jest teraz, bardziej mi to przypomina zbiór "dobrych rad" niż regulamin konkretnej strony, gdzie naprawdę miło być, poza tym forum jest za bardzo dziecinne i rozstrzelone, zmieńcie je tak by było forum kucykowym a nie rozjechanym na całej linii placem zabaw bo w takiej strukturze forum, nie zajdziecie za daleko. To wszystko jak na te kilka dni które tu jestem, zobaczę jak się odniesiecie do mej opinii i czy ona ustoi tu (nie wszystko może być wygodne dla was i to jeszcze patrząc na takiego świerzaka jak ja)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardziej ucieszyło by mnie odniesienie do wszystkich tych spraw, nie pośpieszam was lecz wszystko ma swe granice. Aktualnie czekam na wywiad, być może razem z nim wyjdzie jeszcze coś (jestem poważnym fanem). Od tego jak się odniesiecie do ów problemów będzie zależeć moje przebywanie na tym forum, myślę jednak iż weźmiecie te sprawy na poważnie i przede wszystkim nie będziecie zmieniać i cenzurować niczego z wywiadu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Grzegorz Parylak napisał:

bardziej ucieszyło by mnie odniesienie do wszystkich tych spraw, nie pośpieszam was lecz wszystko ma swe granice. Aktualnie czekam na wywiad, być może razem z nim wyjdzie jeszcze coś (jestem poważnym fanem). Od tego jak się odniesiecie do ów problemów będzie zależeć moje przebywanie na tym forum, myślę jednak iż weźmiecie te sprawy na poważnie i przede wszystkim nie będziecie zmieniać i cenzurować niczego z wywiadu

Jeśli w wywiadzie nie będzie treści obraźliwych, "wycieczek osobistych" etc. to nikt nic nie wytnie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edit*

aa to problemu nie będzie i tak nikogo jeszcze tu nie znam.. bardziej chodziło o reakcję na mój świat Equestrii z którego i tak będę czerpał wiele - seria telewizyjna pomija 90% spraw i rzeczy które dla mnie są normą, które uznałem i pokochałem, zobaczę jak to wyjdzie i jakie pytania będziecie zadawać ich sens jest ważny dla mnie i tego co będę mówił

 

*a tak jeszcze apropo twego zdania, z tego co widzę to jesteś opiekunem Nieśmiało Latającej hmm.. dość specyficzny miała los w mym świecie i nie wiem czy by ci się spodobało to co robiła, no ale poczekamy do wywiadu, może się spytasz o swą ulubienicę

Edytowano przez Grzegorz Parylak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem opiekunem Fluttershy, ale zrezygnowałem. W dziale wisi stary obrazek powitalny. Kompletnie nie czułem tej postaci. Być może to brzmi dziwnie, ale zgodność charakterów to za mało. Trzeba też dzielić pasję (chociaż trochę), rozumieć ją. Teraz jestem tutaj :) Jesteś pierwszą nową osobą, którą przepytamy. Siłą rzeczy trzeba wymyślić jak najwięcej nowych pytań, ale dotrzymamy terminu (początek kwietnia). W razie wątpliwości zapraszam na PW. Nie trzeba ustalać detali przy wszystkich :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...