Skocz do zawartości

Sugestie dotyczące wywiadów.


BiP

Recommended Posts

ja bym wolał byście to zrobili na zasadzie zwyczajnej rozmowy forumowej niż dawali mi odgórnie ustalone pytania. Inaczej piszę się w otwartej rozmowie a inaczej odpowiada na z góry ustalone pytania, wybór jest wasz, jednak przełoży się on na jakość mych odpowiedzi. Najlepiej by było gdyby ktoś z wyżej położonych stworzył mi temat i tam byście się pytali razem z nim, ja czasu mam dość, więc na pewno nie stało by to puste tj bez odpowiedzi, a potem (gdy już wszyscy by się wypytali) w całości zamknięcie tematu i wywiad jak malowany, przy tym i was bardziej bym poznał

Edytowano przez Grzegorz Parylak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu Grzegorz Parylak napisał:

oj nie, nie, każdy powinien wiedzieć, a nie po cichu i nic się nie zmieni.

Po pierwsze, to nie dział na tego typu wywody, po drugie...

6 godzin temu Grzegorz Parylak napisał:

drugim powodem może być ogólna struktura forum choć co do tego nie wiem czy chcecie posłuchać mej opinii.

Zgłosiłem się tylko ja, zanim post ukryłem, a zatem nie wiem skąd uznałeś że ja reprezentuję całe forum...  A zatem, aby nie spamić, miałeś pisać na PW...

 

6 godzin temu Grzegorz Parylak napisał:

Pierwsza rzecz to traktowanie tego forum jak plac zabaw, nie ma tu żadnych konkretów, ja wiem że to są kucyki że dla dzieci ale w takim nastawieniu nie utrzymacie ludzi na forum, dziś ludzie oczekują poważniejszych rzeczy a nie wchodzisz na forum i możesz zapytać się choćby Iskierki, czy Nieśmiałej "jak zdrówko" to jest śmieszne i nielogiczne,

Skąd wiesz czego ludzie dzisiaj oczekują, masz jakąś ankietę, czy coś takiego? Póki co, to ludzi jest tu sporo, a co do poziomu forum, to większość tutejszych użytkowników, to osoby poniżej 18, więc uczniowie, którzy raczej chcą się wyluzować i odprężyć po szkole. I o jakie konkrety ci chodzi?

 

6 godzin temu Grzegorz Parylak napisał:

teraz przechodzimy do drugiej sprawy cenzury forum, pamiętam jak pisałem Gwiezdnej Poświacie w galerii o tym że mam piękny art z nią ale nie pokażę go bo jest +18 i po pewnym czasie ten wpis usunięto, pytanie tylko czemu? czy Gwiezdna nie życzy sobie niewygodnych odpowiedzi? i czy tak powinno być? jeżeli jesteście kucykami to musicie wiedzieć że ktoś wchodzący do działu musi się czuć doceniony i kochany przez tego kucyka, tego nie osiągniecie kasując niewygodne wpisy lub usuwając je bo dział nie ten.

"Galeria", to miejsce do umieszczania artów, i tego podobnych rzeczy, a nie pisania, że się ma jakiś art, ale +18... A wpis został skasowany, bo nie zawierał jak mniemam żadnego obrazka, a zatem pewnie został uznany za "spam" i skasowany. A co do pisania w odpowiednim dziale, to tak jest na każdym forum... Jeśli jest temat o górach, to raczej nie po to, aby ktoś pisał w nim o samochodach, czyż nie? Po to są działy, a w nich tematy, aby pisać w odpowiednim, a nie gdzie się chce.

 

6 godzin temu Grzegorz Parylak napisał:

Ostatnia sprawa to ogólny regulamin który jest jakby rozszczepiony na pomniejsze działy i tu się pytam po co? weźcie napiszcie konkretny regulamin który obejmie całe forum a nie tak jak jest teraz, bardziej mi to przypomina zbiór "dobrych rad" niż regulamin konkretnej strony, gdzie naprawdę miło być,

Tutaj racja, że mini regulamin jest w każdym dziale, tak jakby główny regulamin by nie starczył, przez co robi się nieco burdel na forum, bo każdy sobie wymyśla własne zasady, wedle swojego widzi mi się...

 

6 godzin temu Grzegorz Parylak napisał:

poza tym forum jest za bardzo dziecinne i rozstrzelone, zmieńcie je tak by było forum kucykowym a nie rozjechanym na całej linii placem zabaw bo w takiej strukturze forum, nie zajdziecie za daleko.

A jakie ma być? Forum o kucykach, gdzie 3/4 ludzi nie ma nawet 18 lat, to jakie ma być te forum? Forum ma już z jakieś 6/7 lat i jakoś nie widzę, aby jutro, czy za tydzień miało być zamykane... Aczkolwiek,  trwa nadal nabór na Opiekunów Działu, zatem wybierz sobie jakiś dział, zgłoś się do admina i jeśli zostaniesz wybrany, to będziesz miał okazję zademonstrować swoją wizję "poważnego forum" i kto wie, może inni pójdą za tobą...?

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu Grzegorz Parylak napisał:

Najlepiej by było gdyby ktoś z wyżej położonych stworzył mi temat i tam byście się pytali razem z nim,

No wywiady na "żywo", przeprowadzaliśmy albo na gg, albo robiliśmy jakąś konferencję tu na forum poprzez PW i dopiero potem kopiowałem wszystko w jeden post i umieszczałem w odpowiednim temacie. To o czym tu piszesz, bardziej pasuje mi do tego tematu.

https://mlppolska.pl/forum/77-na-start/

Zakładasz swój temat powitalny, w którym opisujesz siebie i inni użytkownicy  zadają ewentualne pytania odnośnie twojej osoby.

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak właśnie myślałem BiP - na forum przebywa większość dzieci 3/4 ludzi jak mi napisałeś, wierzę ci gdyż styl forum też taki jest, a to jest dla mnie spora bariera, sądząc po stronach na jakich przebywam i ludziach z jakimi rozmawiam.. mam więc dwa wyjścia: albo "zdziecinnieć" po to by się zaklimatyzować albo odejść do tego w czym jestem, nie wiem jeszcze jak będzie, sądząc po waszej szczerej chęci na wywiad, przeprowadzę go z wami. Po wywiadzie nie wiem czy zostanę - jestem poważnym facetem kochającym poważny świat Equestrii, choć powiem ci BiP nie spodziewałem się że aż tak to będzie wyglądać

 

pytasz się jeszcze o konkrety - dla mnie cały świat Equestrii jest taki, zawiera w sobie rzeczy których serie tv nigdy nie dopuściły i zapewne nie dopuszczą, jedną z takich są relacje Kadenzy i Lśniącego Obrońcy, brata Iskry Zmierzchu, szczerze mówiąc, patrząc na serię tv chciałem by przynajmniej pokazali ciążę Kadenzy, niestety zawiodłem się, a w moim świecie takie rzeczy były pokazane i nie tylko to, już wiesz czym jest konkret dla mnie? a i to nie wszystko.. gdybyś zobaczył jak naprawdę wygląda mój świat Equestrii jakimi prawami się rządził jaką kulturę zawierał, jakie relacje i uczucia w nim były.. wierz mi, nie raz by ci dech zaparło.. seria tv ukazuje może 10% tego co ja widziałem w swoim świecie Equestrii i tu właśnie jest problem bo nie do końca będę mógł z wami być szczerym, sądząc po cenzurze forum (i byście mi w ogóle zamieścili ten wywiad) trzeba będzie odpowiadać prosto lub nieszczerze a tego nie lubię. By dla jasności było i byście wiedzieli - na te pytania odpowiem wam według swych uczuć jakie mam do Equestrii, jeśli to nie będzie spełniać wymogów forum, po prostu nie zamieścicie tego wywiadu, (nie chcę by był okrojony lub zmieniony, zwłaszcza iż będą to szczere uczucia) to piszę wam byście wiedzieli wszyscy, zwykle jestem szczery z ludźmi a tym bardziej z kucykami

 

jeżeli ty Prysiu wstawiłeś to i zaraz usunąłeś, to nie wiem czy w ogóle jest sens przeprowadzania tego wywiadu

 

Proszę nie pisać postu pod postem. 

Triste

Edytowano przez Grzegorz Parylak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chciałem tylko przeprowadzić wywiad jeśli to nie możliwe (sądząc po tym co piszesz i po tym co wstawił Prysiu) ok, nie musi go być, i jeszcze jedno panie Cahan - nie biorę się za lepszego od innych, w moim świecie Equestrii NIGDY takiego postrzegania ras nie było więc i ja innych w taki sposób nie postrzegam, więcej już tu nic nie powiem, koniec oftopu

 

edit: ahh, no tak, zapomniałem się pożegnać (przebywałem tu głównie oczekując na wywiad) powodzenia w prowadzeniu forum.. być może masz rację zupełną - ja tu nie pasuję

Edytowano przez Grzegorz Parylak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu Grzegorz Parylak napisał:

ja chciałem tylko przeprowadzić wywiad jeśli to nie możliwe (sądząc po tym co piszesz i po tym co wstawił Prysiu) ok, nie musi go być, i jeszcze jedno panie Cahan - nie biorę się za lepszego od innych, w moim świecie Equestrii NIGDY takiego postrzegania ras nie było więc i ja innych w taki sposób nie postrzegam, więcej już tu nic nie powiem, koniec oftopu

 

edit: ahh, no tak, zapomniałem się pożegnać (przebywałem tu głównie oczekując na wywiad) powodzenia w prowadzeniu forum.. być może masz rację zupełną - ja tu nie pasuję

 

*Pani Cahan. Ale szczerze mówiąc... tutaj mało kto zasluguje na takie zwroty grzecznościowe. :P

 

Ogólnie to wiesz... przejrzałam twoje posty na szybko, i zgaduję, że twoja wizja Equestrii może być dosyć... "mhroczna", inna od mojej, ale jeśli chodzi o kwestię cenzury i takich tam to... no gdyby trochę zmienić kontekst, to można ci przyznać rację w niektórych kwestiach.

 

Ale serio... forum jest beznadziejne, ale jeśli uważasz, ze możesz je zmienić, to zostań. Ja sama uważam forum za największy badziew, ale siedzę tutaj, nawet mimo tego, że forum zwyczajnie nienawidzę. :P

  • +1 1
  • Nie lubię 7
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu GoForGold napisał:

fajnie byłoby poczytać wywiad z kimś rozpoznawalnym i zasłużonym dla forum/fandomu

Problem jest taki, że obecnie czekam za jakimiś 2/3 znanymi osobami, aż odpiszą na pytania... Niestety, nawet po przypomnieniu się nadal nic nie mam, dlatego jestem zmuszony do szukania gdzie indziej, ale spoko, jutro raz jeszcze się im przypomnę, bo mam wywiad na ok 30 pytań.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu GoForGold napisał:

Jeśli jest takie złe, nienawidzisz forum i zapewne ludzi na nim to jest jeszcze jedno konkurencyjne, nazwy nie podam, bo to się kwalifikuje pod warna. Nikt nikogo tutaj nie trzyma, więc odpowiedź na twoje problemy nasuwa  się sama...

No chyba, że jesteś jak większość osób, które narzekają na forum dla atencji, wtedy nie szanuję ani trochę.

 

Od razu dla atencji... sorry, ale nie jara mnie nienawiść, złość skierowana na mnie. Jeśli zapytać kogoś, kto mnie zna, to by powiedział z pewnością, że nienawidzę gdy ktoś źle o mnie myśli, mówi. Pisząc swoje posty, wyrażając zdanie, chcę po prostu pokazać swoje poglądy. Cieszę się gdy ktoś podziela moje zdanie, nie lubię jak dostaję reputację od osób, które na pewno moich poglądów nie podzielają. Więc nie, nie chodzi tu o "atencję". Bo negatywne zdanie o mnie to ostatnia rzecz której bym chciała.

 

I tak, zamierzałam przejść na inne forum, zagraniczne, ale mam w planach fanfiki, i wolę pisać je po polsku. Na MLPPolska mam też przyjaciół, jestem przyzwyczajona do aktualnego wyglądu itp. Forum nienawidzę, ale uważam, że da się je polepszyć. Wybacz, ale twoja wypowiedź brzmi jak "Nie podoba się? No to odejdź", które jest, niestety, dla wielu użytkowników czymś "oczywistym". Jest źle? No to czemu tutaj siedzisz? Negatywne zjawiska trzeba zwalczać, pisać o nich, a nie odchodzić i pozwalać im rosnąć w siłę. Z forum mam związane też dobre wspomnienia, ale nie oznacza to, że patrzę na nie bezkrytycznie. Daleko mi do ślepego wielbienia MLPPolska.

  • Nie lubię 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra, po większych przemyśleniach postanowiłem jednak ten wywiad przeprowadzić, myślę że mnie Dolar nie zwarnuje w końcu się ostatecznie zdecydowałem. Co do ciebie klaczo w skarpetkach nie sądziłem że ktoś się zainteresuje tym co pisze, jeśli masz diskorda to możemy sobie porozmawiać o mym świecie Equestrii, może i ty opowiesz mi o swoim? lecz ja tu rzeczywiście nie pasuję. Wywiad zrobię, zarejestrowałem się więc zrobię, lecz nic poza tym

 

edit: i jeszcze jedno klaczo w skarpetkach, tego forum nie da się zmienić i ja już to widzę po negatywnej reakcji na twój wpis, jeśli rzeczywiście miało by się tu coś zmienić, to takich ludzi jak ja czy ty musiało by być więcej lecz nie jeśli 2/3 całej społeczności to dzieci mające nic lub mało do powiedzenia.. ostatecznie jest więc tak: większość poważnych fanów po prostu odeszła stąd, jakiś odsetek ich po prostu nawykł jak choćby ty, a reszta to dzieci które nie mając za wiele do powiedzenia, po prostu przychodzą piszą do kucyków coś "jak zdrówko" i odchodzą, przez co są na forum tematy w których nikt nie pisał już od ponad roku.. jak chcesz dolarze możesz mnie zwarnować za tę edycję, pisałem ją do Klaczy w skarpetkach, musiałem jej powiedzieć swe zdanie

Edytowano przez Grzegorz Parylak
drobne poprawki
  • Nie lubię 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle to pewnie i tak raczej mnie nikt samej nie wybierze, więc jak co to...eee...zgłaszam się? Lubię odpowiadać na pytania :flutterblush:

 

@Grzegorz Parylak Po pierwsze: Przestań offtopować, po drugie: wypowiadasz się na temat, na który się nie znasz. SKOŃCZ waść, wstydu oszczędź.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie offtopuje, wpisałem by wiedzieli o mej decyzji odnośnie wywiadu, choć widzę (po tym jak piszecie) że te wywiady to dla wybrańców są, no zobaczę może uda się ten wywiad zrobić.

 

a jeśli chodzi o me osobiste odczucia to wywiady róbcie z tymi którzy naprawdę chcą ich przeprowadzenia a nie z ludźmi "popularnymi" którzy mają was w dupie i czekacie nie wiadomo ile, po co te przypomnienia? jak i tak w dupie to mają.. no przepraszam, ale zamiast się przypominać zrobilibyście już za ten czas z 2 wywiady.. sądząc po odpowiedzi BiP ja gościa nie rozumie - po co się przypominasz, skoro i tak mają to w dupie (za przeproszeniem) a ile ludzi naprawdę czeka na wywiad to tego już nie widzicie..

Edytowano przez Grzegorz Parylak
dobra koniec tego offtopu, nie da się z wami, nie da..
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może pora wrócić do propozycji na wywiady.

Dolar84

Psoras

Ylthin

Foley

(Niekoniecznie w tej kolejności.)

Wywiadów z nimi nie znalazłem, lecz jeśli były, to proszę o linki do nich.

 

EDIT

 

Jeszcze Gandzia (przyciśnijcie go o ,,Ad maiorem Dei gloriam").

Edytowano przez Ravik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu Grzegorz Parylak napisał:

nie offtopuje, wpisałem by wiedzieli o mej decyzji odnośnie wywiadu, choć widzę (po tym jak piszecie) że te wywiady to dla wybrańców są, no zobaczę może uda się ten wywiad zrobić.

 

a jeśli chodzi o me osobiste odczucia to wywiady róbcie z tymi którzy naprawdę chcą ich przeprowadzenia a nie z ludźmi "popularnymi" którzy mają was w dupie i czekacie nie wiadomo ile, po co te przypomnienia? jak i tak w dupie to mają.. no przepraszam, ale zamiast się przypominać zrobilibyście już za ten czas z 2 wywiady.. sądząc po odpowiedzi BiP ja gościa nie rozumie - po co się przypominasz, skoro i tak mają to w dupie (za przeproszeniem) a ile ludzi naprawdę czeka na wywiad to tego już nie widzicie..

Krótko i na temat: 

1. Wiemy ile osób czeka na wywiad. Ich zgłoszenia są w tym temacie :)

2. Nikt nie ma nas w dupie (za przprzeproszeniem) Owszem tak długie zwlekanie z odesłaniem odpowiedzi to gruba przesada. Od tego są przypomnienia, a raczej przypomnienie. 

3. Wywiadu nie robi się w jeden dzień. Poza tym, nikt nie poświęca całego wolnego czasu na prowadzenie działu. To chyba oczywiste :)

4. Zrozum proszę, że przeprowadzenie wywiadu z nowym użytkownikiem jest trudniejsze. Wiele pytań odpada np. o hobby (patrz nasze prima aprilisowe wywiady, które nie miały wpływu na inne). Tym bardziej, że będzie to pierwszy taki wywiad. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grzegorz Parylak jak chcesz coś od konkretnej osoby do dodawaj @ przed nickiem. Wtedy powinno wyskakiwać powiadomienie u owego użytkownika (teoretycznie).

Na aktualną chwilę zrobię to za ciebie i zobaczymy czy działa (może mnie nie zabije).

Pani @Cahan, proszę Pani, ktoś coś chce od Pani!

Edytowano przez Ravik
Jestem idiotą (to wystarczające wytłumaczenie).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie rozumie co jest takiego trudniejszego w rozmowie z nowym kucykiem, o hobby się możecie spytać i czemu mieli byście cokolwiek odrzucać, no chyba że jakieś eventowe pytania jak na święta czy walentynki ale i o to się możecie spytać, czemu nie? ja nie jestem dzieckiem byście się mu mieli przyglądać jakie jest i co robi.. nie myśl sobie też że ja was pośpieszam tylko chodzi mi czy jest szansa na ten wywiad.. wiesz, mi nie zależy na reputacji, popularności czy sławie na tym forum jeśli to ma przekonać do wywiadu tych wyżej położonych to tak się nie stanie. Więc może spytam inaczej - jest możliwość na wywiad z nowym kucykiem, takim jak ja czy nie

 

@Ravik- działa, działa, już widzę u mnie, a tak w ogóle to ja pisze ogólnie

Edytowano przez Grzegorz Parylak
  • Nie lubię 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szansa jest dopóki nie zrezygnujesz. A część pytań siłą rzeczy trzeba wyrzucić. No chyba że chcesz odpowiadać na pytania dotyczące pracy opiekuna/moderatora/admina na tym forum :drurrp: Zadać można, ale po co. Sprawdziłem twój profil. Pojawią się pytania dotyczące zainteresowań. Dostaniesz je na PW. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu Ravik napisał:

Dolar84

Akurat z Dolarem wywiadu nie było i raczej nigdy nie będzie, gdyż już w 2012, albo 2013 odmówił udzielania wywiadu dla :cmc: Co do reszty, to zobaczymy, jak tylko uporamy się z obecnymi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu BiP napisał:

Akurat z Dolarem wywiadu nie było i raczej nigdy nie będzie, gdyż już w 2012, albo 2013 odmówił udzielania wywiadu dla :cmc: 

Szkoda. Chciałbym się dowiedzieć jak trafił na serial, jak na forum i w końcu jak został ,,Dzierżącym Łopatę". Jak tak szperam w odmętach forum, to czasem mam wrażenie, że to już dawno by się sypło, gdyby nie on.

A może by go tak spróbować podpytać  (tylko delikatnie, żeby nie wyjść na osoby upierdliwe), może zmienił zdanie. Przecież już minęło tyle lat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...