Skocz do zawartości

Sugestie dotyczące wywiadów.


BiP

Recommended Posts

cóż.. @Ravik, niektóre kucyki nie chcą rozmawiać o sobie i mają swe tajemnice.. a tak na serio, jemu zależy chyba by nie krążyła o nim opinia zarówno tu na forum jak i na sieci, jak widzę ma dosyć wysokie stanowisko i być może to spowodowało jego odmowę, możliwe też że jest bardziej automatyczny (zasady forum, pilnowanie porządku itd..) niż uczuciowy i może nie chce by ktoś postrzegał go w nieciekawych barwach, powodów może być sporo. Ja nie mam nic do ukrycia bardzo kocham kucyki i wywiad przeprowadzę

Edytowano przez Grzegorz Parylak
  • Nie lubię 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie zaczynajmy kolejnego tematu "dlaczego Dolar odmówił", bo zaraz Dolar tu wejdzie i powarnuje. Raz odmówił i mi starczy, a jakby zmienił zdanie, to ma mój numer telefonu, numer gg, czy też zwyczajnie tutaj by się zgłosił, a skoro tego nie robi, to chyba nie chce dalej i nie roztrząsajmy dlaczego, bo zaraz kolejny offtopik się tu zrodzi.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu BiP napisał:

Ale nie zaczynajmy kolejnego tematu "dlaczego Dolar odmówił", bo zaraz Dolar tu wejdzie i powarnuje. Raz odmówił i mi starczy, a jakby zmienił zdanie, to ma mój numer telefonu, numer gg, czy też zwyczajnie tutaj by się zgłosił, a skoro tego nie robi, to chyba nie chce dalej i nie roztrząsajmy dlaczego, bo zaraz kolejny offtopik się tu zrodzi.

Dobra, dotarło do mojej pustej mózgownicy (jak zawszę trochę to trwało);). Obiecuję, że będę spokojny (przynajmniej do następnego weekendu, aż nadmiar wolnego czasu znowu sprawi, że mi odbije.)

Żeby nie offtopować rzucę jeszcze paroma propozycjami (ja jednak jestem upierdliwy):

Malvagio (chyba wchodzi co jakiś czas)

Ghatorr (chyba też wpada od czasu do czasu) 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witam, taka sugestia dla ludzi zgłaszających się... Jest nam miło, że tylu chętnych się zgłosiło do wywiadu, ale jedno "ale", skoro ktoś się zgłasza do wywiadu i potem nie odpowiada na pytania po ponad tygodniu i nie daje znaku życia, to może warto byłoby się zastanowić, czy faktycznie chce tego wywiadu, bo nie widzę zbytnio sensu, abyśmy wymyślali indywidualne pytania do danej osoby, a następnie czekali wiele dni za odpowiedzią, nawet po wcześniejszym przypomnieniu... Pozdrawiamy :cmc:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Bardzo podoba mi się forma wywiadów z userami. Z tego co widzę to pytania im zadawane nie są oklepane lecz wymyślane indywidualnie dla każdego i to mnie w nich urzekło. Temat dwa miechy wprawdzie nietknięty, ale mogę się zgłosić, bo co szkodzi spróbować? :3 Na forumie nie jestem od bardzo dawna, ale z chęcią odpowiem szerzej na kilka, kilkanaście pytań. 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Wilczkowa napisał:

Bardzo podoba mi się forma wywiadów z userami. Z tego co widzę to pytania im zadawane nie są oklepane lecz wymyślane indywidualnie dla każdego i to mnie w nich urzekło. Temat dwa miechy wprawdzie nietknięty, ale mogę się zgłosić, bo co szkodzi spróbować? :3 Na forumie nie jestem od bardzo dawna, ale z chęcią odpowiem szerzej na kilka, kilkanaście pytań. 

W wywiadach większość pytań jest "uniwersalna" np. o forum czy fandom, ale staramy się dać jak najwięcej indywidualnych (oczywiście nic na siłę). Im więcej ktoś ma informacji w profilu, tym lepiej. Czasami pomaga awatar/sygnatura. Niejaki Grzegorz Parylak, którego wywiad został usunięty (decyzja adminów) miał raptem trzy, cztery zdania, które i tak wykasował :burned: Miałem nadzieję, że będzie można zadać dodatkowe pytania do np. zainteresowań (pytanie 22 u Talara). Nie będę wnikał w szczegóły, ale zależało mu na przedstawieniu jego "wizji Equestrii". Na pytanie: "Z tego co mi wiadomo posiadasz nieco inną wizję Equestrii. Mógłbyś ją opisać w kilku zdaniach?" odpowiedział jednym, krótkim zdaniem. Co prawda mógłbym go "pociągnąć za język", ale nie chciałem (jego wizja powstała w oparciu o chorą grę 18+. Jeśli ktoś chce wiedzieć więcej, zapraszam na PW) 

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

Witam ponownie. Z racji iż nadal czekam za aż trzema osobami, które mają dać mi odpowiedzi do wywiadów, zaczynam wysyłać do osób z listy jaka jest utworzona z waszych propozycji :cmc: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

Uff, dzisiaj padł rekord, aż 3 wywiady jednego wieczoru opublikowane, pierwszy raz od powstania tego działu, jeszcze nigdy tylu naraz nie zostało dodanych na forum :tigertaming:

Nie mniej, jeśli macie kandydata, lub sami byście chcieli mieć swój, to nadal zapisy są otwarte :sweetie2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...