Skocz do zawartości

Dzień dobry wieczór


cymcyrymcy

Recommended Posts

Hej
Siedzę tu na forum już jakiś czas, ale dopiero teraz mnie naszło aby coś naskrobać. Zacznijmy od tego, że nazywam się Kuba i mam 15-16 lat. Kuce oglądam od około połowy września. Dowiedziałem się, że 4 osoby w nowej klasie oglądają MLP, więc stwierdziłem, że warto zobaczyć, a szczególnie dlatego, że uwielbiam oglądać filmy. No i też niektóre seriale (chociażby The Walking Dead i South Park). A z filmów od niedawna na pierwszym miejscu jest star trek  :x (ale tylko część XII i XI), no i Incepcja. Ostatnio jednak nie mogę sobie znaleźć co by tu obejrzeć :C.
A z zainteresowań?
Nie będę pisał o wszystkim, ale między innymi kodzenie (c++, python) itp. Czasem też coś amatorsko majstruję przy linuxie. No i też zgłębianie internetów. Oprócz tego zdarza mi się dużo filozofować o wszelkich bzdetach. Oczywiście nie mogę zapomnieć też o kotach :D. Zdarza mi się także czasem w coś zagrać (jakieś strategie (Planetary Annihilation - polecam), moba (tylko HotS (jak dadzą klucz -_-)) skradanki i indyki).
 
Dla mnie trudno coś powiedzieć o sobie. Nie potrafię obiektywnie siebie opisać, a nie chce niczego wyolbrzymiać. Mógłbym napisać więcej, ale teraz jakoś nie mam teraz weny do pisania. Więc jeszcze raz
 
Dzień dobry wieczór
En Taro Tassadar
Hej

Edytowano przez KK475
zmiana koloru na automatyczny
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej miło Cię poznać. Wita Cię Garin - Avatar Applejack. Czuj się zaszczycony.

 

Życzę Ci poznania miłych osób na forum i dobrego samopoczucia na nim.

 

Zadam Ci parę pytań:

1. Lubisz krasnoludy?

2. Ulubiony puc?

3. Luna czy Celestia i dlaczego ta druga.

4. Czy chciałbyś pójść do dobrego technikum?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj wśród Bronych i Pegasis!

Zadam Ci kilka pytań:

1. Ulubiona klacz z mane 6?

2. Ulubiony kucyk ogółem?

3. Lubisz czytać?

3,5. Jeśli tak, to co najbardziej lubisz czytać?

Jak na razie to tyle, baw się dobrze! :hug4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Welcome to the family!

Heh, subiektywista. I czeka na klucz do HotS. Zupełnie jak ja. No może poza tym, że lubi koty...

1. Ulubiony gatunek muzyki, utwór, wykonawca?

2. Ulubiony kucowy antagonista?

3. Co sądzisz o Sombrze? Albo o Cadance?

4. Wolisz klimaty mroczniejsze czy kolorowe, baśniowe?

5. Masz zamiar udzielać się kreatywnie w fandomie? Czyli pisać lub tworzyć grafikę?

6. Zergi, Protossi czy Terranie?

7. Horda czy Przymierze?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę namieszałem z kolejnością 

 


Zadam Ci parę pytań:
1. Lubisz krasnoludy?
2. Ulubiony puc?
3. Luna czy Celestia i dlaczego ta druga.
4. Czy chciałbyś pójść do dobrego technikum?

Hej

1. Kojarzą mi się jedynie te z Hobbita i Władcy Pierścienii (filmy) i zawsze się zastanawiałem czemu jest ich tak mało. Jednak fantastyka średnio mnie kręci

2. Ulubiony kuc? Fluttershy  :fluttershy4:  Jednak z charakteru bliżej mi trochę do Rarity.

3. Kredens :P  :cadance: A jeśli mam się ograniczyć do propozycji to chyba bardziej wolę Celestię. Dlaczego? Bo tak :P

 

4. No właściwie to już nie mogę. Jestem w LO

 


Witaj ! Acha i proszę Cię zmień czcionkę i kolor tekstu ;-; Użytkownicy czarnej wersji forum nic by nie zobaczyli ;-;.

Hej

Co do czcionki dopiero teraz zauważyłem, że coś zepsułem, ale nie słyszałem o czarnej wersji forum. :rarity4:

 

 


Witaj wśród Bronych i Pegasis!
Zadam Ci kilka pytań:
1. Ulubiona klacz z mane 6?
2. Ulubiony kucyk ogółem?
3. Lubisz czytać?
3,5. Jeśli tak, to co najbardziej lubisz czytać?

Jak na razie to tyle, baw się dobrze!

Hej

1 i 2 już było

3 i 3.5: Tak, ale jak mi jakaś ciekawa książka podpadnie.

 

 


Witaj w naszej rodzinie!

Dobry

 

 


Welcome to the family!

Heh, subiektywista. I czeka na klucz do HotS. Zupełnie jak ja. No może poza tym, że lubi koty...

1. Ulubiony gatunek muzyki, utwór, wykonawca?
2. Ulubiony kucowy antagonista?
3. Co sądzisz o Sombrze? Albo o Cadance?
4. Wolisz klimaty mroczniejsze czy kolorowe, baśniowe?
5. Masz zamiar udzielać się kreatywnie w fandomie? Czyli pisać lub tworzyć grafikę?
6. Zergi, Protossi czy Terranie?
7. Horda czy Przymierze?

 

Hej

Przynajmniej już wiadomo kiedy będzie beta. Szkoda że za rok   :stare:

1. Określonego ulubionego gatunku muzyki nie mam. Tak samo wykonawcy. Słucham tylko tego co mi wpadnie do ucha. A jak mi się nic nie chce to zawsze jest radio.

2. Hmmm, nie rozmyślałem zbytnio na ten temat, więc mało co powiem.

3. Co do Sombry jak wyżej (jedyne co myślę, to to, że jeden odcinek to trochę mało). A Cadence już wspominałem.

4. Zależy od rzeczy i humoru. Raz mroczniejsze, raz nie. Ale nie lubię urwanych i złych zakończeń.

5. Pisać?

Obawiam się, że jakbym coś dłuższego napisał to mało kto by mnie zrozumiał. Jak piszę/mówię coś w międzyczasie zmieniam myśl kilka razy.

A rysować?

Chciałbym. No właśnie. bym

 

6. Zawsze imbatoss, ale od czasu do czasu zerg.

7. Wujek google powiedział mi, że to coś z wowem. Nie znam się na tym i nie zamierzam się zagłębiać, bo słyszałem, że za dużo czasu to pochłania.

 

 


siema

 

Hej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


7. Wujek google powiedział mi, że to coś z wowem. Nie znam się na tym i nie zamierzam się zagłębiać, bo słyszałem, że za dużo czasu to pochłania.

 

To masz zamiar grać w HotSa, nie wiedząc kim jest Arthas lub Uther? Bluźnierca! A ja sam też w WoWa nie grałem, tylko w Warcrafta 3. To, że interesuję się ogólnie lore wszystkich światów Blizzarda jest sprawą inną. I wbrew pozorom, jest to przyjemne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Na pisałeś że lubisz koty, masz własnego?

2.Z jakich okolic jesteś?

3.Co sądzisz o tym forum?

1.Na pisałeś że lubisz koty, masz własnego?

2.Z jakich okolic jesteś?

3.Co sądzisz o tym forum?

Hej

1. Tak. Od trzech lat kotkę syberyjska.

2. Radom :D

3. Hmm. Aktualnie myśleć pozytywnie, ale jeszcze się zobaczy :P

To Ci radzę zagrać w Warcraft III Reign of Chaos.

Jak mi się uda zdobyć to przetestuję.

Odchodząc od uniwersum blizzarda, mogę polecić planetary annihilation. Według mnie jest jednym z lepszych strategów, ale nie jest jeszcze skończona :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witaj na forum i baw się dobrze!
1.Co sądzisz o Anime&Manga?
2.Grasz na jakimś instrumencie?
3.Lubisz żółwie? :3

Hej

1. Wiele razy o tym słyszałem i nieraz zamierzałem próbowałem obejrzeć. Problem jest taki, że nie wiem co. Moje podejście do tego jest takie... neutralne.

2. Chciałem się zabrać, ale niestety nic nie wyszło. Chociaż może kiedyś się zabiorę.

3. Nie zgłębiałem się w te tematy, nie wiem. Także neutralne podejście.

 

 


Uwielbiam te rasę. A jakiej maści jest twoja kicia i jak ma na imię?
Ja też mam kota. Śliczną kotkę, mieszańca persa i kota europejskiego.

Ech... Czemu jest tak mało bronych z Bydgoszczy?

 

Pomyliłem się, nie 3 lata, a już 4. Na imię ma Frida. Może wrzucę jej zdjęcie wkrótce.

 

Co do drugiej kwestii, w Radomiu też mało kogo widziałem z bronych. 4 osoby znam, no i może jeszcze widziałem kilka na forum (ale zapomniałem :P). Życie... :/

 


Witaj na forum!
 
Grasz w jakieś gry typu cRPG?

 

Hej

Aktualnie nie. Kiedyś wyciągnąłem z szafy Gothica 3 (czy jakoś tak), ale po 30 min nie wiedziałem co robić. Nie moje klimaty. Coś jeszcze tego rodzaju było. Ostatnio odpalałem skrzaty (Dwarf Fortress) i chciałem zbadać tryb przygody, ale jednak normalna gra była lepsza. Chociaż i tak skończyłem po 1h, bo nie mogłem dalej rozkminić co jak robić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...