Skocz do zawartości

Kopytko! /)


Lunar_Isbre

Recommended Posts

Witajcie wszyscy, cześć i czołem!

Powoli stawiam niepewne kroki w fandom (ujawniam się, uaktywniam), więc mam nadzieję, że ciepło mnie przyjmiecie :) Może niektórzy kojarzą mnie z bloga fge, gdzie czasami wtrącę swoje niezbyt mądre cztery grosze w komentarzach.

Do forum postanowiłam dołączyć po przejrzeniu paru tematów. Zauważyłam, że są tu ludzie, którzy oprócz zamiłowania do kucy dzielą ze mną również inne pasje.

Parę słów o mnie:

Rocznik '93, ale nie bójcie się mnie absolutnie, bo nie gryzę w żaden sposób (zamiast tego połykam w całości)! Kuce zaczęłam oglądać u znajomej ok. 4 lata temu, jeszcze na kanale yt u OctopusMind, potem przerwałam, bo, ze względu na słaby transfer, nie byłam w stanie kontynuować u siebie w domu. Interesuję się rysunkiem, od czasu do czasu nabazgram coś mniej lub bardziej udanego. Mam swoją główną OCkę (nie ponyfikację!), którą mam nadzieję przedstawić po małym dopracowaniu. No i kocham spacery z psem po lesie. To chyba tyle o mnie :) Mam nadzieję, że spędzę na tym forum czas w miły sposób.

Jeżeli macie jakieś pytania, walcie śmiało! Postaram się odpowiedzieć jak będę potrafiła :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Welcome to the family!

Chciałem napisać coś kreatywnego, ale jestem leniwym sobą, dlatego tylko napiszę kilka pytań.

1. Ulubiony gatunek muzyki, utwór, wykonawca?

2. Ulubiony pucykowy antagonista?

3. Ulubiona klacz z Grzywa6?

4. Ulubiony background? (AJ się nie liczy)

5. Co sądzisz o królu Sombrze? A co o księżniczce Cadance?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ja, ile miłych przywitań <3 Dziękuję wszystkim za ciepłe przyjęcie!

 

Witaj i baw się tu dobrze !

 

1. Co zazwyczaj rysujesz ?

2. Czym rysujesz ?

3. Jak się nazywasz ?

4. Opowiedz coś o psie .3.

 

1. Zazwyczaj wszelkiego rodzaju futrzaki, często własne OCki, choć ostatnio utknęłam na dobre w MLP i rysuję głównie kucyki, bo są proste, niewymagające i bardzo fajnie odprężają :)

2. Bawię się tradycyjnie i cyfrowo. Tradycyjnie – kredki, flamastry, czasem ołówek, cyfrowo dopiero się uczę ^_^"

3. Eeeuum... ale chodzi o moje prawdziwe imię i nazwisko? Pewnie gdzieś przy okazji pokazywania prac ujawnię też i nazwisko w podpisie, ale na razie pozostanę na pierwszej literce imienia: M :) Reszta z czasem, nie przepadam za przedstawianiem się z imienia i nazwiska w sieci :)

4. W typie tollera, ma jakieś 8 miesięcy, sięga do kolana. Rudy i postrzelony wariat, pozytywnie zakręcony, ale też bardzo inteligentny. Ogarnęliśmy komendy leżeć, daj łapę, zdechł pies, siad już umiał. Jesteśmy ze sobą od września, mam go z ogłoszenia. Ktoś znalazł go błąkającego się i wychudzonego, prawdopodobnie został porzucony, bo miał zdarte do krwi poduszki łap, tak jakby biegł za samochodem po asfalcie. Cudny młody, bardzo mnie rozwesela jak mam np. gorszy dzień. Najbardziej lubię ścigać się z nim na łące, chociaż z jego turbonapędem nie mam żadnych szans :D

 

Welcome to the family!

Chciałem napisać coś kreatywnego, ale jestem leniwym sobą, dlatego tylko napiszę kilka pytań.

1. Ulubiony gatunek muzyki, utwór, wykonawca?
2. Ulubiony pucykowy antagonista?
3. Ulubiona klacz z Grzywa6?
4. Ulubiony background? (AJ się nie liczy)
5. Co sądzisz o królu Sombrze? A co o księżniczce Cadance?

 

1. Nie mam jednego ulubionego, słucham różnych utworów od różnych wykonawców. Czasami jest tak, że podchodzi mi tylko jedna piosenka danego wykonawcy. Ale jakbym miała napisać ogólnie, to stare polskie zespoły i wykonawcy (Perfect, Lady Pank, SDM, Grechuta), muzyka z lat '80, rock, metal (ale kawałki bez growlu), muzyka z filmów i instrumentalna, folk wszelkiej postaci (czasami mam fazę na taką muzyczną podróż dookoła świata i oprócz ulubionej muzyki irlandzkiej słucham też mongolskiej, rosyjskiej i tak dalej). No i oczywiście poniaczowe utwory :D

2. Discord :D Choć w sumie z niego taki antagonista jak ze mnie skoczek narciarski.

3. Fluttershy! Jest delikatna, ale jednocześnie ma w sobie dużo siły – potrafi być stanowcza kiedy trzeba.

4. Princess Luna Royal Guard bo to kucoperz XD No i może Pipsqueak, bo oprócz niego niewiele jest srokatych kucy w serialu, a szkoda.

5. Król Sombra to dla mnie duże rozczarowanie ze względu na to, jak potraktowali go twórcy serialu. No naprawdę, mogli mu już poświęcić więcej czasu antenowego. Tak naprawdę jako widz nie mam o nim bladego pojęcia i czuję ogromny niedosyt. Chciałabym, żeby jego historia została rozwinięta. A Cadance? Lubię ją, jest urocza i ma fajny design (gradientowe skrzydła!). Nie mam do niej żadnych zastrzeżeń.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Cię serdecznie i życzę dobrej zabawy w naszym gronie~  :fluttershy5:

 

Zadam ci kilka pytań bo lubię zadawać pytania nowo przybyłym osobom. 

1. Lubisz sowy? 

2. Czytujesz książki z gatunku fantasy? 

3. Czytałaś jakieś fanficki? (jakie?)

4. Jaką rasę kucyków lubisz najbardziej? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na forum baw się dobrze!

1. Ile czasu dziennie/ tygodniowo poświęcasz na rysowanie?

3. Lubisz kawę?

3.5. Jeśli tak, to jaką najbardziej? (chodzi mi o rodzaj a nie markę)

4. Kiedy zauważyłaś że nie napisałam pytania nr2?

Miłych chwil na forum! Jakbyś chciała z kimś po pisać to Gray do usług!

Edytowano przez Gray Picture
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1. Jesteś kreatywną osobą?

2. Słuchasz rocku progresywnego?

3. A może chillout?

4. Jakie to są komentarze na FGE?

5. Studiujesz?

1. Nie wiem, naprawdę ciężko mi odpowiedzieć na to pytanie. To chyba zależy pod jakim kątem rozpatrywać kreatywność n__n" Ogólnie mogłoby być lepiej.

2. Nie, raczej nie, ale jest to spowodowane tym, że nie wgłębiałam się za bardzo w ten gatunek i nie mam rozeznania.

3. Tak jak wyżej.

4. Zazwyczaj jakieś marudzenie/zrzędzenie pod postami z twórczością wszelaką :)

5. Tak, jak na razie mnie nie wywalili :D

 

 

Witam Cię serdecznie i życzę dobrej zabawy w naszym gronie~  :fluttershy5:

 

Zadam ci kilka pytań bo lubię zadawać pytania nowo przybyłym osobom. 

1. Lubisz sowy? 

2. Czytujesz książki z gatunku fantasy? 

3. Czytałaś jakieś fanficki? (jakie?)

4. Jaką rasę kucyków lubisz najbardziej? 

 

1. No ba, są cudne! Jak można nie lubić sówek <3

2. Zdarza mi się, choć teraz trochę rzadziej. Mam ten problem, że szybko zapominam tytuły przeczytanych książek i książki jako takie również, Swego czasu łyknęłam Hobbita i Władcę Pierścieni, cały cykl Sapkowskiego, Harrego Pottera, kilka części Narnii, choć raczej je zmęczyłam, i na pewno coś jeszcze.

3. Przeczytałam "Pszczoły", ale oprócz tego z niecierpliwością śledzę "Chaotic Neutral". Zdarzyło mi się też przeczytać parę ff z uniwersum Avengersów i Thora oraz LOTRa.

4. KUCOPERZE I TAK SĄ KANONICZNE XDDD

 

 

Witaj! Życzę Ci miłego i owocnego udzielania się na forum.

 

Pozwól, że zadam Ci kilka pytań:

 

1. Słuchasz radia?

2a. Jakiego? ( jeśli odpowiedź na pytanie 1 była negatywna, przejdź do pytania 2 b )

2b. Jak odkryłaś to forum?

3. Jaki jest twój ulubiony napój?

4. Jakie seriale lubisz poza MLP? 

1. Raczej nie, w domu nie mam radia, a jako tło zazwyczaj robi mi losowo wybrana muzyka z playlisty.

2a. Jak już mi się zdarza, to EskaROCK.

2b. Wstukałam w google mlp forum polska XD

3. Uwielbiam sok owocowy z tesco, taki tłoczony prosto z owoców. Kosztuje zawrotne 7zł za litrową butelkę, więc to rarytas, tak do wypicia od czasu do czasu, ale... warto, przepyszny!

4. Mam ten problem, że nie mam TV w mieszkaniu i ogólnie TV oglądać nie lubię. Ale jak już mi się zdarza wbić do rodziców i do młodszego brata, to lubię oglądać z nim Niesamowity Świat wg Gumballa i Pokemony XD Z innych seriali, to muszę się w końcu zabrać za Sherlocka, bo sobie obiecałam, a i zaległości z dr House'a wypadałoby nadrobić. Aha, jeszcze Gwiezdne Wrota: Atlantyda. Każdy odcinek oglądałam niezliczoną ilość razy, ale uwielbiam tę serię.

 

 

Witam na forum baw się dobrze!

1. Ile czasu dziennie/ tygodniowo poświęcasz na rysowanie?

3. Lubisz kawę?

3.5. Jeśli tak, to jaką najbardziej? (chodzi mi o rodzaj a nie markę)

4. Kiedy zauważyłaś że nie napisałam pytania nr2?

Miłych chwil na forum! Jakbyś chciała z kimś po pisać to Gray do usług!

1. Stanowczo za mało, ostatnio cierpię na brak weny i najczęściej rysuję podczas wykładów.

3. A który student nie lubi...? :D

3.5. Nie znam się na rodzajach, ale chyba arabica palona, parzona w ekspresie ciśnieniowym. Od kiedy nauczyłam się obsługiwać to rzężące ustrojstwo, to ta kawa jest u mnie nr. 1 na liście. Mniam mniam!

2. Jak przyszło mi odpowiedzieć po jedynce od razu na trójkę :3

 

 

Witaj na forum i baw sie dobrze!

1. Co sądzisz o Anime&Manga?

2. Lubisz czytać książki?

3. Lubisz żółwie? :3

1. Fantastyczny wyrób kultury, który można lubić lub nie, ale na pewno dla wielu ludzi bardzo ważny. Sama nie jestem jakąś wielką fanką, co nie znaczy, że nie lubię lub hejcę. Obejrzałam większość klasyków studia Ghibli i zachwyciłam się kreską, oprócz tego przepłakałam prawie całe Ookami kodomo no ame to yuki (Wilcze dzieci). Duże wrażenie zrobiło też na mnie Ringing Bell. Na pewno M&A prezentuje inne podejście do wielu tematów niż te prezentowane przez zachodnie media. Ogólnie to nie oglądałam wielu anime, tych produkowanych jako seriale prawie wcale, ale jakby mi ktoś polecił coś dobrego, nie aż tak krwawego i nie z gatunku yaoi/yuri, to pewnie bym sięgnęła.

2. Zależy, ostatnio ciężko mi się dobrze "wgryźć" w lekturę, ale jak już znajdę coś ciekawego, to kijem mnie od książki nie odpędzisz.

3. Tak, zwłaszcza te morskie, są urocze i ich długowieczność robi na mnie duże wrażenie.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...