Skocz do zawartości

Wszystkie Drogi prowadzą do Equestrii Writer's Cut [NZ][Crossover][Adventure][Human?][Comedy][Violence][Slice of Life][Dark][Alternate Universe][Rewrite]


M.a.b

Recommended Posts

Milordzie Xores' date=' milord współpracuje z twórcą fika? [/quote']

Nichacz jest pre-readerem

Edit:

Co do zmian w rozdziale to już przeczytałem.

Chodź ten kaptur z oczami to znalazłem tylko na 1 obrazku, ale domyślam się że to pozostałość po ostatnio stworzeniu, której nazwy nie pamiętam chodź wiem że była bogiem w Ameryce Połódniowej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Mam dla was dość nieprzyjemną wiadomość...

Niestety zarzucam projekt... (Nie, wcale nie, Prima Aprilis ;3)

Wszystkim chciałem podziękować za miłe słowa, ale z różnych powodów, nie mogę kontynuować tego i musiałem Wam przekazać tą wiadomość. (Ci co czytają CAŁE wiadomości niech wiedzą, że dziś wrzucam kolejny rozdział gdzieś po południu! Jeszcze raz Prima Aprilis! ;p)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety muszę to potwierdzić :( Taaa i jeszcze czego :D Aprillis mili Państwo

Powody te znam, lecz się nimi nie podzielę, ponieważ to prywatna sprawa Maba...

Dzięki Mab za współpracę i Wam także drodzy czytelnicy za rzetelną ocenę tego dzieła.Prima Aprilis raz jeszcze!! Czytajcie CAŁE wiadomości a dowiecie się ciekawych rzeczy :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dla was dość nieprzyjemną wiadomość...

Niestety zarzucam projekt... (Nie, wcale nie, Prima Aprilis ;3)

Wszystkim chciałem podziękować za miłe słowa, ale z różnych powodów, nie mogę kontynuować tego i musiałem Wam przekazać tą wiadomość. (Ci co czytają CAŁE wiadomości niech wiedzą, że dziś wrzucam kolejny rozdział gdzieś po południu! Jeszcze raz Prima Aprilis! ;p)

Gratuluję żartu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, to była tylko Prima Aprilisowa mała psikusowa dezinformacja. Nie nie zawiesiłem działalności i powiem więcej - DAJĘ WAM IX!

Prośba do tych, co czytają i mają talent do rysowania, modelowania vectorów etc. Potrzebuję rysunków do mojego Fica. Jak zakończę go, mam zamiar, po sprawdzeniu przez korektorów wydać ją w formie książkowej jako pamiątkę i ewentualnie jak ktoś by chciał. Póki co to daleka przyszłość, bo jeszcze jest sporo wątków tutaj do napisania, że tak powiem ;3

285145__safe_rainbow-dash_pinkie-pie_fluttershy_cider_spongebob-squarepants_the-super-speedy-cider-squeezy-6000_sassaflash_april-fools.png

Szybki edit - i jeszcze potrzebuję korektora, bo mój Pre-reader nie wyrabia z ilością ficków, podobnie jak ja - nie mam czasu sprawdzać literówek po pisaniu na tablecie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ilustracji, korektora i reszty, macie czas do maja. Jak nikt nic nie da/nie zgłosi się, sam wykonam ilustracje, zaś wolne miejsce na wcześniejsze czytanie zamknę. I to ma być korektor z doświadczeniem - żadnej fuszerki nie przyjmę.

PS. Dzięki - 23 godziny, ponad 100 wejść do rozdziału i 0 komentów tutaj (a wejść było sporo). Albo to świadczy o tym, że ten rozdział nie ma skaz albo to, że nie chce się wam już cokolwiek mówić. Wiem, ze rzadko wychodzi, ale to nie ode mnie zależy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moją opinie na temat rozdziału Mab zna bo pisałem na pw.

czakem na kolejny i co sie wydarzy podczas tego konkursu.

Uwierz mi że będzie warto czekać.

Podejrzewam, że główny bohater nawet nie ukończy tego konkursu, Twi będzie wściekła, a szpiedzy coraz bliżej zdemaskowania przez Marona. Według mnie będzie to epicki konkurs najwyższych lotów warty czekania na swoją premiere. Takie są moje poglądy.

A zmartwienia Marona o jego przyszłym losie przypominają mi motyw z Past Sins.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeju, wchodzę do tego tematu, czytam wiadomość o zakończeniu fika i...rozpacz. Dzięki za radę, od teraz czytam ukryte wiadomości i przy okazji, nabrałem się.

I jest nowy rozdział. Znalazłem o dziwo kilka błędów jak i literówek. Nie za dużo, ale jednak. Rozdział dobry(jak zwykle). No i już niedługo będzie konkurs. Ciekawi mnie jak to będzie wyglądać, no i czy nasz bohater wygra. I ten inspektor...I oczywiście czekam na kolejny rozdział.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Flutt, przeczytałem, że nie będziesz już pisał, a to było wiarygodne... ;C Dziś w nocy o północy dopiero opaczałem, że do prima aprilis :D A rozdział... jak zwykle... czyli zajebiszczy. Jest piękny, it's beautiful, ale... głupio, że rozdziały nie są codziennie, bo ten konkurs zapowiada się fajnie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu nie chciałem wypowiadać się 1.IV. Nie chciałem, żeby moje słowa zostały źle zrozumiane.

Cieszę się, że na dobre ruszyły prace nad nowymi rozdziałami. Opowiadanie bardzo mi się podoba i najnowszy rozdział był dla mnie bardzo ciekawy. Zastanawiam się tylko jak zareaguję księżniczka Cadence na wieści o nowym alicornie? Mam nadzieję, że nic mu się nie stanie jak dowiedzą się już o nim Celestia i Luna. Ciekawy mnie, też wątek z konkursem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Cóż, chciałem podziękować wszystkim czytelnikom za cierpliwość co do mojego Fika. Wciąż mam sporo roboty, związanej ze wszystkim, ale staram się już częściej pisać ten projekt. Jednocześnie chciałbym ogłosić, że temat przekroczył granicę 10 tysięcy odwiedzin, co mnie zaskoczyło i ucieszyło - nie śniło mi się, że moje wypociny aż tyle razy odwiedzą wszyscy. W ramach podziękowań daje wam szybciej X oraz mały bonus.

Edytowano przez M.a.b
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwale się, że mam klawiature i napiszę pozytywny komentarz. Rozdział baaardzo fajny i cieszę się, że będziesz częściej to pisał :) Szkoda tylko, że kończy się w takim wciągającym momencie :/ I na koniec pochwała dla Maba i Ny... (cenzura z powodu nieznajomośi ortografii) Xoresa za całkiem ładne prace :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W drugim spoilerze brakło mi pewnej klaczy za oknem :P

Co do fica jak zawsze świetnie. Pochwała dla korektora - nie widziałem żadnych błędów.

Kilka wspomnień o klasykach i od razu uśmiech gości na twarzy, gdy przypomni się człowiekowi o tak wspaniałych dziełach.

Ciekawi mnie czy Maron jak wygra konkurs to przekaże stypendium nowemu znajomemu - mu przecież jest ono nie na kopytko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...