Skocz do zawartości

Wszystkie Drogi prowadzą do Equestrii Writer's Cut [NZ][Crossover][Adventure][Human?][Comedy][Violence][Slice of Life][Dark][Alternate Universe][Rewrite]


M.a.b

Recommended Posts

Na następny niestety poczekacie - w tej chwili muszę zatrzymać pisanie tego projektu z powodu ważnych spraw. Powrócę jak tylko znajdę trochę czasu. Przepraszam, ale po prostu nie wyrobię ze wszystkim...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

M.a.b ma na razie zawalenie głowy, więc nie będzie przez jakiś czas rozdziałów. Mam to szczęście być pre-reader'em więc posiadam część VIII w zakładkach... Póki nie będzie miał nasz pisarz czasu to nic nie wrzuci, a VIII jest tak mało, że nawet nie ma co czytać, więc jeszcze troszeczkę poczekamy :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Wybaczcie, że nie ma postępów, ale mam z cztery projekty, magisterkę, dwa kierunki i wiele innych rzeczy i nie udaje mi się siąść i pisać. Obiecuję wam, że cierpliwość się opłaci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Oj tak...dawno nie było. Ostatni rozdział czytałem więcej niż miesiąc temu, więc trochę się pozapominało. No ale fajnie, jest nowy rozdział, który jest wyśmienity. Akcja się zaczyna rozkręcać, no nieźle się zapowiada. Mam nadzieję, że kolejny rozdział pojawi się troszkę szybciej niż ten. :fluttershy5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Do tych co jeszcze mnie czytują - w ósemce zaszła dość ważna zmiana co do jednego z wątków, ale zbyt dużo w fabule nie zmienia. Co do następnego odcinka, jak się wyrobię, w tym miesiącu będzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...