Skocz do zawartości

Wszystkie Drogi prowadzą do Equestrii Writer's Cut [NZ][Crossover][Adventure][Human?][Comedy][Violence][Slice of Life][Dark][Alternate Universe][Rewrite]


M.a.b

Recommended Posts

Rozdział jak zawsze dobry, chodź skupiony tylko na jednym wydarzeniu. Jestem tylko ciekaw jak on zrobił ten mikroprocesor (zapewne 8051 :D)

Większość moich przypuszczeń się sprawdziła. Czekamy na następny rozdział.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc tak:

Rozdział... Średni. Już wyjaśniam dlaczego:

Sceny z Truth i Cheerful są STRASZNIE nudne.

A tak to super.

Popieram. Sam ostatnio przeskakiwałem wszystkie takie sceny. Tylko jedna rzecz trochę mi się nie podoba. Maron Scientus ._. Lepszego imienia nie można było wymyślić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wstawek z Truth i Cheerful - to są przerywniki, które mają wyjasnić inny punkt widzenia i dodatkowe aspekty życia w Equestrii. Są spokojne i ckliwe, ale samą akcją nie mogę was karmić, bo to by szybko znudziło.

Co do imienia - ważny aspekt plota i wyróżnia się od Stefan, Maciek czy Józek. Nie zmienię, a kiedyś się dowiecie dlaczego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maron Scientus ._. Lepszego imienia nie można było wymyślić?

Wymyśl lepsze. Ja nigdy lepszego bym lepszego nie wymyśliła. Nie mówiąc o innych imionach w fanficu. Mnie się to imię podoba. I naprawde gratuluje wymyślenia tego fanfica. Czytam jeszcze raz bo bardzo mi się spodobał i przy okazji wszystkie sytuacje analizuje i łącze ze sobą (1 i 2 rozdiał). Apropos w 2 rozdziale masz pomyłkę "2 metry szerokości i 3 szerokości" a nie przypadkiem 2 metry szerokości i 3 długości? Literówek na szczęście nie znalazłam. Fajnie że 13 jest w trakcie tworzenia. Twórz bo czekam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropos w 2 rozdziale masz pomyłkę "2 metry szerokości i 3 szerokości" a nie przypadkiem 2 metry szerokości i 3 długości?

Watch out we got a grammar nazi over here.A na rozdział czekam jak na obiad po szkole.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak:

AWWW YEAH! W końcu była proteza dłoni i coś w rodzaju mechanicznego kucyka (Egzoszkielet)! Jestę jasnowidzę!

Dobra, wracając do rozdziału... EPIC. Najlepszy rozdział, super. Chciałbym umieć pisać tak jak ty. Po prostu... Ten fik gniecie resztę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozdział oczywiscie, że jest świetny;3 Trzyma w nieustającym napięciu od początku do końca. Kiedy sie konkurs kończy i niby napięcie opada, a widzowie są zniesmaczeni pewnym zdażeniem, nagle wyskakuje nam niesamowity zwrot akcji;3 I znowu wielka radocha;3 Rozdzial napisany bardzo dobrze i niesamowicie ciekawy;3 Moim zdaniem jak narazie to najlepszy rozdział;3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To morze jeszcze poproście o scenę jak Maron przebywa w toalecie.( Musi mu być ciężko trzymać tak tyle czasu.) A tak poważnie jeżeli w ficu nie ma jakieś sceny z życia codziennego to nie znaczy od razu, że bohater się nie kąpie.  Gdyby dodać opisy wszystkich czynności, które każdy z nas wykonuję codziennie wyglądało by to raczej nudnie(choć niektórzy mają tak na Fb).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już ktoś mi marudził o sceny z Truth i Cheerful, że są... nudne... Mogę to dodać, wraz z innym, dokładniejszym opisem wszystkiego, ale chyba nie o to chodzi, nieprawdaż?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...