Skocz do zawartości

Wszystkie Drogi prowadzą do Equestrii Writer's Cut [NZ][Crossover][Adventure][Human?][Comedy][Violence][Slice of Life][Dark][Alternate Universe][Rewrite]


M.a.b

Recommended Posts

EPICKI rozdział. Sceny z Truth i Cheerful są wg mnie troszke potrzebne (niektóre) ale są terz urozmaiceniem.

Facehoof... Jaki epicki rozdział jest zajebiście kurwa mać zajebisty ( XD ) czekam jak wszyscy na następne rozdziały

PS: Nie rób tak, że wszyscy się dowiadują, że jest pegazorożcem (bo skończysz książkę) :-)

PS2: Ciekawe co zrobią Celestia i Luna gdy już wrócą do Canterlotu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, daję wam 13, ale jak mówiłem i przypominam - nie błagajcie kiedy będzie następne, bo pisuję teraz w przerwach między obowiązkami i proszę o w miarę obiektywne opinie (chociaż i tak wiem, że opinia nigdy nie może być całkowicie obiektywna)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozdział początkowo był takim odetchnięciem po poprzednim, ale wprowadził nową postać po, której nie wiadomo czego się spodziewać, co dodaje smaczku. I dochodzi w końcu do nieuniknionego spotkania, które wiele wyjaśni. Już pierwsza reakcja pokazuje, że nie będzie to miłe spotkanie przy herbatce dla Marona. A jeszcze reakcja Celestii...łaa;3 Na koniec taki moment wybrałeś na przerwanie... jeszcze lepszy aniżeli ostatnio;3 Teraz to dopiero smaka zrobiłeś;3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny rozdział. Wydarzenia doszły wreszcie do długo wyczekiwanego wydarzenia - spotkania z księżniczkami. Jak się ono zakończy? Lochów się raczej nie spodziewam. Prędzej czegoś na kształt.... jesteś wybrańcem... masz za zadanie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze w tym rozdziale znajdziemy wiele podsumowań. Czyżbyśmy zbliżali się do końca części 1...

Co do "obiektywnej" opinii zauważyłem, że starasz się zbytnio wypełniać tekst opisami. Czasami to wygląda trochę na sile gdy np zaczynasz opisywać nawet wodę w szklance...

 

Co do zgadywanek. Spodziewam się, że Mab uraczy nas wspaniałą starożytną przepowiednią alicornów. Lecz sama przepowiednia (jak to one mają wzwyczają) nie powinna jasno stawiać czy Maron jest dobry czy zły. Pewnie będzie zwiastować przybycie Avaritiusa i ogromne niebezpieczeństwo dla EQ. Lecz jak wspomniano w jednym z podsumowań, Scientus ma swoich opiekunów i przy okazji zwierzchników, więc nic mu się nie stanie. Co najwyżej przejdzie kilka prób, by sprawdzić czy jest naprawdę zwiastunem śmierci i bohaterem jednocześnie.

 

I przypominam prośbę Mab'a o nie proszenie o nowy rozdział. Wiem, że irytują go takie ponaglenia (tak samo jak Czarusia). I tak jak spojrzeć na wcześniejsze rozdziały to powinniśmy się cieszyć tak szybkimi aktualizacjami.

Pozdrawiam i życzę wszystkim oraz każdemu z osobna miłego dnia.  :sweetie:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, pora powiedzieć jedno...

Weszła 14 na pierwszą stronę, ale ostrzegam - ten rozdział całkowicie wam zmieni punkt widzenia patrzenia na tą twórczość. Czy na dobrze czy źle, sami ocenicie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu (nie otwierać przed przeczytaniem, chyba że chcecie zepsuć sobie zabawę z czytania):

Hmm... Koncept Marona zrodzonego jako kucyka i wyczyszczenie jego pamięci przypomina ten z opowiadania "Five Score, Divided by Four" na Fimfiction.net, czyżby jakoś to wpłynęło na rozdział XIV?



Poza tym - spodziewałem się, że zostanie wygnany a tu proszę - zaskoczyłeś mnie :)

Edytowano przez Damikkos
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prośba - usuń spoiler albo daj go w odpowiednie ramy.

Pomysł przyszedł sam, bez ingerencji innych fików. A co do reszty - tak miało być od początku, ale jeszcze będzie wiele przygód.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...