Skocz do zawartości

Wszystkie Drogi prowadzą do Equestrii Writer's Cut [NZ][Crossover][Adventure][Human?][Comedy][Violence][Slice of Life][Dark][Alternate Universe][Rewrite]


M.a.b

Recommended Posts

Rozdział piękny, aczkolwiek tyle już podałeś opisów nieznanego bliżej Planu B Avaritiusa, że nie zdziwię się, jeśli w XVII rozdziale znajdą się

changelingi

:chrysalis:

Wszelkie błędy i uwagi wskazałem bezpośrednio w rozdziale.

Coraz mniej błędów! :yay:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i kolejny rozdział.

I kolejne tajemnice rozwiązane :D

Powoli chyba zbliżamy się do końca ale na szczęście jeszcze troche do tego zostało.

Ten rozdział był napewno jednym z bardziej dynamicznych rozdziałów.

Naprawde polecam i już niemoge się doczekać kontynuacji :)

Edytowano przez Patryk956
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając najnowszy rozdział byłem pewien obaw o to co się stanie? Jak poradzi sobie z tym nasz bohater?

Nie wszystko potoczyło się tak jak myślałem, ale mimo to wyszło bardzo dobrze. Nie chce zdradzać, co się wydarzyło. Napiszę tylko tyle - podobało mi się zakończenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekałem wystarczająco długo na Szarusię, więc w tym momencie sam wykonam wszystkie ilustracje do książki w tym stylu, co właśnie wam przedstawiłem. z każdym 10 k odwiedzin będę je dawał, tak jak robiłem to do tej pory. Kolejne odcinki są w pisaniu i niedługo zarzucę kolejnym! Niedziela rano, zapraszam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napierdzielasz rozdziałami jak niemcy w '39.

 

Brakuje mi tylko takiego,przystanięcia na chwilę,rozmowy z nostalgią,trochę o ziemi i chaosie,rozmowy z powierniczkami ,ale takiej dłuższej,taki dzień przerwy,bo jak na razie widzę,że akcja leci lotem pikującym do finału.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinienem się już przyzwyczaić do tego, że zaskakujesz nas w każdym kolejnym rozdziale. Cieszę się, że znajdujesz czas i kolejne rozdziały wychodzą w dobrym tempie. Co do samej treści dużo się działo, ale najbardziej zaskoczyły mnie wydarzenia w Canterlot. Nie  spodziewałem się tego.

 

 

Masz rację Pawle. Mój błąd.

Edytowano przez grik1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm czego by sie tu przyczepić już wiem czego to sie kończy niczego innego się nie mogę sie przyczepić (zresztą tak jak zwykle)cegam na kolejne (ciekawe czy w momencie nastania walki mab będzie się nad nami znęcał nie wpuszczając końcówki )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pewnych powodów musiałem zmienić jednego z bohaterów - Arcole Rain zmienił imię na Adventure Bird. Z tym się nie wiążą inne zmiany w fabule, ale nie powiem, jest mi przykro z tego powodu, że tak to musiało się skończyć. Nowy odcinek dam w sobotę tym razem!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...