Skocz do zawartości

Wszystkie Drogi prowadzą do Equestrii Writer's Cut [NZ][Crossover][Adventure][Human?][Comedy][Violence][Slice of Life][Dark][Alternate Universe][Rewrite]


M.a.b

Recommended Posts

Koniec coraz bliżej. Ciekawi mnie jak Mab to zakończy. Czy będzie chciał zakończyć to tragedią i wycisnąć z nas łzy po tym jak związaliśmy się emocjonalnie z bohaterami, czy wszystko zakończy się dobrze. Na prawdę nie wiem.

Rozdział nie wprowadził zbyt dużo do fabuły, lecz czytało się go jak zawsze ciekawie.

Czekam z niecierpliwością na zakończenie tej historii i ostateczną epicką bitwę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadając - czy będzie walka? Może tak, może nie

Czy was zaskoczę - oj, to na pewno!

Czy jestem nieprzewidywalny - ktoś w to wątpił? ;p

No, już powoli, ale niedługo będzie kolejna aktualka - jak zdam obronę, to nawet w czwartek, ale się zobaczy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeyup zdałem na piękną i soczystą czwóreczkę, więc od wczoraj jestem magistrem biologii medycznej ;3

Na sam koniec przewiduję kolejny bonus, ale to dopiero na sam koniec, który się zbliża nieubłaganie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wroga w tym rozdziale to się go w końcu spodziewałem.

Ja także myślałem że całą załoga została uśpiona.

"Krzycz sobie ile chcesz... Nikt ci nie pomoże" - ale Twi przybiegła bo "chyba spad z hamaku" - troszkę to naciągnąłeś moim zdaniem.

Zapowiadało się nieźle, lecz gdy wpadła księżniczka to nie wiedziałem co się właśnie stało.

Wspomnienia do dobicie Dash były idealnie skierowane do jej osobowości. Ty trolu jeden...

Zobaczymy co przyniesie nam następny rozdział. Nie spodziewam się jeszcze w nim bitwy finałowej, ale może dotrzemy na wyspę.

Edytowano przez Chief
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź jest prosta - za okrutne dla kogoś, kto wierzy w przyjaźń i harmonię? Tia z Luną rozumieją to, bo w końcu walczyły z wieloma, ale Mane 6 raczej już nie. Poza tym, jak by na coś takiego zareagowały, hmm? A wojnę to dostaną, ale na to już spuszczam całun milczenia!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym tornadzie był pewien myk co do okrucieństwa ludzkiego, ale musicie to znaleźć. Nie myślcie, ze dałem coś nie przemyślanego >.> A co do wojny, to będzie nie do końca to, co myślicie, to jestem pewien...

Edytowano przez M.a.b
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1368__safe_pinkie%2Bpie_artist-colon-joh

No więc to już rok! Tego dnia wrzuciłem prolog Dróg na forum, jak i dzień wcześniej zarejestrowałem się tutaj. Jak ten czas leci...

Mimo pracy nad morzem wciąż pracuję nad pisaniem, więc cierpliwości - dostaniecie niedługo odcinek!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...