Skocz do zawartości

Wszystkie Drogi prowadzą do Equestrii Writer's Cut [NZ][Crossover][Adventure][Human?][Comedy][Violence][Slice of Life][Dark][Alternate Universe][Rewrite]


M.a.b

Recommended Posts

"Przygoda, przygoda każdej chwili szkoda..."

Prolog przed prawdziwie epicką bitwą.

Rozdział utrzymany w formie przemyśleń z lekką nutką przygody. Czyli lekkie zwolnienie tępa przed prawdziwym wybuchem akcji.

Zobaczymy co przyniesie nam ten okres wakacyjny w na najbliższym czasie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając ten rozdział miałem w głowie wiele wspomnień spowodowanych motywami i odnośnikami (niekoniecznie zamierzonymi) do seriali i ficów... Czasem warto sobie pomarzyć i przypominać.

Co do kolejnego/ych rozdziałów już widzę ten dylemat moralny, który będzie męczył szczerozłote serce Marona - jedna z największych słabości wszystkich "superbohaterów".

 

Współczuję Ci M.A.B. najbliższego weekendu. Ponad 30 stopni a ty tak blisko kojącej wody i nie możesz do niej wejść. Będziesz niczym Tantal.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety - chce sie zarobić, trzeba pracować. A jak wszystko jest powłączane, to w budzie mam 40 stopni przy trzydziestu na dworze...

Co do szczerozłotego serca... Powiedzmy, że nie do końca wszystko jest takie, na jakie może wyglądać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Na razie doczytałem do rozdziału 4, i przyznać muszę że fik zaiste świetnie wykonany :3

 

Opowiadanie dopiero zaczyna się "rozkręcać", czeka cię jeszcze.... Sam dowiesz się czytając, ale mogę z pełną odpowiedzialnością za słowa napisać, że będzie bardzo ciekawię, czasami śmiesznie i nie rozczarujesz się licząc na wspaniałą "podróż" w świat fantazji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...