Skocz do zawartości

Wszystkie Drogi prowadzą do Equestrii Writer's Cut [NZ][Crossover][Adventure][Human?][Comedy][Violence][Slice of Life][Dark][Alternate Universe][Rewrite]


M.a.b

Recommended Posts

Cóż, szkoda, że wszyscy w to tak wierzą, ale niestety, przybywam!

discord_that__s_all_folks_by_arek_91-d4a

Tak jest, to jest koniec fika. Wiecie, jak główny bohater jest martwy, to raczej już nie powstanie, nieprawdaż? Jednak sam temat nie pozostanie zapomniany, bo będę aktualizował o ilustracje i parę innych rzeczy związanych z tą twórczością. Squee~!

Edytowano przez M.a.b
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także dołączam do ,,Proszę o epilog,,

Oraz mam nadzieję o kontynuację .

Siła w demokracji...

Także dołączam do ,,Proszę o epilog,,

Oraz mam nadzieję o kontynuację .

Siła w demokracji...

Sorry za double, piszę z nowej motoroli.

Sorry za double, piszę z nowej motoroli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy autorowi nie znudziło się pisanie.

Witać, że jesteś tutaj nowy :)

 

Co do fica (końcówki) to jak już pisałem na forum i na gg - opowiadanie powinno mieć dłuższe zakończenie, które zapadnie w pamięć. Przez tyle rozdziałów czytelnicy zżyli się z Maronem, lecz po jego śmierci nie widziałem prawie żadnych emocji u Mane 6 (no może coś tam Twi próbowała, ale tylko go jeszcze dobiła). Kilka łez i pomrukań - prawie jak na pogrzebie Kim Jong-il'a.

Śmierć Scientusa - możliwa do przewidzenia po ostatnich rozdziałach. Obawiał się walki z nim i zdawał sobie sprawę z siły przeciwnika.

 

Kontynuacja - jeżeli nasz "troll" już jej nie piszę, to bez ujawnienia epilogu jest bardzo możliwa. Przypominam, że reinkarnacje w tym ficu już raz widzieliśmy.

Więc czekam na pogrzeb albo na ponowne zesłanie przez rodziców z Elizjum czy jak to sobie Mab wymarzy. Ostatni rozdział obniża moją osobistą ocenę o całości fica.

Edytowano przez Chief
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad Up - już poprawiłem te błędy, o których mówiłeś, więc proponuję spojrzeć ponownie. A co do Trollowania. cóż, nie od tego mam rangę - Lord of Madness, nieprawdaż?

Ps. Epilog w drodze, lecz muszę go napisać... Awatar Chaosu wie, co robi ;3

Edytowano przez M.a.b
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Mam dobrą i złą wiadomość...

Zła to ta, że skończyłem pisać Epilog Dróg.

Dobra to taka, że przez moje zboczenie, Epilog rozrósł się do dodatkowego rozdziału i Epilogu, który wrzucę później.

Ehehehehe... Squee?

Edytowano przez M.a.b
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...