Skocz do zawartości

Wszystkie Drogi prowadzą do Equestrii Writer's Cut [NZ][Crossover][Adventure][Human?][Comedy][Violence][Slice of Life][Dark][Alternate Universe][Rewrite]


M.a.b

Recommended Posts

Tak jak Legion i Chief napisali, ta wersja skupia się głównie na naturalnym podejściu do tematu. Nigdy nie ma czegoś takiego jak utopia, tak samo tutaj i będę tak starał się pisać. Co nie znaczy, że nie będzie też motywów typowo utopijnych czy wesołych. Po prostu teraz jest tak i musi być. 

Edytowano przez M.a.b
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Chciałbym trochę podskoczyć za tempo pracy no ale nie ma jak bo nareszcie mamy rozwinięcie akcji masę śmiechu i wszystko to co najlepsze w tym ficu na taki rozdział właśnie czekałem nie pozostaje nic innego jak czekać na dalsze części tego wybitnego dzieła (cierpliwość to cnota ale za lepsze tempo nikt się nie obrazi (luźną uwagą proszę nie zwracać uwagi tylko pisać swoim tempem))

Wysłane z mojego LT26i przy użyciu Tapatalka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Wiem, że jest środek października i minęło kilka miesięcy od aktualizacji, ale muszę coś wam powiedzieć odnośnie Dróg.

Wciąż żyją...

Przez ten cały czas "posuchy" w temacie zastanawiałem się nad sprawami fabularnymi, obmyślaniem wszystkich OC, usadowieniem ich w miejscach i ogólnie wiele planowania. To kosztowało to mnie, jak i moich współpracowników sporo wysiłku, dyskusji i paru dziwnych momentów. Niestety, jeszcze nie skończyłem wszystkiego, bo życie co rusz mnie w dupsko kopie, ale wychodzę z całego bagna i powoli zacznę pisać kolejną część. 

W związku ze znacznym zmniejszeniem mojego teamu, wciąż poszukuję prereaderów i korektorów oraz osób, które znają się na różnych dziedzinach. Jeśli ktoś chciałby mi pomóc to przyspieszyć, zapraszam na GG. Pisać śmiało nawet na czerwonym. 

Edytowano przez M.a.b
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej jeden autor wciąż żyje a nie gośćpisze 5-7-15 rozdziałów po czytam znika jak kamfora (np.: czas i harmonia) i nawet nie napisze że porzuca pracę a tutaj mamy jasna informacje że prace trwają i naprawdę tyle wystarczy.

Wysłane z mojego LT26i przy użyciu Tapatalka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałbym pospieszać (wiem jak trudno przemyśleć fabułę i pisać) ALE PISZ PSIA KOŚĆ SZYBCIEJ!!!

 

 

 

 

 

Tojestgenialnemilordzie!

Edytowano przez stankaban
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Wiem, wiem, idzie wolno, rozumiem waszą niecierpliwość, ale tutaj nie mam jak przyspieszyć.

 

Sam rozdział jako tako jest, ale musi zostać przemielony jeszcze i dopracowany. Poza tym jak wspomniałem wcześniej - wciąż idą prace nad "podstawami" wszystkiego i dopracowuje to i owo. Jeśli się uda i korektorzy będą mieli czas, na Wigilię dam. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

Wybaczcie opóźnienie, ale tutaj to już jest moja wina (i świąt poniekąd). Codziennie pracowałem po 12h, więc nie miałem czasu na konsultacje z korektorami. Będzie niedługo, obiecuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

AD Up

Poprzednia linia fabularna z pierwszych Dróg nie zostanie już ruszona, wybacz. Jeśli już, inwestuję w Rewrite.

 

Ad Tematu

Wiem, wszyscy już macie dość czekania na rozdział, ale musiałem go trochę przebudować i teraz czekam w kolejce na patroszenie. Jednak, jeśli ktoś bardzo chce, będę w ten piątek na jedną godzinę udostępniał go w formie, jaka na razie jest. Będzie tylko do wglądu i rzeczy w tym zawarte mogą ulec zmianie (jak i wylezie moja polszczyzna).

Kiedy dokładnie? Podejrzewam, że po południu, może w okolicach 18 polskiego czasu. I pamiętajcie - tylko godzina prototypu. Nie kompletnie gotowego rozdziału.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plik został udostępniony. Zapraszam do Indexu. Czas zamknięcia - 19.15. Wciąz jestem w dokumencie, więc w razie pytań, zapraszam do chatu.

Edytowano przez M.a.b
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Kilka uwag z mojej strony pod adresem "Dróg" (a ściślej - ich końcowych rozdziałów)...

1. Dlaczego nie ma nigdzie wzmianki, czy Maron osobiście przekazał Celestii zaklęcie Star Swirla Brodatego?

2. Dlaczego Mane 6 udaje się na niebezpieczną misję w czasie, kiedy powinny uczestniczyć w przygotowaniach do koronacji Twi?

3. I dlaczego pojawia się Sombra (nie mówię już o jego próbie zgładzenia Scientiusa)? Przecież Król Cień został zabity w "Kryształowym Królestwie, cz. 2"...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj to se chłopie poczekasz patrząc na obecne tempo wydawania rozdziałów to ten, który opublikowany był nieoficjalnie pojawi się oficjalnie w połowie kwietnia (zgaduję). Natomiast kolejny może w czerwcu/kwietniu jak dobrze pójdzie (czyste spekulacje). Natomiast co do autora Mabciu kochany rusz dupę i pisz szybciej (błłłłłaaaagaaaam).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...