Skocz do zawartości

Wszystkie Drogi prowadzą do Equestrii Writer's Cut [NZ][Crossover][Adventure][Human?][Comedy][Violence][Slice of Life][Dark][Alternate Universe][Rewrite]


M.a.b

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Nowy rozdział? Tak, bardzo mi się spodobał, nie raz tekst zapierał wdech w piersi :p. Ogółem jest akcja, są kontynuowane wcześniejsze wątki, oraz szansa na kolejne ^^, czyli to co lubię d:

Teraz z niecierpliwością będę wyczekiwał nowych rozdziałów :D.

Pozdrawiam i oby tak dalej!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 1 month later...
51 minut temu ShadowTraitor napisał:

Kolego co zwie się M.a.b mamy dziś 18.7.2016 czy mamy jeszcze długo czekać :P. Nie jestem człowiekiem cierpliwym :forgiveme:. Ile już masz procent napisane huh? Mam nadzieję że 99% i zaraz kolejna część tego opowiadania ukaże się moim oczom:derptongue: jeszcze w tym miesiącu. Pozdrawiam  ja. XD 

Zgadzam się! Nie godzę się na rozdział co rok!

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, dłuży się to, ale obiecuję wam, że niedługo pójdzie cały do korekty i dam wam najszybciej jak będę mógł. 

 

Brak weny, odechciewisizm poroboczy i chroniczne przemęczenie dwunastkami daje się we znaki...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Drogi przyjacielu !

Zdaję sobię sprawę, iż pisanie jakiegokolwiek opowiadania ( nie wspominając już o fanfiku :D ) jest, rzeczą ciężką i czasochłonną... Ale na słodką Celestię !!! Błagam Cię, pośpiesz się !!!! Przyjmę nawet 20 stron A5, ale zawsze coś, :P. Ten fanfik jest zbyt dobry by był aktualizowany co 3/4 miesiące. Jak myślisz, dasz radę wrzucić kolejny rozdział do końca września ?

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dobra wiadomość - rozdział skończony. Zła wiadomość - korektor wyjechał na wakacje i będzie w październiku. Kolejna dobra wiadomość - następny rozdział już w budowie. no i poszukuję prereaderów. Jak ktoś chce, zapraszam na rozmowę w pt na gg. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Tym razem ja się wypowiem. Rozdział gotowy, sprawdzony, ale pozostała jeszcze korekta, a że w tej chwili korektor jest w trakcie obrony, nie męczyłem go. Po czwartku, na dniach udostępnie. Wtedy też napiszę kolejny post/uaktualnię ten, jeśli nikt się nie odezwie.

Edytowano przez M.a.b
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się tak może przyszłościowo zapytam, czy następne rozdziały, również będą publikowane w obecnym tempie, tudzież jest możliwość, że prace nad kolejnymi rozdziałami nabiorą, chociaż trochę, większego rozpędu?

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powolność tworzenia rozdziałów zależy głównie od tego, że pracuję i to do późna, więc często mnie łapie blokada pisarska. Potem jak już jest napisane, muszę uwzględnić plany innych i wpleść się w nie. Zacytuję tu Władysława Berenta "Cier­pli­wość i pra­ca jed­nych uszlachet­niają a dru­gich wzbogacają."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...