Skocz do zawartości

Akademia Wonderbolts - Sesja


timber

Recommended Posts

Rex wydawał się naprawdę dobrym lotnikiem! Nie dał się zwieść. Spears postanowiła, że nie będzie zwracać uwagi na miejsce - po prostu poleci najsprawniej jak potrafi. Po krótkiej chwili niespodziewanie zrównała z nią jedna klacz - Speeding. Szara klacz wiedziała, że Speeding próbuje ją wyprzedzić, więc z dobrą wolą dała jej drogę wolną. Może sobie wyprzedzać - to przecież połowa rozgrzewki! - pomyślała i z optymizmem ruszyła nie przejmując się niczym, położyła uszy po sobie i skupiła się na grzywie szalejącej na wietrze. To było coś! Zawsze to kochała, ten wiatr, ta aerodynamika. To było naprawdę coś! Czuła jak jej skrzydła coraz to mocniej przecinają powietrze. Leciała ostrożnie, ale szybko by przypadkiem się nie zagalopować, przez co nie zaliczyć kraksy. Było to wręcz możliwe na tych zakrętach, na których mógł się zwieść nawet najlepszy lotnik.. Brała to pod uwagę i przy każdym ostrym zakręcie minimalnie zwalniała dzięki czemu sprawnie i bezszelestnie go pokonywała. Pełnymi energii ruchami skrzydeł Spears Power kończyła kolejne kółka..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 89
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Hurricane szybko wymijała innych absolwentów Akademii. Wiatr muskał jej grzywę. Kolejne kółka nie sprawiały jej problemu. Były tylko kolejnym wyzwaniem.

Rex chyba postanowił ją wyprzedzić. Mógł próbować, ale ona się nie da. Leciała spokojnie, ale nie dała Rex'owi wyjść na prowadzenie.

Już czterdzieści kółek, jeszcze tylko dziesięć i koniec.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spitfire zauważyła że kadenci już powoli kończą pierwsze zadanie. Odwróciła się do Timber, po czym...

- Zapisuj. - Timber podniosła wzrok z rezygnacją, po czym kliknęła coś i pokiwała głową. - Ta Shine Star... Jest szybka, to fakt. Ale niech nie oczekuje azylu od mojej osoby. Na to nie pozwolę. Spears Power ma bardzo wyrafinowany i dokładny styl lotu. Podoba mi się to. A RexCrusader? Lata bez zbędnego pysznienia się. To dobrze. Przyda mu się. Hurricane? Jest dobra w lataniu, ale czeka mnie z nią jeszcze dużo pracy. A co z Alyss i Speeding? Dobre kadentki. Sądzę, że nie będzie z nimi problemu. To tyle. Zapisałaś?

- Tak, szefie. Mogę się już zająć swoimi sprawami? - Spitfire odwróciła się.

- Możesz. - Pegaz wyszedł z biura, po czym zawołał donośnym głosem. - Kończymy kółeczka!

W tym momencie zawiał szaleńczy wiatr, popychając pegazy do tyłu. Kapitan rozejrzała się, po czym zaśmiała cicho.

- Kończymy, moi kochani, kończymy!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shine uśmiechnęła się do Speeding, po czym jako pierwsza ustawiła się na torze przybierając poważną minę. Pani generał Spitfire była dla niej wzorem i za nic w świecie nie chciała jej podpaść. Pragnęła również dostać się do grupy dla niej najlepszych lotników wszechczasów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spears energicznie wylądowała zaraz po Speeding, po czym pewnie uśmiechnęła się do niej.
- Jestem Spears, ale możecie na mnie mówić Spee. - podeszła do dwóch klaczy i podała im swe skrzydło jako, że jest okazja by móc się poznać. Nie mogła się doczekać zadania w którym będzie przeważać zwinność, ale oprócz tego też prędkość - czuła, że to będzie coś dla niej.

Edytowano przez Aretra
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hurricane wylądowała tuż przy Alyss i uśmiechnęła się.
- Cześć, nazywam się Hurricane.
- Ja Alyss, miło mi.

Nagle podszedł do nich Rex. Hurricane spojrzała na niego z lekkim uśmiechem.
- Nieźle latasz.- Powiedział.
- Ty również.- Klacz odwzajemniła pochwałę.

Po tych słowach cała grupa stanęła prosto. Nikt nie chciał podpaść Pani Generał.

Edytowano przez Nightmare_Sunny
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Cześć. - uśmiechnęła się i przybiła "piątkę" skrzydłem. - Niezła jesteś, będziemy niezłą grupą. - zaśmiała się nie ruszając się z miejsca. Ponownie przybrała poważną minę i stanęła na baczność na początku grupy

Edytowano przez Shine Star
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Spitfire rozejrzała się i uśmiechnęła chytrze. 

- Dobrze, na chwilę możecie iść do pokojów... - Przejrzała papiery. Wyglądało na to że dzisiaj albo mają spokojny dzień, albo kapitanka planuje coś wyczerpującego.  - Tak... Kluczyki dostaniecie w biurze wicekapitana Soarina. - Oznajmiła i weszła do budynku.

--- W między czasie... ---

- Nie zapomnij tej kartki! - powiedziała Fleetfoot wychodząc z kabiny wicekapitana. Na kartce napisane było parę cyfr i imion, które mówiły zapewne jaki pokój należy się jakiemu kadentowi.

---

Za Soarina odpowiada jego nowy avatar - Kacpi01_PL. Dziękuję i pozdrawiam.

Bez odbioru.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Oczywiście - skierowała się do Speeding, po czym spojrzała również na Shine i uśmiechnęła się. 

Podczas gdy weszły do biura, Shine odezwała się pierwsza prosząc o klucze. Jednak Spee była myślami kompletnie gdzie indziej - myślała wręcz o wyglądzie pokoi, o tym jak są urządzone itd. Zresztą, myślała, nie miało sensu, pewnie są zwykłe i przeciętnie umeblowane. Po chwili wyszły z gabinetu i pokierowały się w stronę pokoi..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Witajcie. Wy to zapewne... - Chwycił kartkę w kopyta. Zmarszczył brwi i zaczął czytać - Sh-Shlue Sles, S-baess Bowas i Sp-aaping Vssow? - Zerknął raz jeszcze - Aha... - Obrócił kartkę - Wybaczcie... mój błąd, hehe - Zaśmiał się cicho pod nosem - Shine Star, Spears Power i Speeding Arrow. Z tego co widzę, to jesteście przydzielone do tego samego pokoju - Chwycił za odpowiedni klucz i podał go Shine.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...