Skocz do zawartości

Akademia Wonderbolts - Sesja


timber

Recommended Posts

- Gdzie wy jesteście? W cyrku, czy akademii? Co to za wylatywanie przez okno? - Mówił bardzo niezadowolony Soarin - Tak się tutaj nie robi. Od opuszczania pokoi macie drzwi i nimi proszę wychodzić. W akademii musi panować dyscyplina. Nie ma tu mowy o wychodzeniu przez okno. Rozumiemy się? - Spojrzał na każdą z klaczy. Zmienił nagle swoje nastawienie na bardziej łagodne i kontynuował - Nie lubię karać nikogo w akademii, zwłaszcza za taką głupotę, ale dziś raczej zrobię mały wyjątek. - Podrapał się kopytkiem po grzywie - Jest was pięć, to pięć okrążeń wokół akademii dla wszystkich bez wyjątku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 89
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

No to mamy zwiedzanie - pomysłała Spears. Energicznie wyleciała okrążając całą akademię, szybując na wietrze. Jak skończyła, dotarła i wylądowała z gracją zaraz po Shine. 

- Obiecujemy, że to już nigdy się nie powtórzy - zwróciła się do Wicekapitana z powagą w głosie. Za chwilę jej uwagę zwróciło jednak niebo; obłoki, pegazy szybujące na wietrze.. Ten widok zawsze był w stanie wytrącić ją z równowagi. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Mam nadzieję, że zrozumiałyście - Uśmiechnął się do klaczy - Macie szczęście, że na mnie trafiłyście, Spitfire pewnie by wam kazała latać do wieczora - Zaśmiał się cicho pod nosem - Teraz macie znowu wolne - Spojrzał na dalej latające i wykonujące swoją karę klacze - I jeszcze jedno. Mówcie mi Soarin. Wicekapitan tylko gdy przy Spitfire jestem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Napisano (edytowany)

Spitfire przeszła po pokojach uczniów.

- RUSZAMY SIĘ! PIERWSZY TRENING DOPIERO PRZED WAMI! - krzyczała i po chwili dodawała - Wyjdźcie przed budynek Akademii. - Po czym pokierowała się w wyznaczone miejsce, na którym rozstawione były różne sprzęty i maszyny.
 

Edytowano przez Timbeer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spears ucieszyła się na samą myśl, że czas na trening - wręcz uwielbiała wykańczające treningi, a na końcu relaksowała się na puszystej, mięciutkiej chmurce. Zdała sobie sprawę, że tutaj tak nie będzie. Trudno się mówi, tu wygód nie ma. Westchnęła, po czym podleciała i stanęła przed akademią ustawiając się obok Shine i Speeding. Przybrała poważny i zdeterminowany wyraz twarzy wyczekując na zadania.

Edytowano przez Aretra
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...