Skocz do zawartości

Akademia Wonderbolts - Sesja


timber

Recommended Posts

Cześć przyjaciele!

 

Minęło już dużo czasu, a mam ciągle mało kart. Jest to równoznaczne z tym, że zaczynam sesję, ale zapisywać się ciągle można. Każdy, kto pisał kartę może grać. Ewentualna rezygnacja musi być wysłąna na pw do mnie.

---

Na chmurach Akademii Wonderbolts stał obok siebie ciąg pegazów. Dumnie wypinali piersi podziwiając swoje nowe akademickie stroje. Wspomniana szkółka była umieszczona na ogromnych wyspach, które studenci nazywali "chmurami" lub "obłokami". Był tam między innymi pas startowy w jasnoczarnym kolorze, ładnie zasadzona trawa, drzewka, krzaki i majestatyczne tęczowe wodospady. Niedaleko znajdował się domek pani Kapitan Spitfire, maestro dla studentów, mistrza, którego podziwiali i uwielbiali nede wszystko, pani Kapitan była dla nich per wzorem do naśladowania. 

W Akademii pegazy walczyły o dołączenie do Wonderbolts. Ścigały się, robiły sztuczki i pobijały rekordy Akademii raz po raz. To fakt, tylko czasami kogoś przyjmowali, co nie zmienia faktu że każdy z samego dostania się do szkółki był niesamowicie dumny.

 

Drzwi domku otworzyły się z hukiem, i wyleciała z nich Pani Kapitan razem z Wicekapitanem Soarinem i Drugim Wicekapitanem (a właściwie, wicekapitanką) - Fleetfoot. Kadenci zwrócili ciekawskie oczy na członków grupy, którzy zdawali się nie zwracać na nich całkowitej uwagi. Po chwili Spitfire wylądowała, po czym uśmiechnęła się pod nosem.

 

- Witajcie nasi kochani - to słowo ironicznie zaakcentowała - kadenci. Przybyliście dzisiaj do Akademii Wonderbolts, miejsca dla dobrych pegazów, które chcą się stać tak dobrzy jak my, członkowie najlepszej grupy akrobacyjnej w Equestrii. Nazywam się Spitfire, ale wy dobrze o tym wiecie.  Jestem kapitanem wspomnianej formacji, ale, nie macie się co mnie lękać - zaśmiała się tutaj lekko - Dobrze, koniec tych żartów. Pora sprawdzić sobie obecność.

 

Speeding Arrow?

---

 

Nie ma konkretnej kolejki.

Zapraszam do gry,
Timber

Edytowano przez Timber Sprawiedliwa
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 89
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Hurricane leciała jako druga powoli wyprzedzając. Cicho pogwizdywała i nie przejmowała się niczym, prócz zadania. Kiedy wyrównała lot z Shine odezwała się po raz pierwszy:

 

- Jak się leci?

- Ok.- odparła Shine i przyspieszyła.

 

Hurricane leciała swoim tępem wcale się nie męcząc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość już wystartowała, więc Spears nie czekała też długo. Co prawda, spodziewała się stu kółek, albo dwustu, ale to widocznie ćwiczenie dla krótkodystansowców takich jak ona. Przybyła tu by porządnie potrenować, chociaż też i po to aby pokazać reszcie na co ją stać. Zwinnie pokonywała kolejne kółka, nie zwracając uwagi która już jest. Po jakimś czasie ujrzała lecącego przed nią jednego pegaza - Rexa. Przyśpieszyła trochę i po chwili z nim zrównała. 

- Dawaj! - powiedziała, po czym szturchnęła go kopytkiem przyjacielsko i smagnęła ogonem po twarzy przyśpieszając. Ciekawe, jak zareaguje na to Rex.. "No goń mnie, pokaż co potrafisz!" pomyślała i przyśpieszyła, lecąc w stronę Shine, Hurricane i Alyss. Teraz już skupiła się tylko na ćwiczeniu..

Edytowano przez Aretra
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...