Skocz do zawartości

Zapytaj Applejack - reaktywacja


Garin

Recommended Posts

Witajcie z powrotem partnerzy!

W porozumieniu z mym avatarem postanowiliśmy reaktywować zamknięty ówczesny temat związany z pytaniami zwróconymi w moją stronę.

Tak więc zapraszam do pytań.

Edytowano przez Garin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze. To może przełamię lody i zadam kilka pytań. 

1. Czy myślałaś kiedyś by zająć się czymś więcej niż tylko praca przy jabłkach? 

2. Myślisz, że gdybyś nie zobaczyła wyczynu Rainbow Dash odkryłabyś, że twoje miejsce jest w Ponyville? 

3. Co było pierwszą jabłkową potrawą jaką jadłaś? 

4. Masz kogoś na oku? ;3 

5. Podoba ci się funkcja jako...hm, pomocnik-przyjaciel księżniczki Twillight? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

Trzeba rozruszać temat! :3

1. Co sądzisz o Twilight?

2. Myślisz że zasłużyła na tytuł książęcy?

3. Co stało się z twoimi rodzicami?

4. Skąd masz swój kapelusz? (Są różne kwestie ale ja wolę usłyszeć to od ciebie :3)

5. Ile masz lat?

6. Która z waszej 6 jest najstarsza?

7. Lubisz jabłka Zap?

Na razie tyle,

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 5 weeks later...

Mam pytanie do Ciebie. Jesteś największą znawczynią na temat wytwarzania jedzenia w EQ jaką znam.

Zastanawiałem się ostatnio i kieruje do Ciebie pytanie jak to jest z produkcją kwiatków spożywczych?

Czy hodowane są jedynie na łąkach i ogródkach, czy może w szklarniach by troszkę rozszerzyć okres, w którym kwitnie dany kwiatek, Czy może istnieją gdzieś w Equestrii specjalistyczne szklarnie, gdzie odpowiednio manipulując mikroklimatem: temperaturą, nasłonecznieniem i nawodnieniem sprawiają, że dany kwiatek jest dostępny przez większą cześć roku na stołach kucyków?

Wierze, że znasz troszkę rynek i konkurencje, dla tego kieruje do Ciebie to pytanie. Prosiłbym o rozwiniecie tematu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Droga Applejack!

-Czy gdybyś nie poznała Twilight,Fluttershy,Rainbow Dash,Pinkie Pie i Rarity i nie wiedziałabyś,że jesteś klejnotem Szczerości,to czy byś kłamała?

-Co sądzisz o Rainbow Dash?

-Jaka jest twoja ulubiona potrawa bez jabłek?

I teraz kluczowe pytanie:

Dlaczego pizza jest okrągła,pudełko kwadratowe a kawałek trójkątny?

Edytowano przez SayaSuu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Droga AJ

Nie uważasz,że nie zawsze prawda jest dobra?

Czy udało Ci się chodź raz skłamać nie przyznając się do tego?

Jak myślisz jak długo zajmie AppleBloom zdobywanie swojego znaczka wiedząc,że cała Wasza rodzina zajmuje się jabłkami?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Wiesz już w czym Apple Bloom ma talent? 

2. Granny Smith potrafi jeszcze sama o siebie zadbać czy wymaga pomocy twojej i Big Macintosha? 

3. Zdarza ci się mieć ochotę rzucić wszystko i pojechać na wakacje? 

4. Jakie macie zwierzęta na farmie? Tylko te, które ukazały się w serialu? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem pytania napisze Snow White

 

1. Masz jakieś inne zainteresowania oprócz zbierania jabłek?

2. Kogo najbardziej lubisz z mane 6? 

3. Jakiej muzyki najbardziej lubisz słuchać?

 

Przyjęte jest, że w działach na kolorowo smarować mogą opiekunowie działu oraz osoby przez nie upoważnione. ~Garin

Edytowano przez Gatrin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Droga Applejack,

jeśli to jeszcze możliwe, ja też zadam Ci kilka pytań:

 

1. Jaka jest według Ciebie Twoja młodsza siostra Apple Bloom? Czy zdenerwowała Cię kiedyś bardzo? Wyrabia często, albo jest raczej grzeczną klaczką?

2. Co lubisz robić w swoim czasie wolnym?

3. Jaka jest Twoja suczka Winona? 

4. Czy wymyślasz czasami własne przepisy?

5. Jakie danie według innych kucyków wychodzi Ci najlepiej? I które lubisz gotować najbardziej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Jako iż użytkownik wklepał pytania w temacie z odpowiedziami, przeniosłem je tutaj.


1. jakie sporty lubisz?

2. które emotikon jest najfajniejszy--->1. :lie:2. :ajawesome:3. :aj5:4. :pbat:5. :ajunsure: dwa najfajniejsze wybierz

3. nasz drugą połówkę? :aj4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witaj, krasna dziołcho :aj5:

1.Czy byłabyś w stanie zaprzyjaźnić się mimo wszystko z obłudnikiem, który oszukuje siebie i innych, by mieć lepsze samopoczucie, dla którego kłamstwo, to jak splunąć?

2.Mogę Ci pomóc w pracach na farmie? Mówię o tych wymagających mniej krzepy, bo nie mam tyle siły, co kucyk :)

3.Przytulisz mnie?

4.Bardzo lubię twoją stylówę. Podoba mi się także typ naturalnych dziewczyn, jaki ty tak wspaniale reprezentujesz.

5.Słyszałaś o czymś takim, jak człowiek?

6.Czy masz zapasowe kopie swojego kapelusza, czy to jest jeden i ten sam?

7.Czy lubisz fakt, że Big Macintosh mało mówi?

8.Czym zajmowałaś się na poprzednim zjeździe rodzinnym, znaczy się przed tym, który sama organizowałaś?

9.Czy cenisz sobie przyjaźń ze stworzeniami, które nie są kucykami?

10.Jak podobasz się sobie z głosem Moniki Pikuły?

Edytowano przez SebastianRichCountryOwner
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

O najłaskawsza Pani! Szlachetna Powierniczko Elementu Harmonii, zwanego Szczerością. Uszlachetniona dzięki czynom Appeljack z domu Apple. Ja nie godny ani z urodzenia, ani z czynów, by stanąć przed Twym Wielkim Majestatem, kłaniając się, by oddać hołd Twoim cudownym kopytom, raczył bym zadać kilka pytań, by móc pełniej czerpać ze zdroju Twej mądrości.
 1) Pierwsze me pytanie będzie się odnosić do Twoich nie godnych wrogów. Czy mogła by Łaskawa Pani, stwierdzić, który, Pani szlachetnym zdaniem, był najcięższy do pokonania, co za tym idzie był najgroźniejszy dla całego państwa?
 2) Nie chciał bym, żeby Szlachetna Pani, poczytał mi to za zniewagę, jednak przy drugim pytaniu raczył bym się dowiedzieć, czy odczuwała wasza Wysokość, kiedyś strach, stając na przeciwko największym zwyrodnialcom całej Equestrii. Czy kiedyś najłaskawsza Pani straciła nadzieję na zwycięstwo? 
 3) Jeśli dotknę zbyt osobistej materii, proszę nie poczytywać mi tego za złe, jednak ciekawi mnie czy Twój brat, nie czuje czegoś na kształt zazdrości. Może to mój błąd, że mierze wszystkich swoją miarą, ale patrząc tak, to blask jego czynów, ginie w blasku Twojej jak najbardziej zasłużonej Chwały. Z tego co mi wiadomo, to Twoje szlachetne czyny mocno odbiły się na relacjach rodzinnych, czy czasami nie żałujesz Swoich poczynań?
 4) Czy byś skłamała dla Swojej korzyści, w takiej sytuacji: Cały Boży Celestiański dzień parałaś się zbieraniem  jabłek z Twojego sadu, jednak wieczorem, przybywa do Cibie o Łaskawa Pani! Szlachetna Rainbow Dash, która chcę Cię wyzwać na pojedynek, jak to ma w zwyczaju?
 5) Doszły mnie wiadomości, że Szlachetna Pani! hoduje świnie, nie mniej jednak w mej głowie zrodził się pewien problem, bo my ludzie hodujemy ów gatunek tylko w celach rzeźniczych, jednak nie sądzę, by kuce miały potrzeby spożywania mięsa. Czy mogła by mi Szlachetna Pani! to wyjaśnić, bym nie miał wypaczonego obrazu Twojej działalności agrarnej.
Jeśli któreś me pytanie obraziło Twój Majestat, klnę się na Pani dobroć, byś nie gniewała się na mnie, a zrzuciła to na karb mojego chamskiego pochodzenia. Na koniec pragnął bym życzyć Ci o Pani! szczęścia, niech Twój Blask będzie latarnią dla innych kuców, niech Twoja sława dosięgnie najdalszych zakątków Equestrii, niech każde Twe działanie skończy się pełnym sukcesem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry~

 

1. Co jest twoim zdaniem ważniejsze: wygląd czy inteligencja ?

2. Wolisz lato czy wiosnę?

3. Co lub kogo szanujesz najbardziej? 

4. Kto jest/był najbardziej okrutną osobą w twoim życiu?

5. Czy chciałabyś coś w sobie zmienić? Jak tak, to co?

 

._.

Pozdrawiam~

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Droga Applejack...

Po 1 - Co uważasz o legendach takich jak Sweet Apple Massacre czy Experymenty Twillight Sparkle?

Po 2 - Czy są one prawdziwe?

Po 3 - Ile lat ma księżniczka Celestia?

Po 4 - Czy uważasz, że da się zaprzyjaźnić z Chryzalis i podmieńcami?

Po 5 - Czy tęczę na prawdę robi się z kucyków?

Po 6 - Jaki jest twój stosunek do ustroju w Equestrii - czy monarchia jest lepsza niż demokracja?

Po 7 - Czy lubisz piosenkę, która jest podobno o tobie a leci jakoś tak " Who's a silly Pony? Applejack!"

Po 8 - Czy mimo tych chorych pytań nadal chciałabyś być moim przyjacielem?

 

Edytowano przez Fishu
A i zapomniałbym
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...