Skocz do zawartości

Muzycy całego forum, łączmy się!


Recommended Posts

Hello everypony~

 

Jak wiadomo, na tym forum na pewno jest mnóstwo muzyków.

Jeśli jesteś jednym z nas, zapisz się na tę listę~

Nie musisz chodzić do żadnej szkoły muzycznej, możesz komponować, lub po prostu grać samemu w domu np. ucząc się od rodziców, lub samemu.

Grasz?

Śpiewasz?

Zapisz się~!

 

 

Lista forumowych muzyków:

1. Szeregowa WW

2. TheCoRes

3. Burning Question

4. The Rain

5 WilkU

6. Niklas

7. Pixelowa

8. Timber Wspaniała

9. Qtzper

No i mamy - 10 <3   10. ComingTrueMusic 

11. MordoTyMoja

12. Sir Hugoholic :3
13. Thorig
14. Nika
15. Alder

Edytowano przez Szeregowa WWhite Fox
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Czas pobawić się w Pana Łopatę.

 

Pianino. Uczę się od trochę ponad roku, sam, głównie przy pomocy wikipedii. Bardzo mi to pasuje, nigdy nie odczuwałem specjalnej potrzeby brania lekcji. Jestę artystę, nikt mi nie będzie mówił jak mam grać. :hmpf:

 

Od pewnego czasu głównie improwizuję. Lubię to bardzo. Z chęcią bym to nagrał, ale mam problemy ze sprzętem.

 

Miałem też krótki okres grania na gitarze elektrycznej, niestety pod koniec wakacji gitara poszła se mieszkać gdzie indziej, i utraciłem z nią kontakt. To była ładna gitara.

 

Na wakacje mam zamiar kupić sobie skrzypce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mnie też można dopisać. Gram na gitarze elektrycznej (mam nawet ośmiostrunową! :v ) i robię to już od... 7 lat około chyba. Lecz przy tym jestem niestety amatorem, sporo mi brakuje do takiego skilla, bym mógł siebie nazwać profesjonalistą.

 

Do tego jestem wirtuozem gry na nerwach, ale... to chyba każdy umie  :squee:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Łopata do rączek i naprzód :D

 

Od 2 lat z haczykiem popylam sobie na gitarze, totalny samouk (tyle się nasłuchałem o szkołach muzycznych złego, że jakbym nawet miał możliwość i czas to bym nie poszedł... Chyba niesłusznie, bo z czasem brakuje mi tego kogoś od teorii :C)

 

Grałem w jednym zespole, zagraliśmy 5 koncertów na imprezach w naszym mieście, ale wyprowadził nam się perkusista i wszystko pękło.

 

Powolutku zbieram na jakiś porządny wzmacniacz, albo podrasowanie mojego biednego Skłajerka xD

 

Namyślam się też nad kupnem basidła, że też wcześniej nie doceniałem tego ślicznego instrumentu, eh. Dodatkowo prawie nikt w tej okolicy owego nie posiada, a tym bardziej nie chce się uczyć na "pierdziawce" :D

Edytowano przez Thorig
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś próbowałam sama nauczyć się grać na keyboardzie, ale nie mam głowy do spamiętania akordów.

Od dwóch lat pianino, prywatnie, bo za szkołą muzyczną najpewniej bym nie nadążyła. Średnio mi to wychodzi, mam strasznie słabe nerwy i denerwuję się przy byle błędzie, wskutek czego zapominam "co to jest rytm" i wszystko gram jak najszybciej, byleby skończyć, a wiadomo, to już nie jest muzyka, tylko bezmyślne walenie. Najgorsze jest to, że absolutnie nie mogę nad tym zapanować. No ale coś zagrać umiem.

 

W ogóle, muszę wspomnieć, że to z keyboardem, to przykład z mamy brałam. Nie mając zbytnich środków sama się z zeszytów typu "Zagraj to sam" nauczyła grać na tyle przyzwoicie, że nawet amatorsko w kościele gra. Naprawdę podziwiam osoby, które mają tyle samozaparcia, że próbują do czegoś dojść samemu. To musi być strasznie trudne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmh... coś tam brzdękam na pudle i wiośle od pierwszej liceum, jako żem samouk który ledwo opanował pentatonike to rewelacji nie ma... aczkolwiek kilka razy udało się nagrać coś fajnego. Skrobnąć jakiś tekst(też takie fandomowe, nazwijmy to) od czasu do czasu też się zdarza ale też "zaśpiewać"(mimo że moim zdaniem to abominacja śpiewu, chociaż znajomi twierdzą coś innego).

 

A ostatnio nawet nowa gitarka wpadła, moim zdaniem dość konkretna... trza tylko konkretne combo ( plus ewentualnie kostka) które to uciągnie. Jest jakiś tam mikser, jakaś tam mikrofon pojemnościowy, jakiś music marker i guitar rig (który nie chce współpracować ze zintegrowaną kartą albo ja nie umiem go ustawić) więc jakieś zaplecze jest... bez kitu muzyka to drogie hobby XD. Grać z kimś na poważnie nie grałem... chociaż w liceum z okazji "dnia czegoś tam" walnęło się "Stairway to heaven" przed setką czy ponad setką ludzi ( improwizacja na wypasie, nie ma pomysłu ktoś rzuca "ty chyba grasz nie? to zagraj coś bo my nic nie przygotowaliśmy" nie ma gitary, nie ma mikro nie ma nic, jaja jak berety XD). W planach bas i perkusja... yeah bum!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Głównie to lubię nucić co popadnie, nawet kompletnie wymyślone utwory, które chciałbym jakoś zapisać, ale nie umiem ich powtórzyć. Gram na razie od około 4 miesięcy na keyboard'zie. Na razie tylko prawą ręką. Łatwo zapamiętuje melodie i dosyć szybko udaje mi się ją powtórzyć. Po za tym zaczynam zajmować się komponowaniem muzyki w formacie midi. Korzystam z programu "Anvil Studio". Jak poćwiczę będę śmigał na keyboardzie na dwie ręce!

PS: Jest tu ktoś kto chciałby posłuchać / podyskutować na temat / włączyć się w moją twórczość, której jeszcze tu nie zamieściłem, ale za niedługo to zrobię? Chciałbyś coś zrobić, ale nie możesz się do tego zabrać? Pisz na PW!

Edytowano przez Mark Crusader
Dopisek Post Scriptum
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Ja przybywam i to nietypowo na swoim magicznym japońskim Pegasus Family Game. 

Tak, tworzę muzykę, którą można odtwarzać bezproblemowo na tej konsoli. Oprócz tego, uczę się FL Studio oraz grać na gitarze i Ukulele (choć z instrumentami to tylko początki) 

Moja przykładowa praca : https://m.soundcloud.com/milosandchipjockey/chip-jockey-cherry-season-aka-ipi-invades-his-pastvrc6fds 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
×
×
  • Utwórz nowe...