Skocz do zawartości

[Konkurs] Tak trudno jest powiedzieć "kocham".


Cava Herondale

Recommended Posts

Szlachetni użytkownicy forum!

 

Nadszedł czas na przedstawienie Wam pierwszego od bardzo długiego czasu konkursu w dziale Cadance. Długo zbierałam się do tego, aby go utworzyć, więc mam nadzieję, że znajdą się osoby z lekkim piórem i ołówkiem (lub ktokolwiek), kto będzie czuł się na siłach, aby wziąć w nim udział.

 

Tematem przewodnim naszego konkursu jest oczywiście miłość. 

Uczestnicy mają około miesiąca na napisanie wiersza, opowiadania lub narysowanie rysunku.

 

W tekstach/artach nie mogą znajdować się clopy! Jeśli doszukamy się czegoś takiego podczas przeglądania prac, użytkownik może spodziewać się surowej kary. Zostaliście ostrzeżeni.

 

Można dołączyć do sekcji wierszy lub fanficów. Wybór należy do Was. Osoby, które chcą zgłosić się do więcej niż jednej sekcji powinny poważnie się nad tym zastanowić. Jeśli okaże się ponad Wasze siły i nie starczy Wam czasu, nie będę przedłużała terminów.

 

Zasady konkursu:

1. Przestrzegamy ogólnego regulaminu forum, czyli uważamy na treść naszej pracy.

2. Nie oddajemy prac po danym terminie. Avatar i Regent mogą tego nie uznać. W konkursie biorą udział również inne osoby i nie mamy obowiązku dostosowywać go pod jednego czy dwóch uczestników.

3. Teksty nie powinny składać się z 3 linijek bezsensownego tekstu.

4. Prace wysyłamy do Avatara, bądź jego Regenta (do mnie lub Adviliona).

5. Za jakikolwiek plagiat użytkownik będzie natychmiastowo dyskwalifikowany.

 

Nagrodą oczywiście jest odznaka Bohatera Imperium!

31-AwardImgMaster-1373055635.png

 

Sekcja wierszy:

1. Uszatka

2. Sajback Gray

3. Celly

4. Erast

5. Shine Star

6. Dark Feather

7.

 

Sekcja fanficów:

1. RexCrusader

2. Discordia

3. Triste Cordis

4. Seluna

5. kumaty96

6. Arkane Whisper

 

Sekcja rysunkowa:

1. Black Fox

2. Celly

3. Lunar_Isbre

4. Berette

5. Mici124

6.

7.

 

Każda sekcja jest oceniana z osobna. W każdej są 3 miejsca na podium.

 

Oficjalny termin:

20.12.2014

Edytowano przez Advilion
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym dokładnie są te sekcje?

zapisujesz się czy chcesz pisać wiersz, fanfic czy rysować.

Lis zgłasza się do rysunkowej . Mam pytanie. Czy na rysunku mogą być przedstawione najróżniejsze kucyki i OC ? Czy musi być na nich wszystkich Cadance ? Można zrobić obrazek w programie komputerowym czy musi być na kartce? 

Edytowano przez Black Fox
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy na rysunku mogą być przedstawione najróżniejsze kucyki i OC ? Czy musi być na nich wszystkich Cadance ? Można zrobić obrazek w programie komputerowym czy musi być na kartce? 

Mogą być wszystkie kucyki, jakie tylko chcecie. Nie musi być tam Cadance. I technika jest oczywiście dowolna. Możesz rysować na kartce lub w programie. Nie każdy potrafi rysować na komputerze i nie każdemu wychodzi rysowanie na kartce. Wszyscy mają równe szanse.

 

 

Podpisuję się pod pytaniem Lisa.

Jest jakaś ustalona definicja miłości, np. tylko pairingi, czy miłość innego typu też się liczy? Chodzi mi np. o miłość rodziców do dziecka i tak dalej.

Napisałam w swoim poście "miłość", a może się ona objawiać w wielu formach, więc jeśli napiszesz o miłości rodziców do swojego dziecka, to nie będzie to uznane jako błąd. :)

 

 

Czy jeśli w ostatniej chwili zdecyduję się przystąpić do sekcji wierszy, a nie będę zapisana, będę mogła rzutem na taśmę, czy takie wysłaie nie będzie się liczyło?

Jeśli będzie to jeden przypadek, to będę mogła przymknąć na to oko, ale jeśli więcej osób będzie postępować w taki sposób, będę zmuszona tego nie uznać. To by było już przekroczenie pewnej normy.

 

 

 Czy wysyłanie tekstu do Avatara jest konieczne? Być może uczestnicy mogliby umieścić linki do GD.  :) 

W regulaminie nie zakazałam niczego takiego, więc oznacza to, iż nie jest to zabronione. Ale jednak zalecałabym wysłanie do opiekunów.

Edytowano przez Cava Schreave
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie, jaki jest limit słów?

Nie ma żadnego. ;) Możesz mi nawet napisać na 10 stron. 

 

 

 

Mam pytanie co do wierszy. 

Rodzaj utworu jest dowolny czy musi być z rymami? I jeszcze czy może to być wiersz o np. zerwanej miłości, albo nieodwzajemnianej, innymi słowy smutny? 

Nie musi być z ryrami. Wiersz bez rymów to wciąż wiersz. I jak najbardziej może być również smutny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...