Skocz do zawartości

Nowy regulamin Kącika Muzycznego~


Recommended Posts

Oto nowy regulamin działu~

 

Większość zasad została przywrócona z lekkimi zmianami, bo nie chciało mi się pisać wszystkiego na nowo... XDD

 

Od razu mówię, że w dziale obowiązuje regulamin forum. To chyba oczywiste. xd

 

I. Zamieszczanie utworów:

1. Umieszczanie linków do pobierania utworów (torrenty, chomikuj etc) jest zabronione. Nie dotyczy muzyki freeware.
2. Zabrania się umieszczania teledysków z odnośnikami do pobrania utworu.
3. Zabrania się umieszczania teledysków o treści, która narusza 2.2 oraz 2.4 punkt regulaminu forum
4. Zabrania się umieszczania tzw "screamerów" lub / i utworów nic nie wnoszących do tematów.
5. W jednym poście można zamieścić maksymalnie trzy utwory.

 

II. Zakładanie tematów:

1. Zabrania się zakładania tematów, będących tylko i wyłącznie reklamą swojej twórczości
2. Tematy proszę zakładać w odpowiednich dla nich miejscach.
3. Nazwy tematów nie mogą być wulgarne, rasistowskie, obrażać innych użytkowników etc.

 

III. Galeria:

1. Wszystkie obrazki proszę umieszczać w [.spoilerach][./spoilerach]. W przypadku nieposłuszeństwa będę kasował wszelkie posty.
2. W dziale obowiązuje całkowity zakaz umieszczania prac violence/grimdark/gore, saucy/clop. Zgodnie z ogólnym regulaminem mamy do tego odpowiedni dział. W przypadku "shippingów" zastrzegam sobie prawo do usunięcia pracy bez podawania przyczyny.
 

Każdy użytkownik ma prawo do zakładania tematów, byleby miały one sens i nie naruszały regulaminu działu oraz forum.

To samo tyczy się wszelkich postów. Jeśli nie będą one miały sensu, będą natychmiastowo kasowane. Nie ma czegoś takiego jak odpowiadanie "dwoma słowami" (chyba że jest to "przydzielanka", lub inna zabawa, która tego nie wymaga).

 

Regulamin działu może ulec zmianom, jeśli zajdzie taka potrzeba.

 

Każdy swoje sugestie może podać tutaj - Klik~!

 

Jeśli ktoś chciałby o czymś podyskutować, coś mu się nie podoba, lub ma jakąś prośbę to niebawem powstanie odpowiedni temat, lub proszę pisać do mnie na PW. c:

 

Póki co to jest wszystko~

Jak widać większość zasad pozostała ta sama, część dodałam, a część usunęłam, jednak niebawem pewnie coś się zmieni.

 

Dziękuję za uwagę. c:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...