Skocz do zawartości

Alberich

Recommended Posts

Zapytaj Fluttershy

Nowa edycja


fluttershy_excited_by_myardius-d57ban2.p

 

Razem z Fluttershy, jakby nie patrzeć patronką działu, reaktywujemy najprostszy a jednocześnie przynoszący mnóstwo radości temat, jakim jest klasyczna zapytajka. Wszystkie stare pytania wylądowały w ciepłym i przytulnym archiwum, zaczynamy od zera. Zanim jednak przejdziemy do samej zabawy, kilka reguł, by nie tworzyć osobnego tematu na regulamin.

 

Regulamin "Zapytaj Fluttershy"

I – W temacie obowiązuje nas regulamin forum i całego działu Fluttershy.

II – Egzekwowaniem regulaminu zajmują się opiekuni działu i moderatorzy globalni.

III – W szczególności zabrania się treści Gore i R34.

IV – Limit pytań w jednym poście wynosi sześć. Rzecz jasna nie macie obowiązku zadawać ich aż tylu, dolna granica to jedno pytanie na post.

V – Posty z perfidnie dublującymi się pytaniami będą usuwane, w ich miejsce wstawiać będziemy linki do powtórzonego pytania i odpowiedzi na nie,

V a – Jeśli jednak ktoś coś przeoczy (na przykład powtórzone pytanie miało miejsce dziesięć stron wcześniej), ewentualnie doda do pytania nowy aspekt lub punkt widzenia, pytanie zostanie.

VI – Ewentualne nieścisłości rozstrzygają opiekunowie działu.

 

No i po regulaminie jeszcze mały apel. Prosiłbym Was o poczucie smaku w pytaniach. Rzecz jasna to tylko zabawa i nikt nie oczekuje po Was stuprocentowej powagi, jednak nie ograniczajmy się tylko do heheszek. Oprócz tego serdecznie prosiłbym o w miarę składne i językowo poprawne składanie pytań.

 

To chyba wszystko...

 

– Myślę, że mogą już zacząć zadawać swoje pytania... Mam nadzieję, że dam radę na nie odpowiedzieć tak, jak tego oczekują...

– Na pewno! Ja natomiast chciałbym, by nie przesadzili...

– Chyba wiem, co masz na myśli... Ale nie ma problemu, poradzimy z tym sobie. Jestem gotowa... chyba...

 

INFO TECHNICZNE: W tej chwili przenoszę tu ostatnie posty z pytaniami, na które jeszcze nie udzielono odpowiedzi. Do tego momentu temat jest zamknięty. Jak tylko skończę robotę i razem z Fluttershy załatwimy odpowiedź, odblokuję temat. Wszystko powinno udać się jeszcze dzisiaj. Pozdrawiam i apeluję o cierpliwość!

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wielką radością witamy Was w pierwszych oficjalnych odpowiedziach nowej edycji "Zapytaj Fluttershy". Brawa dla Fluttershy!

131734711380.png

 

– Uhm... czy to na pewno konieczne...? Czuję się odrobinę przytłoczona... Nie przepadam za byciem w centrum uwagi...

 

– Och, Fluttershy, oni wszyscy przyszli tu specjalnie dla Ciebie. Rozumiem jednak, jak to jest... Tym razem mamy o tyle łatwiej, że odpowiadamy na stare pytania, jeszcze z poprzedniego tematu. Niestety, w wyniku ciężkich, ciężkich problemów technicznych, zmuszeni byliśmy skasować parę postów, za co serdecznie przepraszamy. Chcieliśmy je przenieś, ale nie do końca nam wyszło...

 

– Tak, przepraszamy... Mimo to i tak na nie odpowiemy.

 

– Czyli mała strata. Dobra, skoro wszyscy są gotowi, łącznie z samą Fluttershy, możemy zaczynać z odpowiedziami. Do dzieła!

 

 

Co byś zrobiła, gdybym przyjechał na wielkim kurczaku z kominiarką i zanpakto (katana z Bleach'a), i zrobiłbym to: http://youtu.be/O0E3I18VlxQ?t=12s

Uhm... Przede wszystkim chyba bardzo bym się zdziwiła... Ale przy odrobinie szczęścia znalazłabym dla Ciebie jakiś kamień. No i... wybacz, jeśli się ze mną nie zgadzasz, to tylko moje zdanie, ale... kurczaki chyba niezbyt nadają się do jazdy na nich...

 

 

Jak się czujesz będąc przyjaciółką Twilight Sparkle, która została księżniczką?

Chciałabyś zostać Alicornem?

Co myślisz o Snowdrop, niewidomej klaczce?

Która z Twoich 5 przyjaciółek jest Ci najbliższa? Dlaczego?

Co byś zrobiła, gdybyś obudziła z rogiem, a nie skrzydłami?

I jeszcze jedno...

BU! : D

"Jak się czujesz będąc przyjaciółką Twilight Sparkle, która została księżniczką?"

Wyjątkowo dobrze... Choć Twilight stała się nagle bardzo ważna, tak naprawdę ciągle pozostała tym samym kucykiem, którego znałam i lubiłam. Niestety, ma też dla nas znacznie mniej czasu... Staramy się jej pomóc, jak tylko możemy. To niezwykłe, móc mieć tak wspaniałego kucyka wśród swoich przyjaciół.

"Chciałabyś zostać Alicornem?"

Oj, chyba nie... Boję się, że mogłabym nie poradzić sobie z używaniem magii, już w lataniu nie jestem zbyt dobra... Poza tym alikorny zwykle pełnią ważne funkcje w Equestrii, a ja... chyba niezbyt się do tego nadaję. Nie, to nie dla mnie.

"Co myślisz o Snowdrop, niewidomej klaczce?"

Słyszałam o niej, to bardzo smutna historia... Sama nie wiem, jak radziłabym sobie, gdybym była niewidoma... Miałam też kilka zwierzątek, które miały problem ze wzrokiem. Choć takie krety jakoś sobie radzą... Grunt to czuć, że jest się w czymś dobrym i potrzebnym innym.

"Która z Twoich 5 przyjaciółek jest Ci najbliższa? Dlaczego?"

Oj, nie umiem na to odpowiedzieć... Każda jest dla mnie bardzo ważna i staram się dzielić między nie swój czas...

"Co byś zrobiła, gdybyś obudziła z rogiem, a nie skrzydłami?"

To byłoby przerażające. Najpierw na pewno umierałabym ze strachu, a potem... pewnie pobiegłabym po pomoc do Twilight, ona najlepiej zna się na magii. Jeśli nie miałabym innego wyjścia, to jest nie przywróciliby mi skrzydeł... musiałabym jakoś nauczyć się żyć z rogiem... Pewnie przy jego pomocy można zrobić wiele dobrego, a życie staje się odrobinę łatwiejsze.

"BU! : D"

Nie boję się Ciebie... prawie. W każdym razie – wszystkiego dobrego.

 

Flutterko, zadam ci tylko jedno pytanie i myślę, że nie wywołam u ciebie łez. Jak by tak było, to byłoby mi przykro bo bardzo cię lubię i jesteś moją najulubieńszą postacią. A więc, chciałabyś poznać siebie jako człowieka? :squee:

Nie do końca rozumiem o co pytasz, przepraszam, jeśli przez to odpowiem nie tak, jak tego chciałeś... Jeśli miałabym poznać osobę, która jest moją idealną kopią pod względem charakteru, a jest człowiekiem... Nie, zbytnio bym się bała... A gdybym miała po prostu zobaczyć, jak wyglądałabym jako człowiek, to nie mam nic przeciwko.

Jakie jest Twoje największe marzenie?

Czy mówisz wszystko Twoim przyjaciółką?

Jakich zwierzęcych języków nie znasz?

"Jakie jest Twoje największe marzenie?"

Pokój na świecie... hih...

A tak naprawdę, to nie jestem przekonana. Wbrew temu, że jestem dość strachliwą osobą, żyję sobie dość szczęśliwie, mam wszystko to, czego potrzebuję.

Ale najbardziej chyba chciałabym być trochę odważniejsza, pewniejsza siebie i mniej nieśmiała... No i móc uleczyć każde ranne zwierze lub kucyka, wtedy mogłabym nieść pomoc każdemu. Niestety, to chyba dość nierealne...

"Czy mówisz wszystko Twoim przyjaciółką?"

Nie mam powodu, by wiele przed nimi ukrywać, ale jednak każdemu powinno zostać odrobinę prywatności. No i... to odrobinę przykra sprawa, ale nie mam zbytnio umiejętności zwracania innym uwagi na ich błędy...

"Jakich zwierzęcych języków nie znasz?"

Języka straszliwych kościstych smoków zagłady... O ile takie istnieją... mam nadzieję, że nie...

Nie istnieją, prawda?

Chyba nie...

Całe szczęście...

 

A więc Fluttershy :)

1.Czy kiedyś poznamy twoich rodziców ?

Nie mam pojęcia, mieszają bardzo daleko. Z tego co pamiętam nawet nie każda z moich przyjaciółek miała okazję ich poznać. Ale kto wie... może kiedyś?

 

Eyy.... zadałbym ci jakieś pytanie droga Fluttershy ale jakoś mi się odechciało czytając te pytania. Szczególnie miłosne... może zadam ale nie teraz...

Uhm... w porządku, przyjdź, jak tylko się zdecydujesz, ja nikogo do niczego nie zmuszam...

 

1. Skąd się wziął Angel?

2. Po tym jak spadłaś na ziemię i poznałaś tamtejsze życie wróciłaś do Ponyville?

3. Jak zazwyczaj spędzasz czas w towarzystwie Discorda?

4. Lubisz czekoladę?

5. Czujesz coś do Rainbow Dash?

6. A może do kogokolwiek?

7. Gdybyś miała wybór to jaką rasą kucyka chciałabyś być?

"Skąd się wziął Angel?"

Dostałam go, kiedy jeszcze był malutkim, przesłodkim króliczkiem. Był taki milusi i wesoły... Nie spodziewałam się, że miał aż taki charakterek...

Wychowywałam go od małego, ponieważ... jego króliczy rodzice mieli dość przykry wypadek... Smutna sprawa, dlatego przyniesiono go do mnie, inaczej sam by sobie nie poradził... Teraz patrząc z dystansu mam obawę, że byłam dla niego nieco za łagodna...

Zdecydowanie za łagodna...

Oj, źle go oceniasz. Angel to naprawdę wspaniały przyjaciel i przecudny króliczek.

Niech Ci będzie...

"Po tym jak spadłaś na ziemię i poznałaś tamtejsze życie wróciłaś do Ponyville?"

Przepraszam, jeśli się mylę, ale chyba miałaś na myśli Cloudsdale... Tak, wróciłam jeszcze na trochę... Szybko jednak przenieśliśmy się na stałe na ziemię. Moja chatka w Ponyville to zdecydowanie najwspanialsze miejsce na świecie... W miarę możliwości chciałabym już zawsze żyć na powierzchni, a nie w chmurach... Choć powietrzne miasta też mają swój urok i swoje zalety...

"Jak zazwyczaj spędzasz czas w towarzystwie Discorda?"

Głównie staram się go przekonać do życzliwszego spojrzenia na przyjaźń. Nie idzie tak źle... Zabieram go na pikniki, spotkania, proszę o wykonywanie drobnych prac, daję mu prezenty... Jednak w miarę możliwości trzymam go z dala od takich obowiązków, w których mógłby dać upust swojej naturze... dowcipnisia... Rachunki ostatecznie trafiają do mojej skrzynki...

"Lubisz czekoladę?"

KAŻDY lubi czekoladę... tak sądzę...

"Czujesz coś do Rainbow Dash?"

O tak, szczerą, prawdziwą przyjaźń. To miałaś na myśli, prawda...?

"A może do kogokolwiek?"

Mam wielu przyjaciół, mnóstwo zwierzątek, którymi się opiekuję... Tak, jak najbardziej.

"Gdybyś miała wybór to jaką rasą kucyka chciałabyś być?"

Tak jak teraz – pegazem. Choć nie miałabym nic przeciwko żadnej innej... Może z wyjątkiem alikornów.

 

Małe sprostowanie – pytań było siedem, ale były one zadane jeszcze za czasów starego regulaminu, więc nie ma problemu. Zresztą... gdyby były bardzo dobre, mogę przymknąć oko na limity... Ostrzegam, bardzo dobre! Więc starajcie się!

Nie jesteśmy z Alberichem okrutni dla użytkowników...

Chyba, że sobie zasłużą... Ale nie sądzę, by mieli, jak widze, trzymają poziom.

 

A więc:

Gdybyś mogła, co byś chciała zmienić w Equestrii?

Jak wygląda język żółwi?

Miałaś kiedyś do czynienia z Diabłem Tasmańskim ?

Jaka potrawa Ci najbardziej wychodzi?

 "Gdybyś mogła, co byś chciała zmienić w Equestrii?"

Tu jest bardzo miło i przytulnie, ale... Chciałabym, by niektóre kucyki były odrobinę milsze dla innych, zwłaszcza dla takich... mniej pewnych siebie... No i ucieszyłabym się niezmiernie, gdyby niektórzy (tylko niektórzy... nie mówię, że wszyscy) mieli odrobinę więcej odpowiedzialności w opiece nad ich małymi przyjaciółmi...

"Jak wygląda język żółwi?"

O tak:

JhimK.jpg

 

"Miałaś kiedyś do czynienia z Diabłem Tasmańskim ?"

Niestety nie... ale czytałam o nich w książkach. Żyją na innym kontynencie...

 

"Jaka potrawa Ci najbardziej wychodzi?"

Uwielbiam makarony, sałatki i sosy warzywne... A moją najbardziej popisową potrawą pozostanie chyba właśnie zapiekany makaron z kawałkami warzyw i sosem serowym... Uwielbiam, tak samo jak moi przyjaciele.

 

 

No to... dziękuję za pytania. Byliście bardzo mili i grzeczni, dziękuję Wam. Poruszyliście wiele interesujących tematów.

Ja też dziękuję. To do następnych odpowiedzi za jakiś czas. Trzymajcie się!

Pa Pa

 

INFO – Od tej pory obowiązuje Was ogólny regulamin tematu... Po prostu zadawajcie pytania, na razie bez obawy, że Wam się powtórzą. Do następnego razu!

Edytowano przez Alberich
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak obiecałem tak wróciłem! I mam dość ciekawe i za razem dziwne pytanie do naszej drogiej opiekunki zwierząt i natury Fluttershy.

A więc:

Gdyby jakiś owad (obojętnie jaki) nagle wleciał by ci do nosa co byś zrobiła?

A) Zaczęła dmuchać nosem by ten owad wyleciał

B) Poprosiła go ładnie by wyszedł

C) Starała się zignorować sytuację i pozwolić mu tam zostać.

D) Inna odpowiedź.

 

Czekam na wynik :crazytwi:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy Discord często cię odwiedza?

2. Jakie zwierze najbardziej lubisz?

3. Kiedy zauważyłaś że twoje spojrzenie poskramia zwierzęta?

4. Czy kiedyś spotkałaś zwierze które nie reagowało na twoje spojrzenie?

5. Co myślisz o gryfach?

6. Co myślisz o podmieńcach?

7. Czego się najbardziej obawiasz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witamy Was ciepło, goście i przyjaciele Fluttershy! Dzisiaj nasza żółta opiekunka wszelakich stworzeń żywych odpowie na kolejny sort Waszych pytań!
 

fluttershy_in_field_by_subjectnumber2394


Regulaminy i reguły już znacie, dlatego bez zbędnego przedłużania oddaję głos bohaterce wieczoru. Fluttershy:
 
Uhm... Witam Was ciepło...
 
Do dzieła! Fluttershy, oto przedstawiam Ci pytania, a ty na nie odpowiesz, oki?
 
W porządku... nie mam się czego obawiać, prawda...?
 
Wydaje mi się, że nie. Do dzieła!

 

Jak obiecałem tak wróciłem! I mam dość ciekawe i za razem dziwne pytanie do naszej drogiej opiekunki zwierząt i natury Fluttershy.

A więc:

Gdyby jakiś owad (obojętnie jaki) nagle wleciał by ci do nosa co byś zrobiła?

A) Zaczęła dmuchać nosem by ten owad wyleciał

B) Poprosiła go ładnie by wyszedł

C) Starała się zignorować sytuację i pozwolić mu tam zostać.

D) Inna odpowiedź.

Chyba inna odpowiedź... Dmuchanie nosem wydaje się dość rozsądne, na pewno bardziej niż proszenie... Wiem, że trzeba być miłym i wyrozumiałym dla zwierząt, ale zapewniam Cię, że nosy kucyków nie są dla nich najlepszym miejscem... Najzwyczajniej w świecie spróbowałabym jakoś go usunąć...
 
To i ja pozwolę sobie dodać drugi aspekt problemu... Fluttershy, chodzą plotki, jakobyś w swojej dobroci posunęła się tak daleko, że... wybacz, bo to bardzo uwłaczające, ale niektórzy złośliwcy zwykli uważać, że tolerujesz pchły do tego stopnia, że pozwalasz im na sobie mieszkać...
 
Och... naprawdę tak mówią...? Ja... wcale tak nie jest... lubię zwierzęta, nawet owady (miałam kilka koników polnych i patyczaków), ale... to już drobna przesada... Nie mam pcheł, wszy, ani... żadnych pasożytów...
 
Fluttershy, nie przejmuj się gadaniem złośliwców.
 
Nie, nie przejmuję się, tylko... niektórzy chyba nie widzą różnicy między miłością do natury a przesadą...
 

1. Czy Discord często cię odwiedza?

2. Jakie zwierze najbardziej lubisz?

3. Kiedy zauważyłaś że twoje spojrzenie poskramia zwierzęta?

4. Czy kiedyś spotkałaś zwierze które nie reagowało na twoje spojrzenie?

5. Co myślisz o gryfach?

6. Co myślisz o podmieńcach?

7. Czego się najbardziej obawiasz?

Sporo tego...


Teoretycznie aż nazbyt sporo, postawiłem limit sześciu pytań, ale że te są względnie ogarnięte, odpowiemy na wszystkie. A co, polityka przyjazna użytkownikom!
 
1. Czy Discord często cię odwiedza?
Dość często... na moje nieszczęście zwykle za nim ciągnie się tłum kucyków z rachunkami, zażaleniami i masą pretensji. Pół problemu z finansami, bo Jej Wysokość Celestia w swojej dobroci zgodziła się pokryć koszty szkód, jednak... muszę sporo tłumaczyć się za niego i przekonywać tych wszystkich przybyłych, że Discord tak naprawdę nie jest taki zły... To... kłopotliwe, co najmniej. Jednak czasem trzeba okazać komuś odrobinę dobroci i wyrozumiałości.
 

2. Jakie zwierze najbardziej lubisz?
Praktycznie wszystkie. Choć... normalne jest, że jakoś bardziej namacalnym uczuciem darzy się wielkie, puchate stworzonka, niż malutkie, ledwie widzialne robaczki... No i... lubię też rośliny, nie chcę, by poczuły się gorzej...

3. Kiedy zauważyłaś że twoje spojrzenie poskramia zwierzęta?
To było dawno temu, gdzieś na wsi u mojej rodziny. Byłam sporo młodsza niż teraz, wracałam właśnie do domu, gdy wielki, nie trzymany na smyczy pies zaczął biec w stronę jakiegoś biedaka głośno szczekając. Musiałam coś zrobić, wyglądał na naprawdę wściekłego... Psy to naprawdę przyjazne i dobre stworzenia, trzeba tylko mieć do nich kopytko. Wtedy właśnie okazało się, że wystarczyło jedno spojrzenie, by przywołać go do porządku... Bailif, bo tak miał na imię ten pies, okazał się prawdziwym pieszczochem...
 
Ten kucyk był pewnie bardzo wdzięczny...?
 
Yhh... okazało się, że to był właściciel tego psa. Po raz pierwszy od ponad roku wrócił do domu trzeźwy i jego pies go nie poznał... Wtedy byłam jeszcze za mała by to zrozumieć...
 
Cyrk, istny cyrk.

4. Czy kiedyś spotkałaś zwierze które nie reagowało na twoje spojrzenie?
Jeszcze nigdy... Nie miałam okazji się przekonać, bo robię wszystko, by nie nadużywać moich zdolności. Wielka moc, to wielka odpowiedzialność...
 
5. Co myślisz o gryfach?
Są... sympatyczne, z wyjątkiem paru bardziej złośliwych... niestety, tych drugich nie pamiętam z imienia... (*tu Fluttershy spuszcza wzrok i kręci kopytkiem kółka po ziemi*)
 
6. Co myślisz o podmieńcach?
To przerażające, że ktoś przybiera postać innej osoby tylko po to, by żerować na uczuciach... Jeśli pragną miłości, powinny dać się zaakceptować takie, jakie naprawdę są... Tak byłoby lepiej i dla nich, i dla nas...
 
7. Czego się najbardziej obawiasz?
Uhm... Nie będzie nietaktem, jeśli zostawię swoje najgłębsze lęki dla siebie...?
 
Jeśli nie chcesz mówić, nie musisz.
 
Dobrze... przepraszam, ale to... wolę przemilczeć...
 

1. Jest jakiś powód dla którego jesteś taka nieśmiała?

2. Jak wyglądają twoi rodzice?

3. Chciałabyś mieć siostrę?

 
1. Jest jakiś powód dla którego jesteś taka nieśmiała?
Niektóre kucyki są otwarte i społeczne, inne ciche i spokojne... Ja akurat należę do tej drugiej grupy... Nie znam przyczyny, z tego co pamiętam miałam tak od zawsze...
 
2. Jak wyglądają twoi rodzice?
Gdyby zobaczysz nasze zdjęcia rodzinne okazałoby się, że jesteśmy całkiem podobni... Tata ma tak samo żółty odcień jak ja, tylko czerwoną grzywę, jest przy tym dość kościsty jak na ogiera... no a mama jest jasnozielonym kucykiem z grzywą w takim samym kolorze i kształcie jak moja, tylko jeszcze gęstszej. Oboje są pegazami.
 
3. Chciałabyś mieć siostrę?
Teraz jak na to patrzę, to chyba tak... Rodzeństwo, jeśli tylko żyje się z nim w zgodzie, jest wielkim skarbem. Mam tylko nadzieję, że nie miałaby nic przeciwko mojej... osobowości...
 

Droga Fluttershy, czy wiesz, gdzie można zaopatrzyć się w gibona?

To jedno z dziwniejszych pytań... ale... odpowiem na nie. Powinieneś pójść do zoo i spytać o możliwości adopcji. Jeśli masz dobre referencje i udowodnisz im, że potrafisz odpowiedzialnie zając się tak wymagającym stworzeniem jak gibon, z pewnością dadzą Ci jednego do przygarnięcia... Dziwi mnie tylko określenie "zaopatrzyć się"...
 
Uhm... Fluttershy... Poranny Kapitan Scyfer powiedział tak, bo nie chodziło mu o małpę... Miał raczej na myśli... Nie mogę powiedzieć wprost, bo Babilon się dowie.
 
Chyba nie wiem o czym mówisz...
 
Scyfer chciał zdobyć trochę trawki...
 
Ach... "Gibon" to nieco dziwna nazwa na trawę... Polecam udać się na jakąś ładną łąkę, najlepiej nasłonecznioną. Potem dobrze jest ususzyć zebrane plony, choć wtedy to się nazywa siano... Mam nadzieję, że byłam pomocna...
 
Spoko, nikt nas o nic nie oskarży... miejmy nadzieję...
 




1. Co mogłoby doprowadzić Cię do szaleństwa?
2. Największa życiowa wpadka?

1. Co mogłoby doprowadzić Cię do szaleństwa?
Nie mam pojęcia... Jest mnóstwo możliwości... A to jakby ktoś zrobił krzywdę moim zwierzątkom, opętał mnie a potem moimi kopytkami skrzywdził moich przyjaciół... lub gdyby nagle okazało się, że cała Equestria jest tylko jednym, wielkim zwidem, a prawda jest przed nami ukrywana...
 
2. Największa życiowa wpadka?
Każdy kucyk na sam koniec swojej szkoły ma coś w rodzaju balu... Przychodzi się tam w sukniach i garniturach, tańczy się i rozmawia... Strasznie nie chciałam iść, ale rodzice i moi szkolni znajomi bardzo nalegali. "Idź na bal, taka okazja zdarza się raz w życiu" mówili... No i zgodziłam się...
 
Miałem podobnie... Co było dalej?
 
Było zdecydowanie zbyt oficjalnie, zbyt nudno i zbyt... plotkarsko jak dla mnie... A że bałam się wyjść na parkiet, szukałam tam miejsca dla siebie... Ostatecznie zakwaterowałam się w pobliżu czekoladowej fontanny, przynajmniej mogłam uleczyć gorycz czymś słodkim... Tylko, że wtedy...
 
Co się stało?
 
Jakiś kucyk nie widział mnie i popchnął mnie na stół... to nie była całkiem jego wina, ale... fontanna czekoladowa przewróciła się na mnie i poplamiła moją piękną, zieloną suknie... Nagle stała się kompletnie brązowa... wszyscy zaczęli się głośno śmiać...
 
Oj...
 
Wtedy zrobiło mi się strasznie głupio, ale teraz też się z tego śmieję... Szkoda tylko, że tej sukni już nigdy nie udało się doprać... Ładna była...
 

Cześć Fluttershy

Od jakiegoś czasu jestem w posiadaniu królika (właściwie króliczki ) i ona zawsze jak siedzi poza klatką (Czyli jakieś 80% czasu) to wszędzie zostawia bobki (czyli kupki) i zacząłem się zastanawiać czy Angel też wszędzie zostawia bobki ?

Taki urok posiadania zwierząt... Angel jest dość cywilizowany jak na królika, ale nawet jemu się zdarza. Naszym obowiązkiem jako właścicieli jest sprzątać po naszych zwierzętach. To niezbyt przyjemne... ale konieczne... Tak czy inaczej życzę dużo zapału i powodzenia w opiekowaniu się królikiem.

 

 

No i to wszystko na dziś. Dziękujemy Wam i oczekujemy następnych pytań!

 

Do zobaczenia następnym razem.

Edytowano przez Alberich
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Dorga Fluttershy, mam do ciebie kilka pytań, wybacz jeżeli okażą się zbyt naruszające twą prywatność:

1. Byłaś kiedyś z kimś?

2. Masz kogoś na oko, w sensie pod względem zauroczenia.

3. Co uważasz o królu sombrze?

4. Jakie uczucie ci towarzyszyło przy przemianie w potwora, jak byłaś superkucykiem?

5. Do you speak english? ;

Edytowano przez RandomowyPony
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Dlaczego jesteś nieśmiała?

-Czy jako pegaz możesz chodzić po tęczy?

-Twoja ulubiona potrawa?

-Jakim rodzajem drzewa chciałabyś być?

-Dlaczego nie ma jedzenia dla kotów o smaku myszy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Fluttershy mam kilka pytań znów do Ciebie moja droga:

 

-czy Angel Cie czasem nie denerwuje ( wszyscy wiedzą,że to kawał sku@!ysyna)

-czy nie wydaje ci się,że było by lepiej,gdyby Twilight nie była alicornem?

-Jakie jest Twoje ulubione zwierze?
-myślałaś nad tym,żeby się przefarbować na inny kolor? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy zdarza ci się ćwiczyć swoją asertywność w zaciszu domowym? 

2. Istnieje zwierzę, którego nigdy nie widziałaś na oczy, a bardzo chciałabyś zobaczyć? 

3. Czy twoi zwierzęcy pupile sprawiają ci czasem kłopoty? 

4. Odwiedzasz od czasu do czasu Cloudsdale? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

-Czy chciałabyś mieć demonicznego lokaja?

-Sprzedałabyś swoją duszę demonowi w zamian za wieczne życie?

-Czy masz swoje życiowe motto?

-Ulubiony cytat?

-Czy chciałabyś aby nazywano Cię Lady Fluttershy?

-Zakochałaś się kiedyś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie witamy Was, drodzy odwiedzający, pod kolejnymi odpowiedziami Fluttershy!




fluttershy_12_expressions_by_solar_slash



Tym razem pytań jest naprawdę dużo, więc mamy na co odpowiadać, prawda Fluttershy?
 
Oj tak... Chociaż... nie chcę krytykować Twojego zaangażowania, jednak... mam wrażenie, że powinniśmy odpowiadać nieco częściej, nie sądzisz?
 
Sama dobrze wiesz, jak to jest... najpierw nie ma pytań, potem jak są, to jakoś się to odwleka... Yhh... No nic, postaramy się poprawić, a tymczasem przed Wami seria odpowiedzi:
 



Jak dużo listów dostajesz od Discord'a?

Bardzo dużo, choć... Bardzo doceniam jego zaangażowanie, jednak ostatnio trochę przesadza. Najpierw zapchał mi skrzynkę przed domem kopertami z napisem "SPAM", potem wrzucał tam wiadomości typu "Przedłuż sobie ogon już teraz", ale gdy wcisnął mi przez komin całą stertę listów z zaproszeniem do Szkoły Magii i Czarodziejstwa... No... to już trochę za dużo, nawet jak dla mnie.
 



Zkąd jest twoje imię i jaka jest historia twojego imienia?

Nie jestem przekonana, rodzice jakoś nie chcieli mi powiedzieć... Być może już zaraz po urodzeniu uznali mnie za kogoś cichego i nieśmiałego? Pewnie tak... Z czego się śmiejesz?
 
– Słyszałaś kiedyś ten kawał o mamie i trójce dzieci z dziwnymi imionami?
 
– Hmm... chyba nie... Mam się bać?
 
– Oj tam... Przychodzi pierwsza córeczka do mamy, mama pyta: "Tak Różyczko?" "Skąd wzięło się moje imię mamo?" "Bo widzisz, gdy z tatą prowadziliśmy cię do domu, spadł ci na główkę płatek róży, więc nazwaliśmy cię Różyczka." Zaraz potem przyszła następna dziewczynka. "Tak Kropelko?" zapytała mama. " Mamo... skąd wzięło się moje imię?" "Widzisz, córeczko, gdy zabierałam cię ze szpitala, spadła ci na główkę kropla wody, dostałaś więc na imię Kropelka." Zaraz potem przyszła trzecia dziewczynka, na co mama pyta "Tak Cegiełko?"
 
– Ałć... okrutne...
 
– A Cegiełka na to "Yuaunuagghram?"
 
– ...

– No dobra, może ciut przesadziłem... ale powiedz, podobał Ci się żarcik?
 
– ...
 



1. Byłaś kiedyś z kimś?

2. Masz kogoś na oko, w sensie pod względem zauroczenia.

3. Co uważasz o królu sombrze?

4. Jakie uczucie ci towarzyszyło przy przemianie w potwora, jak byłaś superkucykiem?

5. Do you speak english? ;

"1. Byłaś kiedyś z kimś?"
Czy byłam z kimś... gdzie?
 
– Fluttershy... chyba mają na myśli... bliższe relacje... takie mocniejsze niż przyjaźń.
 
– Ach tak... No to... właściwie to trochę tak i trochę nie... ale nie bardzo chcę o tym mówić...
 
– Coś przykrego...?
 
– Nawet nie, po prostu... można powiedzieć, że byłam wtedy jeszcze źrebakiem, więc to się chyba nie liczy...
 
– Nie przejmuj się, jesteś młoda i piękna, na pewno sobie kogoś znajdziesz!
 
– Dziękuję...
 
"2. Masz kogoś na oko, w sensie pod względem zauroczenia."
Teraz akurat nie, ale dziękuję za troskę. Poza tym... od zauroczenia do czegoś więcej bardzo daleka droga...
 
"3. Co uważasz o królu sombrze?"
Nie powinno się zniewalać kucyków, to nie jest dobre. Skoro jednak Discord mógł się poprawić, to i dla niego jest nadzieja. 

4. Jakie uczucie ci towarzyszyło przy przemianie w potwora, jak byłaś superkucykiem?
Na szczęście ta akurat część nie było do końca prawdziwa... wolałabym jakąś mniej... "bojową" supermoc niż zmienianie się w wielką, wściekłą bestię... Może niewidzialność? Albo błyskawiczna ucieczka.
 
5. Do you speak english?
Yes, i do.
 

-Dlaczego jesteś nieśmiała?
-Czy jako pegaz możesz chodzić po tęczy?
-Twoja ulubiona potrawa?
-Jakim rodzajem drzewa chciałabyś być?
-Dlaczego nie ma jedzenia dla kotów o smaku myszy?

-Dlaczego jesteś nieśmiała?
Z tego co pamiętam od zawsze byłam... Nie wiem, jaka jest tego przyczyna, że nigdy nie lubiłam nikomu się narażać ani wchodzić w konflikty. Wielu tak po prostu ma, ja chyba też... Na szczęście próbuję nad sobą pracować i nawet mi to wychodzi. Jest coraz lepiej.
 
-Czy jako pegaz możesz chodzić po tęczy?
Jest kilka rodzajów tęczy. Po tej płynnej nie jestem w stanie, ale eksperci od pogody umieją zbudować tęczowy most, po którym pegazy spokojnie mogą chodzić. Od razu uprzedzając ewentualne pytanie – na końcu nie ma garnka za złotem... Przepraszam, jeśli Cię rozczarowałam...
 
– Garnka nie ma, ale może jest Walhalla.
 
– Co takiego?
 
– Wielki pałac bogów... ale jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, musisz poszukać informacji na własne kopytko. To "Zapytaj Fluttershy", a nie "Zapytaj Albericha".
 
– Masz rację... Chyba jednak poszukam... zaciekawiłeś mnie.
 
-Twoja ulubiona potrawa?
Makaronowa zapiekanka z serem, dużą ilością warzyw, zieleniny i ziół. To moje popisowe danie i sądzę, że naprawdę dobrze mi wychodzi, przynajmniej moim przyjaciółkom zawsze smakuje... Lubię też kanapki i ogólnie wszystko, co ma w sobie makaron.
 
-Jakim rodzajem drzewa chciałabyś być?
Najchętniej jakimś o rozłożystych gałęziach, by mogło w nich mieszkać wiele zwierząt... Może dębem albo lipą... albo bukiem? Za to brzoza ma białą korę, to też kuszące... Tymczasem moje przyjaciółki mówią, że bardziej pasuję im na wierzbę płaczącą...
 
-Dlaczego nie ma jedzenia dla kotów o smaku myszy?
Ależ jest:

204726-mouse_flavored_cat_food5.jpg


Tylko spójrz, jaki ten kot jest szczęśliwy. Cieszy się na samą myśl, że będzie jadł taką pyszną karmę.
 

-czy Angel Cie czasem nie denerwuje ( wszyscy wiedzą,że to kawał sku@!ysyna)

-czy nie wydaje ci się,że było by lepiej,gdyby Twilight nie była alicornem?

-Jakie jest Twoje ulubione zwierze?
-myślałaś nad tym,żeby się przefarbować na inny kolor?

-czy Angel Cie czasem nie denerwuje ( wszyscy wiedzą,że to kawał sku@!ysyna)
Ależ nie, to bardzo miły i przyjazny króliczek, tulaśny i miluśny. No, może czasami trochę trudny, ale nie bardziej niż inne zwierzęta.
 
– Ośmielę się nie zgodzić... Zresztą znasz moje zdanie...
 
-czy nie wydaje ci się,że było by lepiej,gdyby Twilight nie była alicornem?
Ma dla nas teraz trochę mniej czasu... jednak ona cieszy się ze swojej nowej roli, więc my cieszymy się razem z nią. Naszym obowiązkiem jest ją wspierać, a wtedy wszystko będzie prawie tak jak dawniej.
 
-Jakie jest Twoje ulubione zwierze?
To trudne pytanie, nie wiem, jest ich tak wiele... Uwielbiam wszystkie... no, może prawię wszystkie, jeśli na przykład do zwierząt zaliczamy tasiemce lub smoki...
 
– Problematyczne... trzeba spytać jakiegoś eksperta od tasiemców i smoków...
 
-myślałaś nad tym,żeby się przefarbować na inny kolor?
O tak, kiedyś bardzo chciałam mieć zielone włosy, jeszcze jako dziecko. Niestety, rodzice mi nie pozwolili... Teraz trochę się boję zmiany koloru, nie chcę zniszczyć swojej grzywy. Ciekawe, jak bym wyglądała...
 
– Może coś w tym rodzaju:

post-30335-0-77742300-1426571298.png


– Hmm... nie tak źle... Chyba jednak wciąż zbytnio się boję...
 

1. Czy zdarza ci się ćwiczyć swoją asertywność w zaciszu domowym?

2. Istnieje zwierzę, którego nigdy nie widziałaś na oczy, a bardzo chciałabyś zobaczyć?

3. Czy twoi zwierzęcy pupile sprawiają ci czasem kłopoty?

4. Odwiedzasz od czasu do czasu Cloudsdale?

1. Czy zdarza ci się ćwiczyć swoją asertywność w zaciszu domowym?
Oczywiście. Czytam książki motywacyjne, trenuję przed lustrem, próbuję sama siebie przekonać, bym była odrobinkę odważniejsza... Raz się udaje, raz nie... Jednak najlepsze lekcje to te poza domem z przyjaciółmi.
 
2. Istnieje zwierzę, którego nigdy nie widziałaś na oczy, a bardzo chciałabyś zobaczyć?
O tak, wiele zwierząt... Słyszałam i czytałam sporo o wielorybach, niestety, nigdy żadnego nie widziałam, mieszkam za daleko od morza... Chciałabym też spotkać niedźwiedzia polarnego, są bardzo urocze... przynajmniej z daleka. W sumie... sporo jest takich zwierząt, których jeszcze nie poznałam...
 
– Na przykład gibony...
 
– Najpierw Poranny Kapitan Scyfer, a teraz Ty... o co chodzi z tymi gibonami...?
 
– Wyjaśnię Ci potem. Ma to sporo wspólnego z trawką, siankiem i Babilonem... i Holandią.
 
– Dobrze... Jednak z tego co mówisz domyślam się, że nie chodzi o zwierzęta...
 
3. Czy twoi zwierzęcy pupile sprawiają ci czasem kłopoty?
Tak, sporo. Tylko, że to jest ten najprzyjemniejszy rodzaj kłopotów, bez którego nie wyobrażam sobie życia. Wiele kucyków mówiło mi, że zwariowaliby w parę dni, gdyby musieli radzić sobie z taką hordą. Ja jednak lubię to i jestem już jak mało kto zaprawiona w boju.
 
4. Odwiedzasz od czasu do czasu Cloudsdale?
Tak, ale niezbyt często. Głównie w towarzystwie Rainbow Dash, sama rzadko mam potrzebę tam latać.
 

A jeszcze jedno - planujesz KIEDYKOLWIEK (nie teraz, nie jutro, ogółem) założyć rodzine??

Kiedyś na pewno... rodzina to coś naprawdę ważnego... Sama jednak nie wiem kiedy... Boję się, że jeszcze nie jestem na to gotowa...
 



Gdybyś mogła być jednorożcem jakimś zwierzęciem albo drzewem czym byś była?

Hmm... Słyszałam kiedyś o entach, czyli ożywionych, mówiących drzewach. To chyba byłoby najlepsze, łączy zalety wszystkiego, o czym pisałeś. Byłabym bliżej natury niż kiedykolwiek.
 




-Czy chciałabyś mieć demonicznego lokaja?
-Sprzedałabyś swoją duszę demonowi w zamian za wieczne życie?
-Czy masz swoje życiowe motto?
-Ulubiony cytat?
-Czy chciałabyś aby nazywano Cię Lady Fluttershy?
-Zakochałaś się kiedyś?

-Czy chciałabyś mieć demonicznego lokaja?
Nigdy o tym nie myślałam... ale chyba nie... Sama sobie dobrze radzę z domem. A co do demoniczności... nie, raczej nie.
 
-Sprzedałabyś swoją duszę demonowi w zamian za wieczne życie?
Mam obawy, że on mógłby nie chcieć jej kupić...
 
– Głowa do góry, Fluttershy! Więcej pewności siebie! Spójrz na siebie trochę łaskawiej i cieplej. A co do demona, to jestem przekonany, że sporo byłby gotów Ci zapłacić za Twoją niewinną duszyczkę.
 
– Chyba wolę zostawić ją sobie...
 
– I tego się trzymajmy.
 
-Czy masz swoje życiowe motto?
Nie mam... nigdy się nad żadnym nie zastanawiałam... masz jakiś pomysł?
 
– "Kto gorszy w dżudo, ten krwawi dużo" to moje.
 
– Obawiam się, że troszkę do mnie nie pasuje... Jestem otwarta na dalsze propozycje... jednak już nie od Ciebie, Alberich, przepraszam. Twoje motta dziwnym trafem biorą się zawsze z jakichś dziwnych... rzeczy.
 
– "Kto zadziera z Wiesławem Paleta, tego wieczorem odwiezie laweta"
 
– Och... może spróbujesz wymyślić coś dla mnie... tylko bez dżudo, krwawienia i lawet...
 
– Co powiesz na "Kto z Fluttershy zadziera, tego strzeli cholera?"
 
– No dobrze, nie było pytania... Pozostaje mi żyć bez motta...
 
-Ulubiony cytat?
Nic... nie... mów... Oczywiście, jeśli nie masz nic przeciwko... Proszę, sam powiedziałeś, że to "zapytaj Fluttershy" a nie "zapytaj Albericha". Chyba, że jest inaczej, wtedy przepraszam...
 
– Masz rację... w porządku... Więc... jaki jest Twój ulubiony cytat?
 
– Ten mi się bardzo podoba:
 

– Czy można okazać dzielność, bojąc się jednocześnie?


– Tylko wtedy można być naprawdę dzielnym.
"Gra o Tron"


 
-Czy chciałabyś aby nazywano Cię Lady Fluttershy?
Nie, raczej nie, nie mam tytułu szlacheckiego. Wolę po prostu "Fluttershy".
 
-Zakochałaś się kiedyś?
To było bardzo dawno temu... do dzisiaj nie jestem pewna, czy to naprawdę było zakochanie... ale... na pewno co najmniej zauroczenie... ... ... ... ...
 
– Rozumiem, że nie powiesz nic więcej...?
 
– ...
 
– W porządku, nawet Cię rozumiem, nikt tego od Ciebie nie wymaga.
 
 
 
– Wygląda na to, że to już koniec na dzisiaj. Postarali się, prawda, Fluttershy?
 
– Oj tak, pytania były naprawdę wspaniałe i trzymające poziom. Dziękuję... i do następnego razu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Hmm... dawno nikt nie zadawał pytań więc ja sobie pozwoje na kilka  :fluttershy4:

1. Czy kiedykolwiek ugryzło cię jakieś zwierzę? Jeśli tak to czemu?

 

2. Czy ktoś cię kiedyś zranił? (Mam na myśli urazy fizyczne)

 

2.a Jak tak(mam nadzieje że nie ;( ) to kto? Już ja się nim zajmę...

 

3. Co byś zrobiła jakby jakiś kucyk do ciebie podszedł i powiedział że jesteś śliszna? Uwaga: duża prawdopodobność że to się stanie!

 

4. Co sądzisz o drapieżnikach takich jak tygrysy, lwy lub wilki?

 

5. Miałaś dobre oceny w szkole?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Pijesz ?

2. Palisz ?

3. Narkotyki ?

4. A może Daring Do ?

5. Myślisz, że uniwersalia istnieją jako istota konkretnych rzeczy, czy są tylko wytworem czyjegoś umysłu?

6 Czy myślisz, że połączenie pół cięcie z sinisterm na trzecią kwartę połączonę z młyńcem Müller'owsim jest dobre przeciw postawie Ochs i Mitteli wykonywanej na drugą kwartę.?

 

 

 
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj~ !

-Wolisz być jak inni? Czy wolisz wyróżniać się z tłumu?

-Lubisz słodycze?

-Jak wysoko może wzlecieć pegaz? Czy może wzlecieć do kosmosu? : D

 

Ahh ta moja wyobraźnia ^^

 

Pozadrawiam~~ 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...