Skocz do zawartości

Alberich

Recommended Posts

Dobra witam serdecznie Ciebie droga Fluttershy i również Ciebie Alberichu (widzisz ? Nikt nigdy Cię nie wita ale ja jestem dobrze wychowany ; p )

Mam do Ciebie kilka pytań droga Fluttershy (ale oczywiście nie więcej niż 6, nie chcę przecież rozgniewać Albericha :D )

1 Czy umiesz grać na jakimś instrumencie ?

2 Czy jeździłaś kiedyś na deskorolce ? Gdzieś kiedyś słyszałem że tak ale nie jestem pewien.. bo ja od 3 lat jeżdżę i to jest moja pasja ;)

3 Lubisz czasem obejrzeć jakiś horror ? Zdaję sobie sprawę że pewnie nie ale powiem Ci że ja kocham horrory bo dają pewien dreszczyk w moim nudnym życiu i w pewnym sensie uczą odwagi :D Ponieważ prawdziwa odwaga polega na pokonywaniu strachu ; )

4 Nie przeraża Cię czasem "twórczość" fanów Twoich i twoich przyjaciółek ? W sensie np. Opowiadań jest wiele pięknych opowiadań nawet jest z Tobą w roli głównej i jest niesamowity "Koma" Jest też sławny i piękny "My little Dashie" to o RD ale są takie które lekko mówiąc raczej by Ci się nie spodobały nie wiem czy o tym wiesz jeśli nie to spytaj Albericha może ci powie D:Szczególnie znany jest jeden o Pinkie Pie ...

Dobra starczy tych pytań bo nie będę miał nic na następny raz; )

Żegnam się z wami i wysyłam Ci Fluttershy wielkiego , przyjacielskiego i soczystego buziaka ;*

O I tak przy okazji Alberichu bardzo mi się spodobał twój dowcip który odpowiedziałeś już jakiś czas temu ten o Cegiełce xD Dawno się tak nie uśmiałem ;)

Naraska ^^

Edytowano przez VzzuuIB
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Hej Fluttershy :D

Mam do ciebie parę pytań, a mianowicie :

1. Jak to jest być pegazem?

2. Czy twoim zdaniem Rainbow Dash zachowuje się trochę jak ogier?

3. Jaki Discord jest naprawdę? Czy do końca wyrzekł się zła?

 

Pozdrawiam :fshug:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy wszystkich serdecznie w kolejnej serii zapytaj Fluttershy!

Fluttershy+Dr+Adorable.jpg

Niesamowita seria, w której posty pojawiają się raz na kilka miesięcy. Musicie nam wybaczyć, jesteśmy zajęci łataniem dziury ozonowej.

Tak naprawdę... ale ciii... Stwierdziliśmy, że ten świat nas potrzebuje i zaczęliśmy pod osłoną nocy walkę z bezprawiem. Batpony i Robin.

Heeej! Nie chcę być Robinem!

No i cały misterny plan... Yhh... Trudno, czas porzucić marzenia o wielkości i zająć się forumową zapytajką, prawda?

Na marzenia zawsze jest czas, Fluttershy. W każdym razie, jedziem z tym śledziem:

Fluttershy na razie mam do Ciebie tylko 1 pytanie:

Myślałaś nad ustatkowaniem się? Chodzi mi tu o założeniu rodziny.I jak wygląda sprawa z ogierami jakich wolisz z charakteru,takich jak Ty czy wręcz przeciwnie?

Czasami, zwłaszcza gdy patrzę na szczęśliwych rodziców z ich źrebakami, przychodzi ochota, by założyć rodzinę, zbudować szczęśliwy i ciepły dom... Ale chyba jestem na to za młoda. W dodatku nie mam chwilowo na oko żadnego kandydata na męża.

Fluttershy, to i ja mam dla Ciebie pytania:

 

1. Jaki jest twój ulubiony kolor?

 

2. Lubisz pograć w LoL'a?

 

3. Czy pamiętasz dzień, w którym dostałaś swój znaczek?

 

4. Czy gdy byłaś mała chowałaś się przed gośćmi do szafy?

1. Jaki jest twój ulubiony kolor?

Zieleń, czy to ciemna, czy jasna, im bardziej żywa, tym lepiej. Kojarzy mi się z naturą i życiem. Jeśli ktoś jednak lubi inny kolor, to nic złego, ja nie mam nic do żadnego. Choć chyba niezbyt mi do twarzy w czarnym...

2. Lubisz pograć w LoL'a?

Cyka.

Uhm... Chyba pomyliłaś LoLa z CSem GO...

Ach... Zresztą... co to znaczy "Cyka"?

A bo ja wiem? Aż strach sprawdzić.

Wracając do LoLa... Troszkę stresują mnie gry multiplayer, to ogromna presja... Wolę raczej spokojniejsze gry, na przykład przygodówki point & click.

Nie wiedziałem, że jesteś takim koneserem.

Dlatego, że jestem kucykiem, czy dlatego, że jestem dziewczyną?

Uhm... Dobra, przejdźmy dalej...

3. Czy pamiętasz dzień, w którym dostałaś swój znaczek?

Tego się nie zapomina. To wielka chwila w życiu każdego kucyka, coś jak pierwszy dzień w szkole lub pierwszy pocałunek.

Albo jak się znajdzie pięć dych na ulicy.

4. Czy gdy byłaś mała chowałaś się przed gośćmi do szafy?

Do szafy, pod łóżko, do wanny w łazience, za schodami na strych, za sofą w dużym pokoju... ogólnie gdzie popadnie. Raz przyjechała do nas pewna starsza klacz, a ja z braku kryjówki schowałam się między poduszkami na fotelu. Nie zauważyła mnie i bardzo się przestraszyła, gdy na mnie usiadła... Chyba nawet bardziej niż ja jej...

Widzisz, każdy ma jakieś przygody. Ja na przykład jako dziecko zatrzasnąłem się w bagażniku z kuzynką. Długo pukaliśmy w szybę, aż ktoś nas otworzył.

Hmm... dawno nikt nie zadawał pytań więc ja sobie pozwoje na kilka  :fluttershy4:

1. Czy kiedykolwiek ugryzło cię jakieś zwierzę? Jeśli tak to czemu?

 

2. Czy ktoś cię kiedyś zranił? (Mam na myśli urazy fizyczne)

 

2.a Jak tak(mam nadzieje że nie ;( ) to kto? Już ja się nim zajmę...

 

3. Co byś zrobiła jakby jakiś kucyk do ciebie podszedł i powiedział że jesteś śliszna? Uwaga: duża prawdopodobność że to się stanie!

 

4. Co sądzisz o drapieżnikach takich jak tygrysy, lwy lub wilki?

 

5. Miałaś dobre oceny w szkole?

1. Czy kiedykolwiek ugryzło cię jakieś zwierzę? Jeśli tak to czemu?

Czasami, gdy były przestraszone lub nie wiedziały co się dzieje. Kiedyś też użarł mnie Gummy, ten od Pinkie Pie, ale to żaden problem, bo on nie ma zębów. Najgorzej było, jak pewnego razu tygrys ugryzł mnie przednią nogę.

Moment... co? Jak to się stało?

Coś mu się zrobiło na dziąśle, więc musiałam to sprawdzić, gdy jednak próbowałam jakoś mu pomóc, zabolało go i zacisnął zęby...

Ałć... Bolało?

Trochę... Zresztą jemu było chyba naprawdę głupio. Nie ma jednak tego złego, bo koniec końców i tak go wyleczyłam. A sama chodziłam przez parę tygodni w bandażu.

2. Czy ktoś cię kiedyś zranił? (Mam na myśli urazy fizyczne)

Poza tą sprawą z tygrysem nie było chyba nic... No... raz w szkole podstawowej kilka starszych kucyków pchnęło mnie do strumienia po kamienistym zboczu... Trochę się poobijałam i zdarłam skórę...

W kontekście pytania 2a... Język dresów lepiej niż język ludzi oddaje, na co oni zasługują.

To było dawno... zresztą... Szkoła...

Nie można usprawiedliwiać prześladowców, Fluttershy. Ale... nie będziemy do tego wracać, widzę, że to dla ciebie przykre.

3. Co byś zrobiła jakby jakiś kucyk do ciebie podszedł i powiedział że jesteś śliszna? Uwaga: duża prawdopodobność że to się stanie!

Och... Ja... nie wiem... Chyba spaliłabym się na twarzy i zaniemówiła z wrażenia... A potem uciekła...

Niepotrzebnie, moja droga. Miałby rację, bo jakby nie patrzeć, jesteś śliczna... Hej, dlaczego nie uciekasz?

Ty nie jesteś kucykiem... ale dziękuję, to... miłe... Choć... nadal nie wiem, jak na to zareagować...

4. Co sądzisz o drapieżnikach takich jak tygrysy, lwy lub wilki?

To też zwierzęta, zasługują na godne traktowanie i na to, by pozwolić im żyć ich naturalnym rytmem. A przygodę z tygrysem już opowiadałam.

5. Miałaś dobre oceny w szkole?

O dziwo tak... Choć bardzo stresowało mnie, jak nauczyciele mnie pytali... Tablica jest... straszna. Przeraźliwie potworna.

1. Jak często zostajesz sama ze swoimi zwierzątkami ?

 

2. Lubisz gry planszowe ?

 

3. Jak dużo masz odwagi ?

 

4. Lubisz czołgi ?

 

5. Czym karmisz gatunki które jedzą tylko mięso ?

1. Jak często zostajesz sama ze swoimi zwierzątkami ?

Bardzo często, w końcu mieszkam w Ponyville sama... w sensie tylko z nimi, bez kucyków. Umiem sobie jednak z nimi dobrze radzić, więc nie mam z tym większego problemu.

2. Lubisz gry planszowe ?

Uwielbiam. Choć nie mam nic przeciwko klasycznym, jak szachy, warcaby, czy mankala, to zdecydowanie wolę te nowsze, zwłaszcza kolorowe i ładnie ilustrowane, a już najbardziej kooperacyjne. Nie jestem fanką rywalizacji i rzadko zdarza mi się wygrywać, ale zabawa i tak jest znakomita. No i... mam spory sentyment do Scrabble'ów.

3. Jak dużo masz odwagi ?

Uhm... chyba niezbyt wiele...

Sprzeciw! Spójrz tylko na mój odwagometr! (Nie, to nie jest woltomierz. To jest w pełni sprawny odwagometr przyłożony do Fluttershy. W dodatku produkt Polski, bo my się na odwadze znamy.)

4622458500_1357426145_thumb.jpg

Chwileczkę... co takiego? Skąd masz to urządzenie?

Tajemnica zawodowa. Tak czy inaczej, wyniki są nadzwyczajne!

4. Lubisz czołgi ?

Lubię Tanka... to też się liczy?

5. Czym karmisz gatunki które jedzą tylko mięso ?

Oczywiście, przecież nie mogę ich głodzić. To odrobinę smutne, że jedne zwierzęta zjadają drugie, ale takie jest prawo natury i ja nie mogę w nie ingerować. Kucyki dość mocno brzydzą się mięsa, ale ja jakoś sobie z tym radzę. Choć sama nie wyobrażam sobie, bym miała je jeść.

1. Pijesz ?

Wodę, kompot, lemoniadę, soki, sporadycznie bezalkoholowy cydr. Jednak, czasami, tak zupełnie od święta, lubię wypić lampkę wina.

Włoskie monteverdi z południowego stoku, rocznik 2005, zachwyca orzeźwiającą mineralnością, aromatem garbinków, dębu i przypraw korzennych, oraz słodkawym, owocowym kontrapunktem na języku.

Ja lubię to białe... słodkie...

Grunt to się znać. Gratuluję, znasz się!

Yay.

2. Palisz ?

Zimą bywa dość chłodno... A co do prawdziwego sensu tego pytania, to nie wiem, gdzie można dostać odrobinę sianka, już mówiłam.

3. Narkotyki ?

Nie...

4. A może Daring Do ?

Hmm... to się w ogóle jakoś da zażywać...?

To pewnie jakiś, teraz uważaj, nowy dopalacz!

Hihihihih

5. Myślisz, że uniwersalia istnieją jako istota konkretnych rzeczy, czy są tylko wytworem czyjegoś umysłu?

Tak.

6 Czy myślisz, że połączenie pół cięcie z sinisterm na trzecią kwartę połączonę z młyńcem Müller'owsim jest dobre przeciw postawie Ochs i Mitteli wykonywanej na drugą kwartę.?

Zawsze warto spróbować...

 

-Wolisz być jak inni? Czy wolisz wyróżniać się z tłumu?

Być sobą, ale nie rzucać się tym w oczy. To nie takie trudne, a całkiem ułatwiające życie.

-Lubisz słodycze?

Lubię. Są przepyszne.

Teraz już wiem, jak ładujesz zapasy swojej słodkości.

-Jak wysoko może wzlecieć pegaz? Czy może wzlecieć do kosmosu? : D

Lepiej tego nie próbuj, tam nie ma czym oddychać... A jeśli już naprawdę chcesz, to... bądź ostrożny, po prostu. O to trzeba spytać Rainbow Dash, ja nigdy nie latałam ani zbyt szybko, ani zbyt wysoko.

Pozadrawiam~~ 

Ja również. Do miłego.

-Ile zabiłaś protoplastów?

Uhm... Żadnego?

To trochę jak zapytać Chińczyka, ile zrobił pompek. Wszystkie.

Tak czy inaczej to było... dziwne pytanie.

Dobra witam serdecznie Ciebie droga Fluttershy i również Ciebie Alberichu (widzisz ? Nikt nigdy Cię nie wita ale ja jestem dobrze wychowany ; p )

Nie wierzę, że dożyłem tego momentu... Ach, dziękuję, dziękuję, to naprawdę miłe. Marcina Prokopa w TVN też traktowali jak tło, a przecież bez niego telewizja śniadaniowa nie byłaby tym samym.

Myślę, że spokojnie możemy się podzielić chałwą... to znaczy chwałą.

Jasne. Teraz do roboty:

1 Czy umiesz grać na jakimś instrumencie ?

Coś tam popiskuję na harmonijce us...

Yhym... Yhym...

Ach... przepraszam, chyba się zapędziłem. Proszę, twoja kolej.

Dziękuję... Myślę, że ciągle jeszcze potrafię trochę grać na flecie. Chyba też poradziłabym sobie z pianinem, ale dawno nie trenowałam... Jednak z muzyki chyba najbardziej lubię śpiewać.

2 Czy jeździłaś kiedyś na deskorolce ? Gdzieś kiedyś słyszałem że tak ale nie jestem pewien.. bo ja od 3 lat jeżdżę i to jest moja pasja ;)

Nie... ale cieszę się, że masz taką pasję. Mam nadzieję, że to nie jest niebezpieczne?

3 Lubisz czasem obejrzeć jakiś horror ? Zdaję sobie sprawę że pewnie nie ale powiem Ci że ja kocham horrory bo dają pewien dreszczyk w moim nudnym życiu i w pewnym sensie uczą odwagi :D Ponieważ prawdziwa odwaga polega na pokonywaniu strachu ; )

Bardzo, bardzo, bardzo się ich boję, więc... raczej unikam... Jak wiesz, nie jestem specjalnie odważnym kucykiem...

Ale odwagometr...

Proszę... Ja... chyba nie chcę tego testować.

Skoro tak uważasz, przecież nie będę cię męczył. Możemy później obejrzeć jakąś animację.

Tak, to o wiele lepszy pomysł.

4 Nie przeraża Cię czasem "twórczość" fanów Twoich i twoich przyjaciółek ? W sensie np. Opowiadań jest wiele pięknych opowiadań nawet jest z Tobą w roli głównej i jest niesamowity "Koma" Jest też sławny i piękny "My little Dashie" to o RD ale są takie które lekko mówiąc raczej by Ci się nie spodobały nie wiem czy o tym wiesz jeśli nie to spytaj Albericha może ci powie D:Szczególnie znany jest jeden o Pinkie Pie ...

Powstało wiele wspaniałych fanfików, jak i wiele... zdecydowanie nie wspaniałych. Ponieważ Alberich siedzi w branży, to ja prowadząc z nim dział, dowiedziałam się tego i owego... Podziwiam tych, którzy tworzą piękną, fandomową literaturę... I nieco... smucą mnie ci, którzy w swoich opowiadaniach krzywdzą kucyki lub opisują ich... ekscesy...

Żegnam się z wami i wysyłam Ci Fluttershy wielkiego , przyjacielskiego i soczystego buziaka ;*

Och, ja... dzięki... Do miłego...

O I tak przy okazji Alberichu bardzo mi się spodobał twój dowcip który odpowiedziałeś już jakiś czas temu ten o Cegiełce xD Dawno się tak nie uśmiałem ;)

Pozdrawiam i polecam się na przyszłość!

1. Jak często czeszesz swoją grzywę? 

Codziennie. Inaczej trochę by się skołtuniła, a to nie byłoby przyjemne. W dodatku dochodzi jeszcze ogon... Tak to jest u kucyków, jeśli chce się mieć piękną grzywę, trzeba o nią dbać.

2. Masz ukochanego pluszaka? 

Kiedyś miałam pluszowego królika w pluszowej zbroi, Sir Rabbitona, ale gdzieś się zapodział.

O tak, z całą pewnością nie widziałem go pod twoją poduszką.

...

3. Masz swoją ulubioną książkę? 

Chyba nie wymienię jednej, choć mam duży sentyment do baśni z dzieciństwa. Tutaj też trochę poczytałam, głównie fantastyki i atlasów o zwierzętach... Jednak, przepraszam, chyba nie dam rady powiedzieć o konkretnym tytule.

4. Myślałaś o tym by zacząć uprawiać kwiaty? 

Mam już swój ogródek, systematycznie go powiększam. Rosną tam już lilie, dalie, krzewy róż, jestem też bardzo zadowolona z mojego ogrodu skalnego. Oprócz tego uwielbiam uprawiać owoce, zwłaszcza agrest.

Ohohoho, proszę proszę, amatorka ogródków działkowych! Potrzebujesz jeszcze tylko radyjka turystycznego pamiętającego PRL i Lata z Radiem.

Co to jest Lato z Radiem?

Lepiej nie pytaj... w każdym razie nuta zapowiadająca ten program boleśnie kojarzy mi się z ogródkami działkowymi.

5. Przyjaźnisz się z niedźwiedziem. Mogłabyś go zapytać jak często wcina miód? 

Zapytam, ale z tego co wiem, tylko czasami. Głównie żywi się korzonkami, leśnymi owocami i tym, co sobie upoluje, najczęściej rybami.

1. Jak to jest być pegazem?

Dobrze... można latać... I ogrzewać się skrzydłami zimą... Ogólnie... nie mam porównania, więc nie jestem pewna, czy najlepiej... ale na pewno bardzo miło.

2. Czy twoim zdaniem Rainbow Dash zachowuje się trochę jak ogier?

Niektóre klacze, jak Rarity, pasjonują się raczej bardziej... żeńskimi problemami, inne, jak właśnie Rainbow Dash, mają swoje, bardziej... "twarde" zainteresowania. To chyba normalne i tak już jest... Choć masz trochę racji. Mnie na przykład mówią, że zachowuję się trochę jak mały źrebak.

3. Jaki Discord jest naprawdę? Czy do końca wyrzekł się zła?

To żmudny proces. Nie wystarczy wrzucić go do wody święconej, trzeba z nim powoli pracować i pokazywać, jak wiele dobrego może zyskać mając przyjaciół i porzucając czynienie nachalnego chaosu. Z czasem będzie coraz lepiej.

Jaki jest twój ulubiony gatunek muzyki?

Prawdopodobnie typowo instrumentalna... Choć niemal z każdego gatunku znajdę coś miłego dla ucha. Są ładne ballady, przyjemne utwory poezji śpiewanej, a nawet rockowe lub elektroniczne.

Czy piszesz teksty piosenek, lub po prostu wiersze? A może w wolnym czasie tworzysz melodie?

Jestem raczej bierną odbiorczynią, nie tworzę swoich treści... Ale może kiedyś zacznę? Poezja... miło się ją czyta, ale chyba nie czuję się na siłach, by sama zacząć ją pisać.

Rozsądne, choć ciut smutne podejście. Gdyby wszyscy tak myśleli, stracilibyśmy wielu, wspaniałych poetów...

Dlatego nie mówię nie... może kiedyś...

 

 

No i... dotarliśmy do końca. Szybko dzisiaj nam poszło.

Anu... Gratuluję, Fluttershy, spisałaś się znakomicie. Żegnamy wszystkich, do następnego razu, kiedyś! A teraz lecimy ratować świat!

Do zobaczenia! (...myślałam, że nie chcesz być Robinem...)

Edytowano przez Alberich
Kto Regentowi zabroni?
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Fluttershy! Tylko nie uciekaj, nie jestem straszny, nic Ci nie zrobię :P Mam kilka pytań:

1.Czy kochasz dosłownie każdy gatunek zwierzęcia, nawet kleszcze i najbardziej wredne, jadowite insekty? Przyznaję, że przerażają mnie np. skorpiony.

2.Czy byłabyś w stanie poświęcić nawet życie, by ocalić najmniejszą mszycę?

3.Czy słyszałaś o czymś takim, jak człowiek?

4.Czy gniewałabyś się na kogoś, kto zabiłby zwierzę wyłącznie w swojej obronie lub też np. usunął gniazdo szerszeni w swoim domu, by pozbyć się niebezpieczeństwa?

5.Gdzie właściwie Discord przebywa, bo u Ciebie w domu coś go nie widać?

6.Czy nie przeszkadza Ci może fakt, że jesteś pegazem?

7.Uważam, że koty to najfajniejsze zwierzęta, jakie mogą być. Czy podzielasz moje zdanie?

8.Twoja nieśmiałość jest taka urocza :)

9.Przytulisz mnie?

10.Jak podobasz się sobie z głosem Małgorzaty Szymańskiej?

Jakby co, w regulaminie jest limit sześciu pytań. Tak mówię na przyszłość, bo nie będę przecież nikogo gonił z widłami. Tym nie mniej odpowiedzi dostaniecie na wszystkie. Z pozdrowieniami – Alb.

Edytowano przez Alberich
Moderacja nie ma serca
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie witamy Was wszystkich w niespodziewanie szybkich odpowiedziach Fluttershy... czyli mnie.

Kondycja użytkowników jak widzę jest naprawdę dobra, gorzej z nowoczesną technologią forum, bo z jakiegoś powodu niektóre cytaty nie chciały się przenieść. Trudno. Oto Zapytaj Fluttershy!

fluttershy_portrait_by_frostykat13-d6pq6

Nie ma co czekać, przejdźmy do samej treści.

Zanim jednak Wam odpowiem, chciałam bardzo Wam podziękować, moi drodzy, za szybkie odpowiedzi. Postanowiliśmy z Alberichem, że jeśli dalej będziecie tutaj tak aktywni, to i my nie będziemy zwlekać po prawie pół roku. Jesteście wspaniali, dziękuję.

Jak wyżej. Więc... do dzieła!

Dzień dobry Alberichu i Fluttershy. Pierwsze trzy pytania zostaną skierowane do was obu, gdyż dotyczą one czegoś co występuje tylko w świecie ludzi.

1. Czy wiecie o tym, że betonowe bloki mieszkalne są zbudowane z betonu?

2. Polskie elektrownie zużywają bardzo dużo prądu, w związku z czym planuje się je wyłączyć (źródło). Co wy o tym sądzicie?

3. Czy dziura grozy wchłonie wszechświat za mojego życia? Czy przeniesie się do Equestrii? Czy zwierzęta pod opieką Fluttershy już panikują? (link)

 

Przepraszam wszystkich, którzy mogli zostać urażeni taką inwazją pytań, których nikt się z mojej strony nie spodziewał. Pora wrócić do normalności:

 

  1. Czy oprócz zwierząt hodujesz również rośliny?

  2. Co myślisz o ludziach i kucach, którzy zabijają zwierzęta, żeby mieć trofeum? ( Chodzi mi o ludzi takich jak amerykański dentysta, który zabił lwa Cecila ).

  3. Jakie rady dałabyś ludziom i kucom, którzy kupili zwierzęta?

Dziękuję za odpowiedzi

Widzisz, Fluttershy? Wystarczył jeden precedens, że ktoś mnie przywitał, a teraz taaaka sława!

Niedługo, niczym właśnie Marcin Prokop, o którym była mowa, nie będziesz potrzebował zaproszenia do żadnego miejsca, bo i tak wszędzie będziesz mile widziany.

No właśnie, Fluttershy, no właśnie. Ave Cezar, sława i chwała.

Wiesz... może zamiast latać po Krakowie lub Będzinie naszym pudełkowym batponymobilem, powinniśmy założyć telewizję śniadaniową?

Oł, to jest pomysł! Na pewno jeszcze do tego wrócimy.

1. Czy wiecie o tym, że betonowe bloki mieszkalne są zbudowane z betonu?

Widziałam tutaj niektóre z tych betonowych bloków, przyjrzałam im się i faktycznie – są zrobione z betonu... tak myślę, bo nie jestem specjalistką... Jednak wszystkie te stare bloki wyglądają tak... smutnie identycznie, zupełnie, jakby budowały je kucyki ze znakami równości na boku.

U nas to się nazywa socjalizm.

2. Polskie elektrownie zużywają bardzo dużo prądu, w związku z czym planuje się je wyłączyć (źródło). Co wy o tym sądzicie?

U nas w Equestrii też mieliśmy podobny problem. W sąsiedniej wiosce zbudowano elektrownie na tęczę...

Ała... cóż za okrucieństwo!

Nie, nie taką... znaczy... wiem o czym mówisz, bo słyszałam o "Rainbow Factory" i zapewniam cię, że nie robi się jej z kucyków, ten kto to wymyślił miał po prostu bujną wyobraźnię. Ale wracając – postawili tam elektrownie, kupili kilkanaście kilometrów zwiniętej tęczy jako paliwo i ruszyli. Niestety... długo nie podziałała...

Co się stało?

Mieszkańcy stwierdzili, że prąd nie jest specjalnie potrzebny tam, gdzie prawie do niczego się go nie używa, a większość rzeczy można załatwić przy pomocy magii. Nie bez znaczenia był fakt, że tęcza jest wyjątkowo smaczna, gdy dobrze się ją przyrządzi. Wyciągnęli więc belę tęczy z magazynu i urządzili wielki festyn kolorowych przysmaków. Byłam na nim i muszę powiedzieć, że to chyba jednak był dobry pomysł, mieli naprawdę przepyszne przekąski.

U nas tęcza nie jest jadalna... ale podobno na jej końcu czeka garnek złota. A mój komentarz, co do elektrowni – jeśli ktoś ma rower z dynamo, lepiej niech trzyma go blisko domu, bo już niedługo może mu się bardzo przydać.

3. Czy dziura grozy wchłonie wszechświat za mojego życia? Czy przeniesie się do Equestrii? Czy zwierzęta pod opieką Fluttershy już panikują? (link)

Ojej...

Co się dzieje?

Widziałeś tę okładkę? Ta "dziura grozy" powstała w Sosnowcu. To bardzo blisko od twojego domu. Myślisz, że nic ci nie będzie?

Myślałem, że ona zawsze tam była... Całe to miasto to jedna wielka dziura grozy...

Obyś miał rację... A co do pytania – moje zwierzęta nie panikują, ale ja tak...

Czy oprócz zwierząt hodujesz również rośliny?

Jak wspominałam w poprzednich odpowiedziach, mam nawet własny ogródek. Łatwiej jest wykarmić tyle zwierząt, gdy nie trzeba wszystkiego kupować. A rośliny to też ważny fragment natury, więc bardzo je lubię.

Yhm... yhm... LINK

Co myślisz o ludziach i kucach, którzy zabijają zwierzęta, żeby mieć trofeum? ( Chodzi mi o ludzi takich jak amerykański dentysta, który zabił lwa Cecila ).

Bardzo mi się to nie podoba. Rozumiem, że ludzie w przeciwieństwie do kucyków jedzą mięso, ale... to nie było po to, by zapewnić sobie pożywienie, to był bestialski akt rozrywki. Nie rozumiem, co kogoś może bawić w polowaniu, tak samo jak nie podobają mi się trofea myśliwskie. To... niewłaściwe.

Jakie rady dałabyś ludziom i kucom, którzy kupili zwierzęta?

Po pierwsze – bądź odpowiedzialny. Zwierzę to nie rzecz i trzeba o nie dbać. Po drugie – nie bój się uczyć, im więcej będziesz wiedział o swoim przyjacielu, tym lepszą będziesz mógł mu zapewnić opiekę. Po trzecie – jeśli wiesz, że sobie nie poradzisz, nie podejmuj się wyzwania, tak będzie lepiej i dla Ciebie i dla zwierzęcia. To chyba najważniejsze punkty. Wasi mali przyjaciele odwdzięczą się przywiązaniem i miłością.

Jak się czułaś przeżywając swój największy koszmar na scenie? :fluttercry2:

Och... koszmarnie...

Lubisz chodzić po górach?

Jakie masz zdanie na temat prywatyzacji Lasu Everfree Lasów Państwowych?

Czy popierasz odstrzał dzików w miastach?

Czy w liceum powinno być więcej biologii?

Dlaczego w "Putting your hoof down" nie przeleciałaś nad dwoma kucykami na moście?

 

Lubisz chodzić po górach?

Tak, lubię. To dobre dla zdrowia, można podziwiać ładne krajobrazy, trochę sobie pochodzić... No i góry to dom dla wielu niezwykłych zwierząt, jak na przykład świstaki i kozice.

Jakie masz zdanie na temat prywatyzacji Lasu Everfree Lasów Państwowych?

Las Everfree należy do Lasu Everfree... Tak wiem, że nie do końca o to jest to pytanie, więc przepraszam, że zabieram czas... ale sądzę, że warto to wyjaśnić. Nikt nie uważa się za właściciela tej nieprzebytej kniei. Applejack opowiadała mi kiedyś legendę o jednym baronie, który postanowił zagarnąć sobie ten teren na własność... a potem las się po prostu o niego upomniał... To nieco upiorne, ale z tego co widziałam, jestem nawet w stanie w to uwierzyć.

A Lasy Państwowe to dyskusyjna kwestia. Ja na przykład z jednej strony jestem wielkim miłośnikiem własności prywatnej, również ziemskiej. Problem leży jednak w tym, na jakiej zasadzie miałoby się to odbyć. A że większość majątku narodowego już przehulano, zostały im tylko lasy na łatanie swoich długów, więc na takich zasadach... to chyba nie jest najlepszy pomysł.

Czy popierasz odstrzał dzików w miastach?

W ogóle nie podoba mi się przemoc wobec zwierząt. Rozumiem, że dzik, zwłaszcza locha z warchlakami, może być zagrożeniem dla człowieka, a miasto jest typowo ludzkim miejscem... bardziej jednak zastanowiłabym się, skąd te dziki się tam wzięły i spróbowała temu zaradzić. Na razie... raczej pozwolę sobie odmówić odpowiedzi. To trudny temat.

Czy w liceum powinno być więcej biologii?

Uhm... Ile biologii jest w liceum?

Nie wiem teraz, za moich czasów w neutralnej klasie mieliśmy łącznie cztery godziny. Dwie w pierwszej i dwie w drugiej klasie.

Sądzę, że raczej trzeba pozwolić kucykom... znaczy ludziom... decydować o tym, czego chcą się uczyć. Jeśli ktoś interesuje się biologią, powinien mieć możliwość uczenia się jej po kilka godzin w tygodniu, a jeśli nie, znacznie mniej.

Dlaczego w "Putting your hoof down" nie przeleciałaś nad dwoma kucykami na moście?

Och... na początku chciałam przeprosić wszystkich za to, co wtedy się działo... Ja... troszeczkę mnie wtedy poniosło i dałam się nieco zbyt mocno ponieść mojej nowej... asertywności, a nawet szałowi... Nie chodziło jednak o to, bym mogła nad nimi przelecieć... Po prostu tamte dwie klacze potraktowały mnie wyjątkowo nieprzyjemnie i... nie podobało mi się to... Choć ja byłam potem jeszcze gorsza...

Co myślisz o Lyrze?

W kim się kochasz?

Jakich użytkowników lubisz?

Co oglądasz/czytasz?

Lubisz żużel?

Jadłaś Toruńskie pierniki?

Co myślisz o Lyrze?

Nie znam jej zbyt dobrze, ale wydaje się sympatyczna... W dodatku naprawdę ładnie gra na lirze. Hmm... to chyba nie przypadek, że ma na imię Lyra...

W kim się kochasz?

Uhm... Ja chyba... chyba nie przepadam za tym pytaniem...

Więc w ramach zadośćuczynienia za wymowne milczenie Fluttershy rzucę sucharkiem. Czy jest miłość? Światłem życia. A czym jest małżeństwo? Rachunkiem za światło!

To było... bardzo, ale to bardzo... no... nie wiem co powiedzieć.

I tego się trzymajmy.

Jakich użytkowników lubisz?

Najbardziej chyba Albericha, bo to razem z nim prowadzę tę zapytajkę...

Och, dziękuję.

Nie ma za co. W dodatku na czas naszych pytań przyjmuje mnie u siebie w domu, za co też jestem mu wdzięczna, nawet jeśli ma troszeczkę... nieposprzątane w pokoju.

"Posprzątane mieszkanie jest niekwestionowaną oznaką zmarnowanego życia" nieznany myśliciel.

Oprócz tego lubię Chemika, mojego avatara... i kilku innych, ale nie mogę ich wymienić, bo jest ich za dużo, a nie chcę, by ktoś poczuł się źle, że o nim zapomniałam. No i... w ogóle to ja lubię prawie wszystkich, tak długo, jak nie są dla mnie niemili.

Co oglądasz/czytasz?

Z rzeczy oglądanych, to przede wszystkim kreskówki, razem z Alberichem. Obejrzeliśmy prawie wszystkie odcinki "Gravity Falls" i wszystkie "Stevena Universe", oprócz tego jeszcze wspaniałe filmy: "Song of the Sea" i "The Secret of Kells". A książki też czytam, ale w tej chwili nie wymienię żadnego konkretnego tytułu. Chociaż całkiem spodobały mi się kryminały, zwłaszcza te klasyczne, spod znaku poważnej dedukcji.

Lubisz żużel?

Chyba nie do końca go rozumiem... ale na pewno jest bardzo interesujący, gdy się go lepiej pozna.

Jadłaś Toruńskie pierniki?

Jeszcze nie... Ale podobno warto spróbować...

Powinniśmy otworzyć oficjalną skrzynkę pocztową zapytajki. Ludzie wysyłali by nam prezenty, jak na przykład pierniki.

Myślisz, że ktokolwiek cokolwiek by wysłał...?

A nuż...

Witaj Fluttershy! Tylko nie uciekaj, nie jestem straszny, nic Ci nie zrobię :P Mam kilka pytań:

1.Czy kochasz dosłownie każdy gatunek zwierzęcia, nawet kleszcze i najbardziej wredne, jadowite insekty? Przyznaję, że przerażają mnie np. skorpiony.

2.Czy byłabyś w stanie poświęcić nawet życie, by ocalić najmniejszą mszycę?

3.Czy słyszałaś o czymś takim, jak człowiek?

4.Czy gniewałabyś się na kogoś, kto zabiłby zwierzę wyłącznie w swojej obronie lub też np. usunął gniazdo szerszeni w swoim domu, by pozbyć się niebezpieczeństwa?

5.Gdzie właściwie Discord przebywa, bo u Ciebie w domu coś go nie widać?

6.Czy nie przeszkadza Ci może fakt, że jesteś pegazem?

7.Uważam, że koty to najfajniejsze zwierzęta, jakie mogą być. Czy podzielasz moje zdanie?

8.Twoja nieśmiałość jest taka urocza :)

9.Przytulisz mnie?

10.Jak podobasz się sobie z głosem Małgorzaty Szymańskiej?

Taka serdeczna prośba – na przyszłość proszę o maks sześć pytań. Choć jak tak dalej pójdzie, to zniosę te limity w cholerę.

Witaj Fluttershy! Tylko nie uciekaj, nie jestem straszny, nic Ci nie zrobię

Oki... chociaż masz... osobliwego pieska na awatarze...

1.Czy kochasz dosłownie każdy gatunek zwierzęcia, nawet kleszcze i najbardziej wredne, jadowite insekty? Przyznaję, że przerażają mnie np. skorpiony.

Powiedzmy, że moja cierpliwość kończy się na komarach, kleszczach, tasiemcach i pchłach... Jednak każde, nawet najmniejsze stworzenie ma swoje miejsce w przyrodzie. Nie boję się pająków, skorpionów, ani nawet węży. Grunt to wiedzieć, które są niebezpieczne i jak z nimi postępować.

2.Czy byłabyś w stanie poświęcić nawet życie, by ocalić najmniejszą mszycę?

Raczej nie... Nawet gdybym była kotem i miała ich dziewięć, nie uratowałabym ich zbyt wiele...

3.Czy słyszałaś o czymś takim, jak człowiek?

Hmm...

(Macha przyjaźnie)

Tak, słyszałam.

4.Czy gniewałabyś się na kogoś, kto zabiłby zwierzę wyłącznie w swojej obronie lub też np. usunął gniazdo szerszeni w swoim domu, by pozbyć się niebezpieczeństwa?

Są takie sytuacje, że nie da się postąpić inaczej. Nie miałabym do nikogo pretensji, że pozbył się gniazda szerszeni, albo że wyciągnął kleszcza swojemu kotu. Tak samo są sytuacje, że kucyk lub człowiek musi się bronić przed zagrożeniem. Nie podoba mi się tylko, gdy ktoś robi z krzywdzenia zwierząt rozrywkę...

5.Gdzie właściwie Discord przebywa, bo u Ciebie w domu coś go nie widać?

Strach pytać... On potrafi sobie znaleźć zajęcie na długo, problem zaczyna się wtedy, gdy mu się nudzi. Wtedy czasami przychodzi do mnie i sprawia kłopoty. Nawet nie próbuję go już oduczyć sprowadzania różnego rodzaju problemów na siebie i innych, bo to chyba niemożliwe. Oprócz tego od czasu do czasu jeździ do Canterlot na spotkania z Celestią i Luną. Nie wiem ile prawdy jest w jego opowieściach, ale sądzę, że niezbyt tam za nim przepadają, zwłaszcza od momentu, gdy skwitował kąśliwą uwagą przesadne zamiłowanie Celestii do ciasta w połączeniu z jej sylwetką...

6.Czy nie przeszkadza Ci może fakt, że jesteś pegazem?

Och, oczywiście, że nie. Pomimo tego, że nie jestem mistrzynią latania, to bardzo wygodne mieć skrzydła. Można się dostać w wiele miejsc sprawnie i szybko, w dodatku zimą jest znacznie cieplej, gdy można się przykryć własnym pierzem. Raczej nie chciałabym się zamienić na rasę.

7.Uważam, że koty to najfajniejsze zwierzęta, jakie mogą być. Czy podzielasz moje zdanie?

Nie chcę stawiać jednych zwierząt na piedestale, bo uwielbiam je wszystkie, ale... kotki są po prostu kochane.

8.Twoja nieśmiałość jest taka urocza :)

Uhm... dziękuję...

9.Przytulisz mnie?

Chyba tak... Proszę: :fshug:

10.Jak podobasz się sobie z głosem Małgorzaty Szymańskiej?

Z moich uszu nie wydobywa się krew, więc raczej... dobrze...

 

 

No i... to chyba koniec. Nawet szybko poszło.

Jesteśmy po prostu doświadczeni, Fluttershy. Tak czy inaczej, mamy to już za sobą. Mam szczerą nadzieję, że ludziom spodobają się odpowiedzi.

Ja też mam taką nadzieję... Więc... do zobaczenia następnym razem. Pa pa.

 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Fluttershy i Alberich.

Moja króliczka ostatnio zachorowała a dzisiaj się już nie obudziła mam teraz przez cały dzień depresje(i pewnie będę ją miał przez bardzo długi czas) jak ty sobie radzisz ze śmiercią zwierzątka ?     

Edytowano przez Nightbringer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Hej... Mam kilka pytań... Możesz odpowiedzieć jak masz czas... A oto one;

1. Chciałabyś być alicornem, ale takim... eh... który nie zgrywa dużej roli w Equestrii? 

2. Jak tam Angel?

3. Czy patrzysz na jakiegoś kucyka z WIĘKSZYM zainteresowaniem? Nie mówię tu o przyjaźni...

4. Chciałabyś aby Cheese Sandwich i Pinkie Pie byli razem?

5. Poznałaś może rodziców Scootaloo? 

 

Em... To jest koniec, a jeśli według ciebie jest zbyt dużo pytań, lub są mało interesujące, Nie zawracaj sobie nimi głowy...Serdecznie pozdrawiam Fluttershy i Albericha... 

(Za błędy przepraszam...)

Edytowano przez LunaNightMoon
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Cześć Alberichowi i Flutter:)

No to..

  1. Czy kiedykolwiek kogoś onieśmieliłaś? (Mam na myśli, że ty onieśmieliłaś kogoś, nie odwrotnie)
  2. Jadłaś kiedyś kotlety sojowe? 
  3. Jeśli tak, co o nich sądzisz?
  4. Czytałaś "Harry`ego Pottera"?
  5. Chciałabyś mieć inną płeć?
  6. Jakie zwierzę chciałabyś mieć?

 

Uch.. Mam nadmiar pomysłów.

Z kultury się pożegnam i nie z kultury daję huga. :hug3:

Edytowano przez Sparkle
Nie powiem.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Ziemowit

1. W kim się podkochujesz?

2. Co sądzisz o człowiekach?

3. Jakie książki ostatnio omawiałaś ze swoimi zwierzętami?

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Skoro lubisz poezję śpiewaną, to polecam Ci zespół SDM.

Napisz, czy podobają Ci się ich piosenki.

No, i jeśli lubisz też rock, to polecam: Guns n' Roses ,AC/DC, Nirvanę, oj, dużo mógłbym jescze wymieniać, ale nie chcę się rozpisywać.

Edytowano przez Rainbow Guitar
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie :3 Mam kilka pytań do Flutterki:

1. Czy przyjęłabyś propozycję zostania Księżniczką Natury? 

2. Co czułaś, gdy byłaś Flutterbat?

3. Czy mogę Cię shipować z Sombrą? ^^

4. Czy masz wrażenie, że Discord czuje do Ciebie coś więcej niż przyjaźń?

5. Chciałabyś, żeby Angel był samicą i miał małe króliczki? XD

Pozdrawiam <3

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Przede wszystkim:

- Pomiędzy naszym wielo-osobowym towarzystwem zakradł się taki obraz... oczerniający twoją osobowość ... powiedzmy nie za miły. I moje pytanie - czy potrafiłabyś zabić z zimną krwią?

A teraz właściwa część pytań:

-Jak sądzisz - Ile lat ma Celestia?

-Czy da się dogadać z podmieńcami i ich królową?

-Jakie jest twoje zdanie na temat lasu everfree (tak to się pisze?). W sensie jakie są plusy a jakie minusy?

-(Mam nadzieję że nie uznają tego za gore, bo jeśli tak to przepraszam:OTE2F:) Ale czy tęczę robi się z kucyków? Ty na pewno wiesz lepiej od applejack.

-Jak wy kuce umiecie tak z biegu śpiewać??????

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 months later...

Siema ! :D 

1 Jak ci się żyje wiedząc że twój domek jest wypchany kamerami ? 

2 Lubisz rock/metal ? 

3 Znasz zespół Tenacious D ? Jeśli nie to przesłuchaj sobie utwór "Classico" ^^ 

4 Masz ładny ogonek :) Przedłużasz go sobie :)

5 Nie wiesz może jak się dostać do Equestrii ? Bo chciałem zjeść jabłko od Applejack. 

6 Nie wiedziałem że macie w Equestrii komputery.. chyba że jakoś inaczej się z nami porozumiewasz. Jeśli tak to jak ?

7 Szukam miłości .. przytulisz mnie ? :fluttershy4:

 

Jeszcze tu wrócę ! :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...