Skocz do zawartości

Alberich

Recommended Posts

Pewnie zastanawiacie się, jakie jest najbardziej niespodziewane wydarzenie tego roku. Niespodziewane kłopoty wielu Polaków na igrzyskach? Może nagłe zwycięstwo szczypiornistów? A może to, że na Światowych Dniach Młodzieży i Euro 2016 nic spektakularnie nie wybuchło? Otóż moi drodzy, mam coś większego kalibru – ktoś odpisuje na zapytajki!

Wygląda na to, że jesteśmy jak święta Bożego Narodzenia. Może i raz do roku, ale... są. No i jest miło.

Spółka Alberich&Fluttershy działa sprawnie nawet wtedy, gdy do jej bram buciorem puka komornik.

Nie martwcie się, moi drodzy. Dopóki nie wyniosą nam komputera, warto mieć nadzieję, że jakieś odpowiedzi kiedyś będą.

surprise_fluttershy_by_ultimateultimate-

Dlatego kolejny raz chciałabym serdecznie podziękować Wam za cierpliwość i zaangażowanie. Niesamowicie cieszy mnie, że tak bardzo interesujecie się tym skromnym tematem, więc... no... chyba czas odpowiedzi.

Yup. Do dzieła!

5.09.2015 at 17:57 Rapid napisał:

1 Był taki dzień kiedy nienawidziłaś Rainbow?

2 Lubisz pociągi?

3 Chciałabyś mieć siostrę albo brata?

1 Był taki dzień kiedy nienawidziłaś Rainbow?

Nienawiść to bardzo mocne słowo... Zdarzało się, że miałam do niej o coś żal, czasem nawet, że byłam na nią prawie wściekła, ale... Nie, aż tak to nie. Przyjaźń jest mocniejsza niż jakieś drobne niesnaski.

Nawet jeśli Rainbow bywa nieznośna?

Nie jest nieznośna. Fakt, momentami bywa... trudnawa w kontaktach, zwłaszcza, gdy zbytnio da się ponieść swojej pasji. To jednak nic takiego...

2 Lubisz pociągi?

Hmm... chyba tak. Może nie w taki sposób, bym miała dołączyć do Sekretnego Bractwa Skrytych Miłośników Kolei, ale wystarczająco bardzo, by nie przeszkadzało mi poruszanie się nimi po Equestrii. Czasem to lepsze od latania, mniej męczy.

3 Chciałabyś mieć siostrę albo brata?

To nie jest tak, że nie mam, więc... Pytanie uznam ze lekko przeterminowane.

8.09.2015 at 18:24 Nightbringer napisał:

Cześć Fluttershy i Alberich.

Moja króliczka ostatnio zachorowała a dzisiaj się już nie obudziła mam teraz przez cały dzień depresje(i pewnie będę ją miał przez bardzo długi czas) jak ty sobie radzisz ze śmiercią zwierzątka ?     

Oj, to jest trudna sytuacja. Minęło sporo czasu i pewnie ciężko wrócić do czegoś takiego, zwłaszcza, że to pytanie było bardziej... poważne. Powiem, że śmierć zwierząt nigdy nie jest łatwa, gdy się jest z nimi związanym. Też często dopadał mnie straszny dół, gdy... gdy to się stawało. Potem jednak trzeba iść do przodu. I po tak długim czasie na pewno już pogodziłeś się jakoś z tym wydarzeniem, choć na pewno nie zapomniałeś. Trzeba żyć...

Tak czy inaczej dziękuję i ciepło pozdrawiam. Przepraszam, że tak późno...

 

9.10.2015 at 18:46 bialywilk napisał:

1. Co myślisz na temat zazdrości Discorda?
2. Czy często bywasz głosem rozsądku wyżej wymienionego?
3. Czy Angel często sprawia Ci kłopoty?

1. Co myślisz na temat zazdrości Discorda?

Zazdrość w przyjaźni jest o tyle trudna, że do pewnego stopnia uzasadniona... Wiecie, jeśli się z kimś przyjaźni, to naturalnie nam na kimś zależy, tym samym chcemy uwagi, czasu i życzliwości tej osoby. Gdy czujemy, że dostajemy jej mniej od kogoś innego, mamy prawo poczuć się odrobinkę źle... No, tylko... we wszystkim trzeba znać umiar i pamiętać, że prawdziwy przyjaciel ot tak nie zostawia. Ja Discorda nie miałam zamiaru porzucić i on o tym wiedział, także... Lepiej niech przemyśli swoje zachowanie, ja do niego już żalu nie mam, wyjaśniliśmy to sobie.

2. Czy często bywasz głosem rozsądku wyżej wymienionego?

Za często, zupełnie, jakby brakowało mu własnego...

3. Czy Angel często sprawia Ci kłopoty?

Angel? Nie, to bardzo kochany i miły królik, który pomimo swojej kapryśności, raczej jest... nieszkodliwym zwierzątkiem.

Kolejny raz ośmielę się mieć inne zdanie.

Wcale nie ma z nim więcej pracy niż z każdym innym królikiem...

25.10.2015 at 10:30 ComingTrueMusic napisał:

Czy umiesz groulować po tych kwiatuszkach?

Nigdy nie próbowałam... Jakoś tak... chyba mi to nie pasuje.

Rozumiem o czym mówisz, takie urocze kucyki mało pasują do metalu. Z drugiej strony taki interesujący fakt – wiedziałaś, że jest zespół, który za swojego wokalistę ma papugę? Nazywa się Hatebeak i owa papuga skrzeczy w tle.

Pomysłowo...

Widzisz, mogłabyś kiedyś wystąpić z nią w duecie!

...

Dobra, nie było tematu.

7.12.2015 at 11:52 mylitaja napisał:

Co cię  przeraża w smokach? 

Są wielkie, potrafią ziać ogniem, mają potworne, ogromne szczęki, które jednym chapnięciem mogą zdekapitować kucyka... Ja bym raczej spytała co mnie w nich nie przeraża... Małe smoki są urocze.

30.12.2015 at 04:43 LunaNightMoon napisał:

Hej... Mam kilka pytań... Możesz odpowiedzieć jak masz czas... A oto one;

1. Chciałabyś być alicornem, ale takim... eh... który nie zgrywa dużej roli w Equestrii? 

2. Jak tam Angel?

3. Czy patrzysz na jakiegoś kucyka z WIĘKSZYM zainteresowaniem? Nie mówię tu o przyjaźni...

4. Chciałabyś aby Cheese Sandwich i Pinkie Pie byli razem?

5. Poznałaś może rodziców Scootaloo? 

 

Em... To jest koniec, a jeśli według ciebie jest zbyt dużo pytań, lub są mało interesujące, Nie zawracaj sobie nimi głowy...Serdecznie pozdrawiam Fluttershy i Albericha... 

1. Chciałabyś być alicornem, ale takim... eh... który nie zgrywa dużej roli w Equestrii? 

Ma to swoje zalety, magia jest bardzo użyteczna. Ale... nie, nie mam takiej potrzeby, zdecydowanie wolę pozostać prostym pegazem. Wielka moc, to wielka odpowiedzialność.

2. Jak tam Angel?

Dziękuję, znakomicie. Zdrowie mu dopisuje, nastrój... nawet też, więc czego chcieć więcej.

3. Czy patrzysz na jakiegoś kucyka z WIĘKSZYM zainteresowaniem? Nie mówię tu o przyjaźni...

Kucyka z większym zainteresowaniem? Masz na myśli życiową pasję albo wielkie, wielkie hobby? W sumie, to Rainbow się kwalifikuje, Rarity i Twilight trochę też. Jak się zastanowię, to Pinkie Pie i Applejack też zmieszczą się w tej definicji. Tylko o co chodzi, że przyjaźń nie. Przyjaźń może średnio nadaje się na pasję, ale... dziwne.

Wiesz... chyba opacznie zrozumiałaś to pytanie. Jemu chodziło o twoje większe zainteresowanie... kimś...

Moment... ach... czyli... Oł... No to, na razie nie... Mam wrażenie, że to pytanie jakoś próbują przemycić wszyscy...

Trochę jak na pudelku czy innym plotkarskim portalu. Niby spoko, że kariera i wszystko, ale jakoś tak życie uczuciowe wszystkich interesuje najbardziej. Widzisz Fluttershy – jesteś celebrytką forum!

Zaczynam się zastanawiać nad sobą i swoim losem...

4. Chciałabyś aby Cheese Sandwich i Pinkie Pie byli razem?

Hmmm... chyba życie Pinkie Pie i Cheese'a zostawię im... Jak będą chcieli, to ja im nie będę w stanie (ani nie będę chciała) przeszkadzać. Jeśli nic z tego, to i tak nic nie zmienię...

5. Poznałaś może rodziców Scootaloo? 

Nigdy osobiście, ale z tego co wiem wcale nie jest sierotą. Musiałabym jednak popytać, najlepiej Rarity, bo jej siostra się przyjaźni ze Scootaloo. 

Serdecznie pozdrawiam Fluttershy i Albericha... 

Trzymaj się ciepło, gdziekolwiek jesteś.

Też Cię pozdrawiamy! Jak w 5-10-15! Ale jestem stary i sentymentalny...

10.02.2016 at 11:41 Sparkle napisał:

Cześć Alberichowi i Flutter:)

No to..

  1. Czy kiedykolwiek kogoś onieśmieliłaś? (Mam na myśli, że ty onieśmieliłaś kogoś, nie odwrotnie)
  2. Jadłaś kiedyś kotlety sojowe? 
  3. Jeśli tak, co o nich sądzisz?
  4. Czytałaś "Harry`ego Pottera"?
  5. Chciałabyś mieć inną płeć?
  6. Jakie zwierzę chciałabyś mieć?

 

Uch.. Mam nadmiar pomysłów.

Z kultury się pożegnam i nie z kultury daję huga. :hug3:

Edytowano 20 luty przez Sparkle

Czy kiedykolwiek kogoś onieśmieliłaś? (Mam na myśli, że ty onieśmieliłaś kogoś, nie odwrotnie)

Zdarzyło się, w taki dość... pocieszny sposób. Jakiś kucyk był kiedyś tak zdziwiony moją nieśmiałością, że chyba sam się tym... onieśmielił. Zarumienił się i mamrocząc coś niezrozumiałego wycofał. Och Celestio, jak mi było potem głupio...

Jadłaś kiedyś kotlety sojowe?

Tak, jadłam, nie wiem dlaczego tak wielu ludzi i kucyków ich nie lubi... Mnie smakowały. Hmmm...

Coś nie w porządku, Fluttershy...?

Jakoś tak boję się tego pytania... Zaraz ktoś wyskoczy i oskarży mnie o wegański terroryzm czy coś w tym rodzaju...

Nie martw się, Fluttershy, nie u nas. Zresztą nawet nie jesteś weganką, po prostu nie jesz mięsa jak to kucyki.

No tak, ale... dużo by tłumaczyć... Dlatego powiedzmy, że kwestie jedzenie omawiamy z daleka od ideologii. Z ciekawością, ale bez pochodni pod stołem...

Yup. Przechodzimy do czwartego, bo trzecie to wariacja tego.

Czytałaś "Harry`ego Pottera"?

Nie, ale Alberich mi sporo opowiadał. No i widziałam filmy. Pewnie gdybym dorastała z serią miałabym do niej większy sentyment, a tak... chyba nie rozumiem wszystkich aspektów tego świata.

Chciałabyś mieć inną płeć?

Och... raczej nie. Nieśmiałą klacz jeszcze traktuje się... jakoś, bo rzekomo urok i te sprawy... a bycie nieśmiałym ogierem musi być koszmarne. Nie, żeby bycie ogierem było złe jako takie... lepiej po prostu zostawmy temat płci.

Jakie zwierzę chciałabyś mieć?

Pingwina, kangura, Arę... sporo ich, dużo by wymieniać. Obawiam się jednak, że nie zapewniłabym im odpowiednich warunków. Szkoda...

Z kultury się pożegnam i nie z kultury daję huga. :hug3:

Dziękujemy serdecznie! Masz tu wirtualnego przytulasa zwrotnego: :fshug:

19.02.2016 at 14:05 Ziemovit Footballer napisał:

1. W kim się podkochujesz?

2. Co sądzisz o człowiekach?

3. Jakie książki ostatnio omawiałaś ze swoimi zwierzętami?

W kim się podkochujesz?

 

 

To pytanie wraca do mnie jak bumerang...

Albo jak niezapłacony weksel...

Co sądzisz o człowiekach?

Ludzie... są w porządku, fakt, popełniają błędy i jako osoby i jako cała rasa, ale kucyki wcale nie są lepsze. Znam paru wspaniałych ludzi, więc wydają mi się raczej dobrzy niż źli...

Jakie książki ostatnio omawiałaś ze swoimi zwierzętami?

Kiedyś czytałam specjalny poradnik dobrania szamponu dla zwierząt futerkowych. Czytałam go im, by dobrze wiedziały, czym się będę kierować podczas zakupów. Chyba nawet im się podobało, bo potem mniej niż zwykle unikały kąpieli...

19.02.2016 at 15:56 Flaming napisał:

Hmm... Skoro lubisz poezję śpiewaną, to polecam Ci zespół SDM.

Napisz, czy podobają Ci się ich piosenki.

No, i jeśli lubisz też rock, to polecam: Guns n' Roses ,AC/DC, Nirvanę, oj, dużo mógłbym jescze wymieniać, ale nie chcę się rozpisywać.

Zdarzało mi się słuchać SDM. Bardzo lekkie i przyjemne brzmienie, choć jakieś takie... smutne w swojej nostalgii. Tak czy inaczej dziękuję za polecenie.

Ja dodam od siebie, że wielkim sukcesem Starego Dobrego Małżeństwa jest sprawienie, że poezja Stachury traci tę swoją pretensjonalną nutkę...

A rock... lubię czasem posłuchać, ale boję się, że nigdy nie uda mi się nadrobić całej ludzkiej muzyki. Poproszę kiedyś Albericha, by mi to puścił. Z tych tu kojarzę tylko "November Rain" Gunsów i kilka piosenek AC/DC.

Dobrze, że nie "Smells like ony Nirvana song you know". Ale fakt, trzeba sporo nadrobić, Fluttershy. Nie tylko ty musisz.

20.02.2016 at 21:43 bleflar2 napisał:

1. Co sądzisz o zergach?

2. Jak zdobyć prawdziwego przyjaciela? Przydała by mi się ta wiedza a ty masz ich pięcioro.

3. Skąd bierzesz mięso dla mięsorzernych zwierząt?

4. 01010101 01101101 01101001 01100101 01110011 01111010 00100000 01101101 11000011 10110011 01110111 01101001 11000100 10000111 00100000 01110000 01101111 00100000 01100010 01101001 01101110 01100001 01110010 01101110 01100101 01101101 01110101 00111111

1. Co sądzisz o zergach?

Są trochę zbyt... zachłanni jako rasa. W dodatku ich potrzeba przejęcia Protossów może być destrukcyjna dla całego kosmosu. Najlepiej byłoby, gdyby znaleźli sobie swoje miejsce we wszechświecie i tam si urządzili, nie przeszkadzając nikomu. Nie wzywam do eksterminacji Zergów, ale... inne rasy mają prawo się przed nimi bronić.

2. Jak zdobyć prawdziwego przyjaciela? Przydała by mi się ta wiedza a ty masz ich pięcioro.

Przede wszystkim trzeba z nimi rozmawiać, dam im się poznać i samemu ich poznać. Potrzebna jest inicjatywa, żeby nie siedzieć tylko w domu... No i pamiętać, że nawet w czymś takim jak przyjaźń potknięcia się zdarzają. Nie mówię, że trzeba dawać sobie wbijać sztylety w plecy, ale... Nie być obrażonym na cały świat dlatego, że raz nie w pełni się udało.

3. Skąd bierzesz mięso dla mięsorzernych zwierząt?

Mam swoich sprawdzonych dostawców, na przykład gryfy. Tyle czasu już zajmuję się moim zwierzyńcem, że mięso praktycznie nie wywołuje u mnie żadnych przykrych emocji, ale bawić się w rzeźnika... to za dużo dla mnie. Tak czy inaczej, zwierzęta muszą jeść...

4. 01010101 01101101 01101001 01100101 01110011 01111010 00100000 01101101 11000011 10110011 01110111 01101001 11000100 10000111 00100000 01110000 01101111 00100000 01100010 01101001 01101110 01100001 01110010 01101110 01100101 01101101 01110101 00111111

Hmm...

"Zapasy w naszym magazynie konwerterów ascii kurczą się, panie". Spokojnie, damy se radę.

Więc odpowiadam – rozumiem... ale mój konwerter jest na węgiel, więc w binarce odpowiedzi nie będzie... Przepraszam, jeśli na taką liczyłeś...

23.02.2016 at 16:36 TheMania45 napisał:

Witam serdecznie :3 Mam kilka pytań do Flutterki:

1. Czy przyjęłabyś propozycję zostania Księżniczką Natury? 

2. Co czułaś, gdy byłaś Flutterbat?

3. Czy mogę Cię shipować z Sombrą? ^^

4. Czy masz wrażenie, że Discord czuje do Ciebie coś więcej niż przyjaźń?

5. Chciałabyś, żeby Angel był samicą i miał małe króliczki? XD

Pozdrawiam <3

1. Czy przyjęłabyś propozycję zostania Księżniczką Natury?

Och... to ogromna odpowiedzialność i wielki obowiązek, nie wiem, czy bym się nadawała... Wspaniale byłoby móc chwalić się takim ważnym tytułem... W dodatku, pewnie mogłabym poznać mnóstwo zwierząt i zwiedzić wiele pięknych miejsc... No ale niestety, obawiam się, że to dla mnie za dużo...

2. Co czułaś, gdy byłaś Flutterbat?

Niewiele pamiętam, ale to raczej przykre doświadczenie... Dobrze, że przynajmniej nie krzywdziłam kucyków... A po tym wszystkim jakoś tak został mi apetyt na jabłka...

3. Czy mogę Cię shipować z Sombrą? ^^

Jeśli chcesz... Nie powiem, bym była jakąś wielką miłośniczką shippingów z moim udziałem, ale przecież nikomu nie będę zabraniać... Tylko proszę, rób to... ze smakiem...

Ach, te tematy miłosne... Fluttershy, może nie powinnaś zostać Księżniczką Natury, tylko Księżniczką Miłości?

Chyba nie... chyba na pewno nie...

4. Czy masz wrażenie, że Discord czuje do Ciebie coś więcej niż przyjaźń?

Nie mam. Znaczy, wiem, że jest mi bardzo wdzięczny, że jako jedna z niewielu nie traktuję go jako bezgranicznego zła i chodzącego wulkanu zagłady... Ale to trudna sytuacja dla nas obojga.

Licznik miłosnych pytań kręci się jak TVN24 po Światowych Dniach Młodzieży.

5. Chciałabyś, żeby Angel był samicą i miał małe króliczki? XD

Może przecież zostać ojcem... Jakieś królicze samiczki mam... Małe króliki są bardzo słodkie, ale... nie jestem pewna, czym dam się radę wszystkimi zaopiekować...

4.03.2016 at 23:02 Fishu napisał:

Przede wszystkim:

- Pomiędzy naszym wielo-osobowym towarzystwem zakradł się taki obraz... oczerniający twoją osobowość ... powiedzmy nie za miły. I moje pytanie - czy potrafiłabyś zabić z zimną krwią?

A teraz właściwa część pytań:

-Jak sądzisz - Ile lat ma Celestia?

-Czy da się dogadać z podmieńcami i ich królową?

-Jakie jest twoje zdanie na temat lasu everfree (tak to się pisze?). W sensie jakie są plusy a jakie minusy?

-(Mam nadzieję że nie uznają tego za gore, bo jeśli tak to przepraszam:OTE2F:) Ale czy tęczę robi się z kucyków? Ty na pewno wiesz lepiej od applejack.

-Jak wy kuce umiecie tak z biegu śpiewać??????

- Pomiędzy naszym wielo-osobowym towarzystwem zakradł się taki obraz... oczerniający twoją osobowość ... powiedzmy nie za miły. I moje pytanie - czy potrafiłabyś zabić z zimną krwią?

Jestem prawie pewna, że nie dałabym rady... Naprawdę nie lubię krzywdzić innych, ani zwierząt, ani kucyków, ani pewnie ludzi... Chyba nie starczyłoby mi sił psychicznych, by skrzywdzić kogoś w obronie własnej, a co dopiero by kogoś po prostu zabić.

-Jak sądzisz - Ile lat ma Celestia?

Nie wiadomo dokładnie, choć na pewno sporo ponad tysiąc. Jakoś tak trzymają tę datę w tajemnicy...

Może Celestia jest Reptilianinem?

Wiesz, Discord mi kiedyś mówił, że alikorny przyleciały do Equestrii na komecie jako pasożyty kucykowej rasy. Raz na pięćset lat zwożą całe złoto na wielki statek-kometę, by wywieźć je w daleki kosmos.

Popytaj go o jakieś inne. Sądzę, że pod tym względem jest ekspertem.

Mówił mi też, że Celestia naprawdę nazywa się Hryallrbgr, czy jakoś tak...

-Czy da się dogadać z podmieńcami i ich królową?

Pewnie się da, gdyby tylko ktoś spróbował. Podmieńce myślą w kategorii inwazji, my o całkowitej obronie... Na wojnie nie ma czasu na rozmowy... A szkoda, bo wcale nie są aż tak niszczycielskie... Skoro Discord mógł się zmienić, to i z nimi można zawrzeć jakiś pokój.

-Jakie jest twoje zdanie na temat lasu everfree (tak to się pisze?). W sensie jakie są plusy a jakie minusy?

Minusem jest tylko to, że bywa tam niebezpiecznie. A plusy... prawie wszystko. To dom dla dziesiątek zwierząt, skarbnica natury, piękne miejsce... Raczej nie należy tam wędrować samemu, ale i tak cieszę się, że mamy w okolicach Ponyville taki wspaniały zakątek.

(Mam nadzieję że nie uznają tego za gore, bo jeśli tak to przepraszam:OTE2F:) Ale czy tęczę robi się z kucyków? Ty na pewno wiesz lepiej od applejack.

Kto postuje gore, ten posprząta oborę, jak mawia stara maksyma.

Jak dla mnie to nie było gore...

Dlatego obora zostanie nieposprzątana. Kontynuujmy!

Nie, to tylko propaganda "Rainbow Factory". Tęcza to produkt naturalny i nie trzeba do jej tworzenia zabijać żadnych kucyków. W dodatku, jak pisałam w innych odpowiedziach, ma wiele przydatnych zastosowań. Kosmetyki, kulinaria, energetyka, doping sportowców, maszyny ciężkie, hutnictwo...

Zaraz, moment... doping?

Legalny. Tęczą znacznie zwiększa szybkość i siłę.

Wiele rzeczy się wyjaśniło w ten sposób.

-Jak wy kuce umiecie tak z biegu śpiewać??????

Może mamy muzykę we krwi? Nie jestem pewna...

To nie muzyka, tylko miusikalian sodu, straszliwy związek, którym zatruwają waszą populację. Niszczy on komórki nerwowe, zastępując zdrowy, rozsądny umysł piosenkami.

Uhm... To niebezpieczne...?

Nie wiem... mam obawy, że nie jest do końca prawdziwe... warto jednak to zbadać...

Popytam...

12.04.2016 at 12:49 Zeffira napisał:

Wybacz, że pytam ale chodzi o twoich rodziców. Matka podobno umarła, ale jak wyglądało życie z nimi?

Nie umarła, żyje i ma się dobrze. To dobre kucyki, może trochę za łagodne momentami... ale ja też taka jestem. Mam dobre wspomnienia z rodzinnego domu.

10.08.2016 at 20:26 Vezz napisał:

Siema ! :D 

1 Jak ci się żyje wiedząc że twój domek jest wypchany kamerami ? 

2 Lubisz rock/metal ? 

3 Znasz zespół Tenacious D ? Jeśli nie to przesłuchaj sobie utwór "Classico" ^^ 

4 Masz ładny ogonek :) Przedłużasz go sobie :)

5 Nie wiesz może jak się dostać do Equestrii ? Bo chciałem zjeść jabłko od Applejack. 

6 Nie wiedziałem że macie w Equestrii komputery.. chyba że jakoś inaczej się z nami porozumiewasz. Jeśli tak to jak ?

7 Szukam miłości .. przytulisz mnie ? :fluttershy4:

 

Jeszcze tu wrócę ! :P

1 Jak ci się żyje wiedząc że twój domek jest wypchany kamerami ? 

A jest...?

2 Lubisz rock/metal ? 

Nie jest to może mój ulubiony gatunek muzyki, ale... niektóre piosenki bywają świetne. Gdyby nie to, że jestem tutaj średnio raz do roku, moglibyśmy pogadać o muzyce w jakimś innym temacie... Widzę, że macie sporo do zaoferowania.

3 Znasz zespół Tenacious D ? Jeśli nie to przesłuchaj sobie utwór "Classico" ^^

O, ten akurat znam. Widziałam ten film... Może był dla mnie momentami zbyt... wulgarny, ale niektóre żarty były zabawne... A Classico jest świetne.

"Check this riff it's fucking tasty!"

4 Masz ładny ogonek :) Przedłużasz go sobie :)

Brrr... Nie, nigdy tego nie robiłam. Ktoś rozpowszechniał głupie plotki i teraz... teraz wszyscy myślą, że koloryzuję swoją urodę...

Nie martw się, Fluttershy. To tylko jak sama stwierdziłaś głupie plotki. Zresztą rozpowszechniane nie bez powodu – może po prostu wiele kucyków ci zazdrości?

Dziękuję... Tak czy inaczej nigdy nie przedłużałam sobie ogona.

5 Nie wiesz może jak się dostać do Equestrii ? Bo chciałem zjeść jabłko od Applejack. 

Przejście jest tylko dla kucyków, przykro mi... Ale popytaj Applejack pocztą, może zgodzi się wysłać Ci parę jabłek. Bardzo polecam, są naprawdę przepyszne.

Zwłaszcza że jak sama mówiłaś, jakoś został ci apetyt na jabłka.

Te od Applejack smakują najlepiej.

6 Nie wiedziałem że macie w Equestrii komputery.. chyba że jakoś inaczej się z nami porozumiewasz. Jeśli tak to jak ?

Raz na jakiś czas jestem u Was, w Waszym świecie, wtedy dogaduję się z Alberichem i on publikuje moje odpowiedzi. Equestria ogólnie ma dość... chaotyczną technologię. Mało z tych rzeczy naprawdę potrzebujemy, więc są one traktowane raczej jako ciekawostki i gadżety niż niezbędne wyposażenie.

7 Szukam miłości .. przytulisz mnie ? :fluttershy4:

Powodzenia w poszukiwaniach. A co do przytulenia, nie ma problemu: oto Twój wirtualny hug: :fshug:Trzymaj się ciepło.

 

 

 

No i... to na tyle...

Jakoś tak... dziwnie... Czas leci, forum się zmienia, a odpowiedzi Fluttershy... są... czasami...

Lepiej późno niż wcale... prawda?

Tak, prawda... Tak czy inaczej – nie gwarantuję nigdy terminów odpowiedzi, nie obiecuję, że cokolwiek się uda. Ale, jakby co, zawsze jest jeszcze iskierka nadziei, że Fluttershy Wam odpowie, prawda Fluttershy?

Tak długo, jak ktoś pyta...

Dlatego pozdrawiamy Was najserdeczniej i zapraszamy następnym razem!

Do miłego.

 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Privjet!

1.Co towarzyska sądzi o Związku Radzieckim?

2.Dzisiejszej Polskiej partii politycznej?

3.O UE?

4.Czy ta  cała księżniczka nie jest jakoś... Podejrzana? Z takimi to wiadomo że propaganda!

5. O zatajanych zbrodniach i oszóstw USA?

6.I oczywiście podpisuję się pod panem tam wyżej.

Edytowano przez Wladoo
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...