Skocz do zawartości

Ogłoszenia działowe


Sowenia

Recommended Posts

Pragnę ogłosić, że ruszyły pamiętniki. Wszystkich, którzy lubią czytać tego typu krótkie teksty zapraszam do odpowiedniego subfora. Nie sposób nie trafić gdyż jego tytuł to "Pamiętnik".

 

Wszelkie informacje na temat tychże pamiętników znajdują się w subforum czyli tutaj.

 

Pierwsza "kartka" pojawi się już jutro.

 

Życzymy miłej nocy ~ Uszatka i Whooves

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z braku czasu Szeregowa zrezygnowała z posady asystentki Whooves'a, ale na jej miejsce wskoczyła Timber Sprawiedliwa ^^ 

 

Ponadto planuję ulepszyć działową punktację oraz dorobić dwie nowe odznaki. 

 

Wciąż czekam aż administracja odpowie w sprawie zmiany działowego obrazka. Mam nadzieję, że praca, która zwyciężyła w konkursie pojawi się jak najszybciej. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Chcę przeprosić za swoją ostatnią niewielką aktywność w dziale. Głównie z powodu szkoły nie czuję się najlepiej pod względem kreatywności przez co ciężko mi wymyślić fajny ciąg dalszy podróży, a nawet pytanie do quizu historycznego. Obiecuję, że jak tylko trochę się ogarnę to odpiszę.

 

Także proszę was o cierpliwość i zapraszam do wszelakich dyskusji oraz zabawy Opisz Kosmitę  na którą systematycznie zerkam. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Zaświadczam wszem i wobec, że w ten weekend moja aktywność na forum - a przynajmniej w dziale - wróci do normy. 

Odświeżony zostanie quiz, leksykon kosmitów oraz Wielka Podróż, a ponadto ogłoszone zostaną wyczekiwane przez was wyniki świątecznego eventu. 

 

Także przepraszam was za swoją opieszałość i proszę o jeszcze troszkę cierpliwości ^^

Edytowano przez Uszatka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witajcie!

Jak widać zostałem avatarem naszego kochanego Doktora! Jestem tutaj na okresie próbym i zdarzyć się może, że po pewnym czasie stracę tą funkcję.

Przejdźmy jednak do spraw najważniejszych, mianowicie zamknąłem kilka tematów i część z nich zamierzam przenieść do archiwum. Zamierzam w najbliższych 24 godzin odświeżyć wiele dyskusji i zabaw. Zamierzam także tworzyć nowe, ale najpierw zajmę się starymi.

Na razie żadnego konkursu nie będzie, za tydzień po poznaniu werdyktu administracji pomyślę nad konkursem, jeżeli zostanę na tym stanowisku oczywiście.

Pozdrawiam i liczę na miłą współpracę

Edytowano przez Rex *Monster* Crusader
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

 

Jako, że moje poprzednie ogłoszenie nie było do końca oficjalne, teraz pora, aby to zmienić.

Ogłaszam, więc że dział wstał z kolan i coś się w nim dzieje. Zapraszam was do udziału w dyskusjach i quizie historycznym, a teraz pora na małą wyliczankę co zostało odświeżone:

-Dyskusja

-Dyskusja 

-

- Zabawa 

- Zabawa 

Mam też zaszczyt ogłosić, że ruszyły prace nad pamiętnikiem i pod koniec tygodnia powinien już ukazać się nowy wpis. Szczegółów wam nie zdradzę, powiem tylko, że nie będziecie się spodziewać jak potoczy się historia i kto w niej się pojawi, więc uzbrójcie się w cierpliwość i czekajcie.

Drugim zaszczytem jest ogłoszenie, że naszych dwóch forumowych kolegów BronySWAG I Gandzia dostali odznaki za poprawne odpowiedzi w quizie historycznym, więc mam nadzieję, że zachęci to was w odpowiadaniu na moje pytania.

Zapraszam też na wstawianie obrazków w galerii Doktora i wpisywanie się na jego listę fanów.

 

Pozdrawiam

RexCrusader

Edytowano przez Rex *Monster* Crusader
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Witajcie!

Dzsiaj jest wyjątkowy dzień z dwóch powodów.

Po pierwsze świętujemy miesiąc bycia przeze mnie opiekunem tego działu.

Po drugie świętujemy moje odejście.

Jak już się domyślacie żegnam się z wami jako opiekun i witam z powrotem jako szarny użytkownik, czyli w prostych słowach:

Umarł Rex! Niech żyje Rex!

Na koniec chciałbym podziękować, tym którzy wiele dla mnie zrobili. Dziękuję, więc (trzem osobom, które dużo zrobiły i należą się im za to gratulacje):

Arjenowi za wspieranie mnie, dawanie mi porad i wspólne napisanie pamiętnika.

BronySWAG'owi za udzielanie się w dyskusjach i quizie historyczym.

Lordkowi za jego przywiązanie do działu, za suchą ocenę i obrażanie mnie( uzasadnione oczywiście).

Ma też nadzieję, że dział dostanie dużo lepszego opiekuna od tego jakim ja byłem.

To tyle! Do zobaczenia w przyszłości! Żegnajcie!

Pozdrawiam

Rex "Monstet" Crusader

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was ponownie  :fluttershy5: 

Jak widać odzyskałam swoją posadkę opiekuna Budki z czego bardzo się cieszę. Żałuję swojego oficjalnego i gimbusiarskiego focha, który mimo iż miał racjonalne powody, to został zbytnio wyeksponowany, że tak powiem. 

 

Ale nieważne! Było, minęło i mam nadzieję, że pamięć o tym nie zepsuła nadto mojego wizerunku. 

 

Przechodzimy do rzeczy~! 

 

Pragnę podziękować Rexowi za jego wkład w życie Budki. 

Co prawda radził sobie miernie i nie nadawał się za bardzo, ale starał się mocno i doceniam to. Nie zapomnijmy o nim! Dzięki niemu dział nie trafił do archiwum.

 

Druga sprawa to sprzątanie. Oto plany: 

1. Większość tematów zostanie tak jak jest, ale część zamknę i otworzę na nowo. Zwłaszcza Wielką Podróż Doktora, ponieważ ciężko by mi było kontynuować opowieść w sumie już Rexa, a nie moją. Myślę, że to nie będzie większym problemem  :squee: 

2. Pojawią się nowe zabawy, jeszcze nie wiem jakie, ale będą wśród nich zabawy luźne jak i opisowe.

 

3. Myślę nad sesją rpg. Wzbraniam się bo nigdy takowej nie prowadziłam i nie wiem jak sobie poradzę. Ale to po maturach, jak będzie czas. 

 

4. Już jakiś czas temu myślałam o stworzeniu poddziału Discord Whooves, ale nie ukrywam, że tu potrzebowałabym opiekuna tej postaci. 

 

5. Pamiętnik będę kontynuowała ten, który wcześniej rozpoczęłam. 

 

6. Nadal jestem otwarta na propozycje ^^ 

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam o zabawie "", w której Doktor prosi was o pomoc ze spotkanymi przez siebie kosmitami. 

Niestety od jakiegoś czasu tylko jedna osoba jest skora do wysilenia swej kreatywności więc to ostatni dzwonek! 

 

Doktor opuści obcą planetę nie chcąc się narażać na nieznane. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Z powodu matur nie mam za wiele czasu i ochoty na wysilanie swojego przemęczonego mózgu przy zajmowaniu się zabawami działowymi. 

 

Dlatego też informuję, że do przyszłej soboty (może wcześniej) będzie mnie tu bardzo mało. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jako, że matury już za mną czas wziąć się za ożywianie Budki  :hmpf: 

No nareszcie. 

 

Ekhem. Będzie mi jednak potrzebna wasza pomoc. 

 

Po pierwsze dyskusje. 

Czy usunąć te, które od miesięcy nie są kontynuowane? 

 

*

 

Po drugie sesja. 

Planuję coś w stylu historii z pamiętnika. Akcja będzie się toczyła w labiryncie. Waszym zadaniem będzie dotarcie do wyjścia, a moim losowanie pułapek, które staną na waszej drodze. Jakie to będą pułapki? Myślałam by dać jedynie takie, które będą utrudniały podróż bądź rozdzielały graczy, ale - jeżeli chcecie - dorzucę pułapkę śmiertelną. Żadnego gore, spokojnie. Chodzi o możliwość wylosowania komuś wypadnięcia z sesji. Mechanizm tej pułapki raczej nie byłby całkowicie losowy aby gracz, który na nią trafił nie był poszkodowany przez własnego pecha. To kwestia do głębszego przemyślenia. 

Zatem piszcie co myślicie o pomyśle na taką sesję. 

 

*

 

Po trzecie poddział Discord Whooves'a. 

Tutaj będzie mi potrzebny pomocnik, który zajmie się tym poddziałem, bo w dalszym ciągu nie znam historii mrocznej strony Doktorka. 

Jeśli jest ktoś chętny, kto zna tę historię i ma jakiś pomysł to niech pisze na pw. Oczywiście jest też możliwość, że ktoś mi przedstawi wszystko, co muszę wiedzieć o mrocznym Whooves'ie i sama zajmę się poddziałem. 

 

*

 

Po czwarte bitwy! 

Coś jak magiczne pojedynki, ale tutaj będą się one toczyć pomiędzy postaciami uzbrojonymi w przeróżną kosmiczną broń i kosmitami. 

Do rozpoczęcia każdej bitwy będą potrzebne osoby będące pogromcami i kosmitami. 

 

 

To tyle jeśli chodzi o moje plany. Nie rozpocznę ich bez was więc wyjątkowo pozwalam na komentowanie tego konkretnego ogłoszenia. Piszcie co o tym myślicie, dzielcie się propozycjami, zgłaszajcie na Discord Whooves'a i tak dalej~!  :yay: 

 

 

Aha i zmieniłam czcionkę. Czy lepiej się ją czyta niż Times New Roman, której wcześniej używałam? 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powstał poddział Discord Whooves'a. Pomocnikiem na stanowisku mrocznej strony Doktorka jest Szeregowa WWhite Fox. 

Dziękujemy za podjęcie się tego zadania i życzymy owocnej współpracy i wielu pomysłów  :squee: 

 

A was, drodzy użytkownicy, zapraszamy do śledzenia nowego poddziału. Niebawem na pewno coś się tam pojawi! 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

W dziale ostatnio coś cicho, zdaję sobie z tego sprawę, ale spokojnie! 

Wszelkie plany są w przygotowaniu.

Zwłaszcza sesja, która zajmuje mi najwięcej czasu, bo staram się wymyślić ciekawe pułapki i samą otoczkę koszmarnego labiryntu. 

Gdy sesja ruszy pojawi się ogłoszenie. Zapisy będą otwarte przez kilka dni, to wiem na pewno. 

 

~

Pojawiła się nowa, odświeżona :squee: 

Tym razem odpowiedzi Whooves'a umieszczę na stosownym obrazku. 

Ale żeby mieć na co odpowiadać muszą pojawić się pytania także bardzo gorąco zapraszam ;3 

 

 

Uznałam, że nie będę na siłę mieszać się w historię także wszelkie zabawy dotyczące historii zostaną zamknięte. 

Dziękuję Rexowi za ciekawy pomysł z Anomaliami. Miał potencjał, ale ja zwyczajnie nie potrafię wymyślić ciekawych zdarzeń i męczy mnie doszukiwanie się szczegółów w internecie. Nie jestem typem historyka, wybaczcie. 

 

 

Zabawy "Opisz kosmitę" i "Pokonaj kosmitę" cierpią na brak zainteresowania. Były za nie nagrody, ale wraz z zamknięciem zabaw (zaraz to zrobię) nagrody tracą sens. Coby ich nie marnować zostaną użyte do innych eventów, konkursów whatever. 

 

Nagrody te zostaną zabrane osobom, które je otrzymały, a więc Kruczkowi i Arkane Whisper, ale zastąpię je odznaką za aktywność. 

 

Jeśli czegoś wam w dziale brakuje to zapraszam. Pomysły bardzo mi się przydadzą  :aj5: 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Koniec! 

 

Robię tu porządek. 

 

Wszystko co martwe wywalam do kosza i wymyślam nowe zabawy/tematy, które i tak zdechną, ale istnieje szansa na to, że jednak nie  :squee: 

 

Ponadto dzisiaj pojawi się temat organizacyjny na temat sesji. 

 

Tyle ^^ 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...