Skocz do zawartości

[Event] [Zapisy] Chaos in the Equestria


Recommended Posts

  • 6 months later...

Spoko rozumiem są rzeczy ważne i ważniejsze. Po za tym możliwość goszczenia u siebie MG jest zawsze czymś fajnym.

Powodzenia na sesji ;)

Jak będą chętni to ok jak nie to będzie powód by nauczyć się robić ogłoszenia :v

Edytowano przez Arceus
Link do komentarza

Ok (uff w końcu kolor xD) zatem grę wystartujecie od nowa (to już powierzam dawanemu prowadzącemu ;) ) skład pewnie też ulegnie zmianie.

PlaguePony Przenieść gdzieś te tematy (Dom chaosu/archiwum) Czy mają zostać? 

Jest już głos za restartem i sądzę że tak się stanie ;) (wszelkie terminy do PlaguePony, ja mu nic nie narzucam)

Edytowano przez Arceus
Link do komentarza

W sumie trochę jest w tym racji, jeżeli chodzi o zaczęcie tego od nowa, bo sam się pogubiłem się tym. A jeżeli chodzi o tematy to zostaw w tym dziale tylko zapisy i dyskusję, a natomiast samą grę przenieś do archiwum, chyba, że masz możliwość usunięcia innych postów z tych tematów?, a jeżeli nie to przenieś.

A co do terminów rozpoczęcia, to zapisy mogą być od dzisiaj, ale gra zacznie się bardziej po sesji, a kiedy to będzie to tylko sam Tzeentch wie.

Edytowano przez PlaguePony
Link do komentarza

W sumie trochę jest w tym racji, jeżeli chodzi o zaczęcie tego od nowa, bo sam się pogubiłem się tym. A jeżeli chodzi o tematy to zostaw w tym dziale tylko zapisy i dyskusję, a natomiast samą grę przenieś do archiwum, chyba, że masz możliwość usunięcia innych postów z tych tematów?, a jeżeli nie to przenieś.

A co do terminów rozpoczęcia, to zapisy mogą być od dzisiaj, ale gra zacznie się bardziej po sesji, a kiedy to będzie to tylko sam Tzeentch wie.

Cóż mogę pousuwać wszystkie posty z tych trzech tematów, jednak wygodniej będzie je skasować i zacząć od nowa (w sumie wystarczy pierwsze posty przekopiować by nowe tematy rozpicząć, a stare tematy wykopać ;)

Więc jak robimy? (Niby tu rządzę, ale osobiście uważam że władza powinna być dla ludzi a nie ludzie dla władzy) Jak zdecydujecie tak będzie...

(Więcej wpływów w temacie na sugestie ;) )

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...