Skocz do zawartości

Bazgru bazgru, czyli ciapaje Lunar Isbre


Lunar_Isbre

Recommended Posts

Dziękuję ślicznie <3

Bardzo, bardzo się cieszę, że kolory OCki przypadły Ci do gustu. Wzorowałam się na niebie tuż przed wschodem słońca, kiedy przegryzają się na nim najróżniejsze pastele z granatami i fioletami. Chciałam uzyskać podobny efekt, ale bałam się, że może ciut przedobrzyłam. Dobrze, że chyba jednak nie n__n

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne rysunki, prace z Twoim OC na wzniesieniu i w sukni najbardziej przypadły mi do gustu . Bardzo ładne cieniowanie, podziwiam. Temat leci do obserwowanych, z niecierpliwością czekam na kolejne prace.

Bardzo dziękuję i mam nadzieję, że nie zawiodę n__n'

 

O ile kuce nie zrobiły na mnie wrażenia, o tyle pozostałe "bazgroły"... O, rany. Te kolory. Tyle rzeczy na każdej pracy, tyle szczegółów! Boskie. 

Dziękuję <3 Co mogłabym poprawić w kucach, żeby były lepsze?

 

NAPRAWĘ ładne! Gratuluję talentu i życzę weny :3

Dziękuję <3

 

Piękne!

Dwa pytania:

1W jakim programie rysujesz?

2 (do obrazka z Discordem) Z jakiego to fanfica?

1. Paint tool SAI

2. Chaotic neutral autorstwa C-Puff. Polecam gorąco, bardzo fajnie przedstawieni bohaterowie, w sposób realistyczny i zgodny z serialem a i sam motor napędowy ich działań ciekawy. Obrazek jest do przedostatniego rozdziału (na dzień dzisiejszy, Fluttershy and Discord)

Dziękuję <3

Edytowano przez Lunar_Isbre
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nic nie poradzę na to że najbardziej z twoich kuców podobał mi się twój OC-ek w sukience na galę. Po prostu ta kreska ,,serialowa'' najbardziej do mnie przemawia ;)

Poza tym te rysunki niekucykowe robią w większości naprawdę niesamowite wrażenie.


A może macie jakieś sposoby na przezwyciężenie rysunkowego zastoju?
Aż dziwne że tyle osób się wypowiedziało a nikt ci nic nie zaproponował. Więc mimo że ja nie rysuję, to i tak pomądrzyć się mogę :D

Może po prostu nie chce ci się rysować, bo masz za małe zainteresowanie ,,tłumu''. Więc proponuję ci założenie tematu z requestami. Biorąc po uwagę twój talent stawiam że od razu miałabyś z 20 próśb (w tym na pewno jedną ode mnie :D ). Wtedy i masz zainteresowanie ,,ludu'' i dodatkowo świadomość że robisz coś nie tylko dla siebie, ale też dla kogoś.

Ale może jakiś prawdziwy rysownik zaproponuje ci coś mądrzejszego :aj5: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten temat WCALE nie powstaje dlatego, że na jutro mam dużo uczelnianych rzeczy do zrobienia, naprawdę! Słowo daję...!

...No dobrze, przyznaję. Oto przed Wami kolejny przejaw prokrastrynacji.

 

Cóż mogę napisać o sobie... rysuję od kiedy pamiętam, a na poważnie zaczęłam... no dobra, nie zaczęłam wcale. Ciągle się bawię i mojej "sztuce" daleko od ideału. Chwilowo przeżywam kryzys twórczy, który leczę kucykami. Mam nadzieję, że uda mi się wyjść z tego dołka... I że znowu zacznę bazgrać na nieco poważniej i będzie mi to sprawiać przede wszystkim radość.

 

Na dzień dzisiejszy rysuję same kucyki, bo są nieskomplikowane i łatwo się przy nich odprężyć.

Co do techniki, to zazwyczaj rysuję tradycyjnie, ale jeśli chodzi o kuce, to preferuję digital (bo go nie potrafię i mogę się nauczyć, bez zrzędzenia, że mi nie wychodzi i mam nie próbować).

 

Moja pierwsza kucykowa praca to AJ na rysunkowe wyzwania na FGE, rysowana głównie kredkami, z małą pomocą mazaków przy cieniach:

apple_bucker_by_lunar_isbre-d7z4t31.jpg

 

Wkrótce potem powstała moja OC Milky, którą już zdążyłam zaspamować forum. Ref sheet wykonany w paincie:

milky_mane_mspaintref_by_lunar_isbre-d83

 

Nabazgrałam też wersję w stylu bardziej MLP i w sukience na Galę Grand Galopu. Tak sobie mi wyszła, ale niektórym się podoba:

 

milkyindress_by_lunar_isbre-d86eyd1.png

 

Najnowszą kucykową pracą jest Dr Whooves, narysowany na potrzeby konkursu nagłówkowego tutaj, na tym forum. Wersja pełna rysunku prezentuje się następująco:

 

dr_whooves_by_lunar_isbre-d86jmzu.png

Szczerze mówiąc, chyba sobie za dużo myślałam o sobie, bo, wbrew moim nadziejom, praca ta nie cieszy się popularnością na devie :c Na forumie też nikt jej nie zauważył :c

 

Mam też parę wipów:

Fluttershy i Discord, praca do fanfika, którego namiętnie czytam. Skończę nie wiem kiedy:

fluttersai_by_lunar_isbre-d86r2zk.png

 

Milky Mane na jakimś wzniesieniu, skończę też nie wiem kiedy... Cóż, lubię ją rysować.

milkymaneinlove1_by_lunar_isbre-d86b0uz.

 

No i to chyba tyle, jeśli chodzi o poniacze... mam parę szkiców, ale myślę, że nie są warte pokazania.

 

A jak rysowałam zanim przerzuciłam się na kuce?

Heh, może to dla niektórych będzie zaskoczenie, może niektórzy mnie tu znają z deviantarta lub innych miejsc, gdzie wciskałam swoją twórczość. Dla tych osób mówię – niespodzianka!

 

A oto bazgroły. Są wśród nich prace starsze i młodsze, uporządkowane chronologicznie... nie pokazuję dużej części, tylko drobny wycinek.

 

king_of_wild_roses_by_enerai-d76e7lk.jpg

 

head_full_of_dreams_by_enerai-d6bxej0.jp

 

shelter_of_the_trees_by_enerai-d5b685t.j

 

mudda_faar_by_enerai-d6fz2e4.jpg

 

don__t_ask_by_enerai-d50uchw.jpg

 

water_of_youth_by_enerai-d38jf5m.jpg

 

thunderdance_by_enerai-d3aqhml.jpg

 

No to... oto ja. Ja i moje bazgroły. Chciałabym kiedyś wrócić do rysowania czegoś innego, niż kucyki pony, ale na razie nie mam na to siły.

 

To chyba tyle ode mnie. Mam nadzieję, że chociaż część tego co pokazałam przypadnie Wam do gustu n__n" Liczę na krytykę i wszelkie komentarze, bo one naprawdę uskrzydlają i dodają sił do tworzenia dalej.

A może macie jakieś sposoby na przezwyciężenie rysunkowego zastoju?

Co do rysunków już pisałem w prywatnej wiadomości, że są świetne i naprawdę jest na czym oko zawiesić. A Twój OC wykonany w "klasycznym" stylu z MLP wygląda świetnie ^^ Ogółem bardzo oryginalna OC, a przy tym bardzo ładna, co jest naprawdę rzadkością. 

 

Lecz ja nie o tym, bowiem w sumie myślałem o tym, co napisałaś na końcu i się podzielę tym, co często robię ja, jako muzyk, który próbuje swoich sił w pisaniu własnych kompozycji (co także wiąże się z ewentualnymi zastojami spowodowanymi brakiem inspiracji i pomysłów). 

 

Więc, cóż, moje rozwiązanie na moje kłopoty jest proste - przeglądam prace innych, a konkretnie utwory. Słucham tego, co inne zespoły robiły, jakie robiły przejścia między poszczególnymi częściami utworów, ogółem wsłuchuję się we wszystkie ich szczegóły. Stąd też czerpię nowe pomysły i staram się o nie opierać, co często przynosi pozytywne efekty. No i, wiadomo, nic także na siłę, bowiem wtedy najgorsze prace wychodzą. U mnie dni, gdy mam dużo pomysłów częste nie są, ale gdy już taki nadejdzie to tworzę za cały miesiąc XD 

 

Powodzenia i mam nadzieję, że niedługo wrócisz do rysowania, bo naprawdę świetnie Ci to wychodzi :)

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

A ja nic nie poradzę na to że najbardziej z twoich kuców podobał mi się twój OC-ek w sukience na galę. Po prostu ta kreska ,,serialowa'' najbardziej do mnie przemawia ;)

Poza tym te rysunki niekucykowe robią w większości naprawdę niesamowite wrażenie.

 

 

Aż dziwne że tyle osób się wypowiedziało a nikt ci nic nie zaproponował. Więc mimo że ja nie rysuję, to i tak pomądrzyć się mogę :D

Może po prostu nie chce ci się rysować, bo masz za małe zainteresowanie ,,tłumu''. Więc proponuję ci założenie tematu z requestami. Biorąc po uwagę twój talent stawiam że od razu miałabyś z 20 próśb (w tym na pewno jedną ode mnie :D ). Wtedy i masz zainteresowanie ,,ludu'' i dodatkowo świadomość że robisz coś nie tylko dla siebie, ale też dla kogoś.

Ale może jakiś prawdziwy rysownik zaproponuje ci coś mądrzejszego :aj5:

 

Nie wiem, zainteresowanie tłumu mam nikłe, ale raczej nie podejmę się requestów (a przynajmniej na razie). Lubię rysować czyjeś postacie od tak, z zaskoczenia, często jako prezent, bez czucia na sobie presji. Zwłaszcza teraz, jak nie zawsze mam czas albo chęci by siąść i rysować. Najgorzej jest z chęciami...

 

No to dodaję dwa totalne bazgrołki, takie szkice na szybko, żeby się odstresować po dniu na uczelni. Jeden z nich (a konkretnie wilk) powstał kiedy miałam naprawdę kiepski humor. Kucyk to praca z dzisiaj, prezent dla Amberpon, jej urocza OCka Vision Revision :3

 

Wilk (made in paint, hue hue)

darkness_by_lunar_isbre-d87rzj6.png

 

Vision Revision

 

visionrevision_by_lunar_isbre-d87rzir.pn

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysunki świetne, bardzo podoba mi się cieniowanie i ogólnie kolory, których użyłaś. A ten Dr Whooves to takim nie wiem... Animowanym? stylem rysowany. Bardzo mi się generalnie spodobał. Talentu Ci nie brak, umiejętności też. Pozostaje coś dalej z tym zrobić :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki! <3

 

Wrzucam bazgroł, który powstał na jakiejś luźnej kartce podczas ćwiczeń. Robiony od razu długopisem, bo na uczelnię zazwyczaj nie noszę ołówka.

Moja ukochana postać, która jednak z MLP nie ma nic wspólnego (choć czasem mnie kusi, żeby wrzucić ją do tego universum i zobaczyć, jak zwiewa przed tęczowymi osiołkami).

021220142796_by_lunar_isbre-d88dt0u.jpg

 

Tak, to poniekąd anthro, możecie mnie spalić na stosie, hue hue.

 

EDIT: ten makaron to miały być bandaże, ale nie wyszło.

Edytowano przez Lunar_Isbre
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde no, masz talent :P

Requesty requestami, przyjmujesz zlecenia na kucyki?

 

Jak bys przypadkiem popelnila Rarity (albo jeszcze lepiej Rarity i NightMare Rarity na 1 obrazku), ewentualnie mojego OC, to ja to bym nawet w ramke oprawil i powiesil w honorowym miejscu na scianie :P

 

dowody wdziecznosci zwykle przesylam paypalem ;)

Edytowano przez CuteHornyUnicorn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OCka mogę narysować w formie podobnego szkicu, co były na poprzednich stronach :3 Ewentualnie mogę zrobić go kolorowego i pocieniowanego, tylko to po prostu dłużej potrwa.

 

Dałeś mi fajny pomysł na rysunek, będę musiała go wykorzystać :3 Jak maznę, to na pewno dam znać!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...