Skocz do zawartości

Bazgru bazgru, czyli ciapaje Lunar Isbre


Lunar_Isbre

Recommended Posts

Jeżeli jako request wystarczyłby wam najzwyklejszy szkic na kartce, taki jak np. ten z Enn, to nie ma problemu, i tak się dostatecznie nudzę na wykładach XD Tylko podeślijcie mi szczegóły, takie jak co byście chciały, na PW.

 

Crafciku mój kochany, przecież dawałam na naszym czacie link do mojego drugiego deviantarta z innymi, niekucykowymi prackami D: Może Cię nie było akurat... :c Ostatnio jak wchodziłam, to nikogo nie było, więc nowości żadnych nie wrzucałam.

 

Proszę państwa, kolejny bazgroł, takie doprecyzowanie wymyślonej (aczkolwiek mało oryginalnej) rasy. Oczywiście, to tylko szkicowate coś, wątpię, żeby pojawiło się tu cokolwiek poważniejszego w najbliższym czasie. Narysowane jak byłam u rodziców na kawie, oczywiście, jak zawsze, od razu długopisem XD Artykuły w tej gazecie są tak daremne i denne, że nie żal mi było rwać kartki.

021220142801_by_lunar_isbre-d88h16a.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woah... Śliczny Kirim. Podoba mi się bardziej niż twoja rasa rysowana na gazecie, może ze względu na to, że zazdroszczę tym, którzy potrafią rysować bardziej realistycznie niż komiksowo. No ale cóż... Podziwiam twoją pracę, zarówno pod względem kucyków, jak i stworów,

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję n___n

Jeśli chodzi o realizm, o nigdy nie byłam w nim dobra (ale też mało ćwiczę, więc... wiadomo, samo nie przyjdzie), a ta praca ołówkowa to takie coś pomiędzy realizmem, a moim stylem. Zawsze lepiej się czułam w typowo "kreskówkowych" postaciach.

 

Całe to gadanie o ołówku przypomniało mi o starszej pracy wykonanej tymże medium. Na rysunku moje postacie z pisanego przeze mnie opowiadania (z którego nie jestem dumna i które chwilowo tkwi w zawieszeniu, bo aż boję się otworzyć plik z tekstem, tyle błędów fabularnych popełniłam i w kreacji postaci i... ach, nieważne).

 

001.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Żyję :|

W sumie przez ostatnie dni non stop nie miałam prądu (a jak nie prądu, to siadała faza, do której jestem podłączona), albo spałam w potwornych porach, bo zaburzyłam sobie rytm snu że hej (budzić się o 14.00... czemu nie?).

Ale w sumie mogę się pochwalić nową pracą :3 Zajęła mi 8h (ciągiem), format A3.

10559891_1589359767964938_40071689681524

 

Nauczyłam się też robić bransoletki z gumek i, korzystając z okazji, uplotłam kilka inspirowanych MLP - jedną w barwach Rarity, a drugą w barwach Luny (z wplecionymi koralikami). Zrobiłam też jedną w kolorach Milky Mane. Jutro wrzucę, jak zrobię zdjęcia :3

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...