Skocz do zawartości

Barrfind V.

Recommended Posts

The Lord of the Ring Online
Gra warta uwagi i obowiązkowa dla każdego wielbiciela/fana Tolkiena i Władcy Pierścieni.
Darmowa gra MMo przez steam i non steam.
Gra samotnie bywa ciężka, z przypadkowymi randomami, a nie lepiej by było z kimś co ma podobne zainteresowania? Banda Kucofanów oblęża Śródziemie, to może być coś zabawnego.

Może już ktoś gra i czuje się samotny? Albo moze was zainteresuję wspólną grą w tą niezwykle ciekawą i oryginalną grę?

 

Server Snowbourn

 

Zalać się w trupa na Octoberfest w Thorins Gate? Zaliczyć wszystkie karczmy w Shire? Podrywać elfkę/elfa w Rivendale? Czemu nie? :D Wszystko jest możliwe, a ewentualne Grindowanie jest fajniejsze i zabawniejsze w grupie osób sobie znanych mniej lub bardziej.

 

W każdym razie, ja podbijam Śródziemie w imieniu Celestii z dwójką znajomych, dołączysz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest darmowa, a przynajmniej nie całkiem, z tego co się orientuję. Tylko X pierwszych stref jest darmowych, następne trzeba już wykupić, a nie ma możliwości zrobienia tego za walutę w grze. Poza tym - nie żeby to była najważniejsza kwestia, ale jednak - grafika powoduje odruchy wymiotne. :derp3:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grywalnośc ogromna i jest darmowa. Tereny możesz wykupywać za Turbine Points, które zdobywasz za Deedy i tu kwestia Grindu. Jest on nie przesadny i robiony w biegu podczas wykonywania misji. Za Deedy dostajesz Turbine Pointsy i tu kwestia terenów i nie płacenia za gre rozwiązana. Najpierw się zorientuj zanim coś powiesz mój drogi. C: I kto patrzy na grafikę? Jest ładna na swój sposób, WoW nie ma jakiejś nad wyraz epickiej grafiki i co? I grają w to miliony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kto patrzy na grafikę? Jest ładna na swój sposób, WoW nie ma jakiejś nad wyraz epickiej grafiki i co? I grają w to miliony.

Nie. Nie jest ładna, ani na swój sposób, ani na żaden inny. Jest obrzydliwa. Gry z 2000 roku miewały porównywalną grafikę. Grafika nie jest najważniejszą sprawą, ale nie może przeszkadzać w odbiorze. Nie musi być wysokiej jakości, ale może mieć ładną artystyczną wizję (jak choćby w Baldurach, gry stare jak świat, ale grafika nie odstrasza). W LotRO mi osobiście przeszkadza, bo jest bardzo niskiej jakości i w żaden sposób nie pobudza wyobraźni. Postacie to kanciaste, żałośnie animowane kloce, a otoczenie wcale nie wypada lepiej.

Porównywać to do WoWa, który, nawiasem mówiąc, jest grą 4 lata starszą od LotRO...

94de628ddb.jpg

vs

083d115084.jpg

Nie widać różnicy. :kappa:

Edytowano przez Airlick
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na sam trailer ma się ochotę wyjść trzaskając mocno drzwiami.

 

Widać już na pierwszy rzut oka, że system walki ma potężne dziury. Jeśli chodzi o tworzenie postaci w grze - gdyby nie różnice w budowie ciała i uszy elfów te postacie niczym by się nie wyróżniały. Nawet chodzą ubrane praktycznie w to samo... Nasz bohater porusza się bardzo nieudolnie, a grafika również nie robi dużego wrażenia. Do tego zauważyłam, że możemy przechodzić śmiało przez słupki i innych ludzi, podczas gdy w innych grach tego typu zostalibyśmy odepchnięci, przwerócilibyśmy danego przechodnia albo potknęli. Nie zdążyłam jednak sprawdzić questów, ale jeśli to będzie coś w stylu pierwszej części filmu Hobbit, czyli chodzenie i podziwianie "cudownych widoczków", to ja rezygnuje...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...