Skocz do zawartości

Tartarus - Uwolnienie [NZ][Gore][Grimdark][Violence][Adventure]


Recommended Posts

Tartarus - Uwolnienie [NZ][Gore][Grimdark][Violence][Adventure]

https://docs.google.com/document/d/1k4jJ6HdAoQLY3eqZV_yy5mT1hSM-bwFpbwCSTnhEslI/edit

 

W skrócie dopiero zaczęte ale powoli wyrośnie z tego epicka historia pełna niebezpieczeństw, walki, pościgów, seksu? I diabli wiedzą co jeszcze mi przyjdzie do głowy.

Edytowano przez Dolar84
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zerknąłem sobie. Opis zdecydowanie nie zachęca, ale ostatnio nie czytałem dawno gore, więc uznałem, że mogę rzucić okiem.

Po primo, jest to prolog i kawałek pierwszego rozdziału, wydaje się być urwany "w pół myśli". Masz zamiar dopisywać w tym dokumencie kolejne? Według mnie o wiele lepiej jest to robić w oddzielnych dokumentach. Raz, że jest Ordnung, dwa, że wygodniej się czyta.

Co do treści - jakoś nie powala, ale stwarza duże pole do popisu, więc można liczyć na coś dobrego. Nieco pogubionych przecinków, ale da się przeżyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem, interpunkcja nie raz u mnie leży. xD Co do dzielnych doków, nie lubię tego, chyba, że coś naprawdę wielkiego ale i tak unikam. Wszystko będzie spisane w swoim czasie, bo to tylko jeden z fików nad którymi pracuje, i innymi rzeczami które robię w Fandomie. I do what I can.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...