Skocz do zawartości

My Little Pony G2


knero222

Recommended Posts

Hej, jestem kolekcjonerka My Little Pony G2, jezeli ktos owe posiada i chcialby je sprzedac, oddac, wymienic za cos bardzo prosze o kontakt :)

Dodam ze sa to oryginalne niewielkie kucyki firmy Hasbro produkowane w latach 1997-2003. Ich znakiem rozpoznawczym sa diamenty w oczach. Interesuja mnie jednak tylko te ktore sa w dobrym stanie (nie obciety ogon, grzywa) nie popisane oraz z kompletnymi diamentami w oczach. Mam nadzieje ze znajdzie sie jakas dobra duszyczka i odezwie sie do mnie ze ma takie kucyki i bedzie chciala dokonac ze mna transakcji ^^. Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedać nie zamierzam, ale z ciekawości - ile taki kucyk jest warty? Mam tę żółtą księżniczkę z grzywą ze złotymi pasemkami.

wiesz co to zalezy od jego stanu i ogolnie od egzemplarza   ;) mysle ze mowisz o golden light princess lub o golden glow v.2, golden light okolo 30 zl mam taka jedna ale poddana dzieciecej stylizacji  :) ale kupilam druga na ebay'u tydzien temu za 30 zl. golden glow zas chodzi po okolo 200zl. czywiscie mowie o uzywanych kucykach (ale nie zniszczonych) nowe w opakowaniu sa o wiele drozsze  ;)

Edytowano przez knero222
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Golden Light, poza tym brokatem, który się poplątał, to stan niemal idealny.

 

Cóż, sama myślałam nad zakupem paru sztuk z G2, bo z kucy do czesania, to poza niektórymi z G4, tylko G2 mi się podoba.

no mnie sie nie podobaja ogolnie inne generacje, jestem zwolenniczka g2 :D ale jesli chcesz zaopatrzyc sie w jakis g2 no to nie latwa droga przed tb bo z regoly sa dosyc drobie i dostepne raczej na zagranicznych aukcjach takich jak ebay, w tym przesylka jest strasznie droga wiec jak ja zamawiam kucyki to od jednego sprzedawcy zeby zaplacic tylko za jedna wysylke i zamawiam ich kilka naraz 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 2 months later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...