Skocz do zawartości

Problem z Dark Souls


Sowenia

Recommended Posts

Nie mogę włączyć tej gry. Nim cokolwiek się włączy pojawia się komunikat o tym, że "program przestał działać" i tyle. 

Mam gwfl czy jakoś tak. Też się z tym męczyłam razem z PervKapitan, ale udało się, działa tylko gra nadal nie chce. 

 

Gra na steamie. 

Windows 8 czy tam 8.1 

 

Dodam, że steam twierdzi iż 1 plik nie jest zgodny z grą czy coś takiego. Odinstalowałam i zainstalowałam grę jeszcze raz, ale to nic nie dało. 

Proszę o pomoc bo bardzo chcę zagrać  :fluttersad:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę włączyć tej gry. Nim cokolwiek się włączy pojawia się komunikat o tym, że "program przestał działać" i tyle. 

Mam gwfl czy jakoś tak. Też się z tym męczyłam razem z PervKapitan, ale udało się, działa tylko gra nadal nie chce. 

 

Gra na steamie. 

Windows 8 czy tam 8.1 

 

Dodam, że steam twierdzi iż 1 plik nie jest zgodny z grą czy coś takiego. Odinstalowałam i zainstalowałam grę jeszcze raz, ale to nic nie dało. 

Proszę o pomoc bo bardzo chcę zagrać  :fluttersad:

Jako, iż problem już rozwiązałem z Tobą na steam, to dam tu małą aktualizację, iż teraz nie pojawia się ekran logowania do gfwl po odpaleniu gry, co z kolei uniemożliwia zapisywanie stanu gry. Ostatnia próba jakiej się podjęliśmy skończyła się usunięciem gfwl z komputera i brakiem możliwości jego ponownej instalacji, niestety moja wina. Pomysłów kompletnie brak, po raz kolejny zabezpieczenia antypirackie utrudniają życie uczciwym graczom i sprawiają, że piracka wersja po prostu działa lepiej. Jeśli ktoś ma na to jakieś rozwiązanie to byłoby bardzo fajnie, ja już chyba wysiadam. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PervKapitan

Jako, że udało się problem rozwiązać, to napiszę że skorzystałyśmy z tego:

http://www.alialsawaf.com/post/36741943821/how-to-fix-games-for-windows-live-on-windows-8-pro-x64

Jakby ktoś kiedyś miał podobny problem to mógł go rozwiązać, bo na necie szukałam milion porad w google i wszędzie były niewyjaśnione, a jak ktoś se naprawił to zostawił to tylko w postaci "udało mi się naprawić, temat zamknięty" :v

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...