Skocz do zawartości

[Konkurs] Obrazek działowy Regnum Lunae


Recommended Posts

 

 Obywatele!

 

Oto nadszedł czas na ogłoszenie konkursu na - jak tytuł sugeruje - nowy obrazek działowy Regnum Lunae. 

Na grafice znajdować się ma Księżniczka Luna, Nightmare Moon, a jeśli znajdą się na niej obie - to jeszcze lepiej. Oprócz tego nick Wielkiego Avatara (ArjenNightŁuska), avatara (Oksymoron)  i regenta (Sosna).

 

Technika jest dowolna. Obrazki mają być zgodne z regulaminem, a to znaczy, że gore i r34 są zabronione. 

 

Prace należy oddawać do 20.12.2014 

 

Śmiałków, którzy się zadania podejmą i w dodatku uda im się zająć jedno z trzech miejsc, czeka:

 

1 miejsce - nagroda, uścisk ręki Avatara i Regenta, oraz chwalebne zwieńczenie Regnum Lunae zwycięską pracą

 

2 miejsce - nagroda, uścisk ręki Avatara lub Regenta

 

3 miejsce - nagroda, uścisk ręki Avatara lub Regenta

 

 

Prace należy wysyłać w tym temacie, w spoilerach, bądź też do mnie na pw.

 

Pozdrawiam i zachęcam, Oksymoron

 

  

Edytowano przez Oksymoron
  • +1 1
Link do komentarza
  • 2 weeks later...

* Gra piękna Instrumentalna muzyka w jasno oświetlonej sali*

*

*

*

* Wraz z ostatnim pociągnięciem smyczka nastaje cisza*

*

*Na środek wychodzą cztery postacie*

 

Witam wszystkich obecnych na Wspólnej Audiencji! Zaczniemy od bardziej oficjalnej części spotkania, czyli ogłoszenia wyników konkursu na nasz obrazek działowy! My jako Księżniczka Luna, Arjen, Oksymoron, Sosna po wspólnej naradzie przy kieliszkach srebrzystego wina (LunaDiLuna, bo Księżniczka sama sobie pędzi) wybraliśmy najlepszą pracę:

 

gT4qQML.png

 

Cava wygrywa tego awarda - uewsCBG.png. Gratulujemy, uścisk dłoni i mamy nadzieję, że dalej będziesz tworzyć takie prace.

Jednak naszym zdaniem główną nagrodą jest możliwość umieszczenia swojej pracy na najwidoczniejszym miejscu w Regnum Lunae.

 

Praca zawiśnie już wkrótce, po skontaktowaniu się z autorką.

 

Mamy tu też dwójkę, których pracę wyróżniliśmy. Gratulację!

 

Anathiela - b7RVz3J.png

 

Nightmare - DBuI0Vb.png

 

 

 

To by było na tyle, jeśli chodzi o częśc oficjalną! Wszyscy obecni zaproszeni są na wspólną wyże-e wy-szukaną kolację w drugiej części sali, a także do komentowania :P

 

* Muzyka znów zaczyna grać, wszyscy rzucają się nałożyć sobie pysznego żarcia. Pojedyńcze miejsca wyglądały kusząco (te inne krzesło to na nogi)*

Link do komentarza

Nie jestem zadowolona, ale cóż sami wiecie co wam się podoba, to cud, że ktoś  wziął udział w tym konkursie. :desu:  :pinkrage:

Piszesz to, bo nie dostałaś pierwszego miejsca? Błagam Cię... Ty bierzesz udział w miliardzie podobnych. Daj innym się wykazać. Zamiast krytykować, to gratulowałabyś innym, którzy też dostali się na podium.

Link do komentarza

Nie jestem zadowolona, ale cóż sami wiecie co wam się podoba, to cud, że ktoś wziął udział w tym konkursie. :desu::pinkrage:

No nie, to nie był cud. To była wola tych, którzy nadesłali prace i którzy chcieli je zrobić, droga Anathielo. Również Twoja, w związku z czym teoria o cudzie wydaje mi się trochę bezpodstawna. Jeśli nie jesteś zadowolona - przykro mi, ale też nie było nigdy takiego, co by wszystkim dogodził. Pozdrawiam serdecznie.

Link do komentarza

Ja tam się cieszę z III miejsca :) Zwłaszcza, że praca była robiona na szybko, pod presją czasu. Ograniczony czas na lapku. Moja familia.

Tak jak raz moja koleżanka dostała najwyższą ocenę w klasie z trudnego sprawdzianu, ale i tak się skarżyła się, że powinna mieć wyższą...

Anathiela - bywa :P

Link do komentarza
  • 1 month later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...