Skocz do zawartości

Wolf's Rain


Arwena_115

Recommended Posts

Witajcie!

 

Wolf's Rain. Znana manga i anime dla wielbicieli wilków i dziwacznych przygód(zaliczam się).

Manga, jak i anime bardzo dobrze opracowane, postacie ciekawe, fabuła trzyma się kupy.

Według mnie bez zarzutu.

Moim ulubionym bohaterem jest Toboe:

Wolfs_Rain__Taboe_by_Nizira_Hathor.png

Toboe10.jpg

 

Serdecznie zapraszam do dyskusji!:)

Mam nadzieję, że takiego tematu jeszcze nie było, ale jeśli był bardzo przepraszam.

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Wow, prawie już zapomniałem o tym kwiatku, oglądałem lata temu. W sumie była to jedna z pierwszych serii które skończyłem. W pamięć wrył mi się klimat serii, te depresyjne tony; potrafi naprawdę przygnębić. Love it. Chociaż pamiętam że w drugiej połowie ciągnęła się niemiłosiernie, ale i tak polecam każdemu kto nie oglądał. Sam też będę sobie musiał sobie kiedyś odświeżyć

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem ze dwa lata temu i odczucia można wyrazić jednoznacznie : <3 . Historia jest naprawdę genialna, a bohaterowie barwni według mnie. Było wiele smutnych i wesołych momentów, które naprawdę nadały temu anime smaczek. Osobiście moim ulubionym bohaterem był biały, oraz epizodyczna bohaterka (chyba była lisem, albo czymś podobnym, na tej łące, pewnie kojarzycie) imon nie pamiętam, pamięć mam kiepską :D. Każdemu kto nie widział polecam, To co według mnie w pewnym sensie wyróżnia to anime, to to, że niewiele jest anime typowo poświęconych zwierzętom, oraz miejsca w których się znajdują (zmieniają się w przeciwieństwie do niektórych anime) są oryginalne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ah Wolf's Rain! Klasyk! :3 Pierwsze lub drugie anime jakie w życiu widziałam i tak się w nim zakochałam, że od pierwszego razu przejrzałam całą serię jeszcze 6-7 razy. Pokazałam ją mojemu partnerowi, który normalnie nie przepada za anime i też je pokochał, co mnie bardzo cieszy. Nastrój melancholijno- dramatyczny w klimacie zbliżonym do post-apokaliptycznego, piękna animacja i świetna muzyka, którą regularnie odtwarzam na playlistach. Zapodam kilka moich ulubionych melodii, które mimo swojego smutnego i wolnego klimatu zawsze jakoś wyciągają mnie z wszelkich depresji już od dobrych paru lat:

 

Gravity

 

Heaven's not enough

 

Tell me what the rain knows

 

Strangers

 

I jeszcze:

 

Face on

 

Stray z openingu :3 To chyba spodoba się największej liczbie osób.

 

Nie każcie mi wybierać ulubionego bohatera... z głównych postaci kocham wszystkie łącznie z tym myśliwym i parą. ;_;

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...