Skocz do zawartości

Prawdopodobnie niezauważony błąd w animacji


Recommended Posts

Cześć, to ja, Highway Unicorn lub "mająca tyle energii, co Pinkie Pie". :D Z góry piszę, że nie wiem, czy trafiłam w dobry dział i czy mój wątek ma w ogóle rację bytu.

 

A więc jest taka rzecz, że wyłapałam błąd w animacji, ale nie wiem, czy już go zauważono, ponieważ nie widzę go w spisie błędów tego odcinka na Wikii. Nie wkleję screenu, jednakże gdybyście włączyli drugą część odcinka "Powrót do Harmonii", to mogłabym dokładniej wyjaśnić, o co chodzi. Nie określę też dokładnie minuty i sekundy odcinka, ale mogę napisać, że to był ten moment, gdy Rainbow Dash leżała na chmurce, jeszcze szara, podczas gdy reszta M6 miała już swoje dawne kolory. Chodzi mi o czas po tym, jak już powie "Hejka" i "Fajnie", a potem trochę się rozkręca, w sensie: "Czy wyście widziały Ponyville?" i takie rzeczy. Kiedy to mówi i zmienia pozycję, można zauważyć np. to, że ma o wiele za długą grzywę, następnie zły układ kolorów w niej (już normalnej długości), a także coś nie halo z ogonem (chyba pomarańczowy przed czerwonym). Nie jestem pewna, czy to, że była zahipnotyzowana, miało jakiś wpływ, bo przecież Fluttershy miała cztery motylki, ale ten czwarty był jakiś inny, jakby dorobiony na siłę, a oryginalny znaczek po prostu przesunięty do przodu... Tak więc ja uważam tę całą scenę, która opisałam powyżej z Rainbow Dash za zbiór nieopisanych na Wikii błędów w animacji i proszę, abyście napisali Wasze zdanie na ten temat.

 

Highway.

 

EDIT: Właśnie zauważyłam, że podczas tej sceny znikają jej też chyba skrzydła i znaczek w niektórych momentach.

Edytowano przez Highway Unicorn
Link do komentarza

Sugerowałabym zrobić z tego temat ogólny o błędach, bo takiego bodajże nie ma, a przydałby się.

Co do samej sytuacji. Bardzo możliwe, że zły układ kolorów to wina „zdiscordowania”, lecz nie byłabym tego pewna. Choć, ujmując poważnie... Tęcza to symbol przyjaźni, miłości itepe, no nie?

Ostatecznie dochodzę jednak, że to błąd animacji, skoro najpierw ten błąd jest, a potem - nie.

  • +1 1
Link do komentarza

slender_in_mlp_by_flutterflypony-d71xivm

 

nie sądzę aby to był błąd, przypadków nie ma, za to na YT jest wiele filmików typu "mlp mistakes" które pokazują co jak i gdzie poszło nie tak. po za tym nie lekceważmy uporu internautów na pewno serial wiele jeszcze ukrywa ale co ja tam wiem nie oglądam :P (wpadłem na odcinek z Chrysalis i wpadłem tu zapytać... zasiedziałem się :P)

 

Co do wątku nawet niezła inicjatywa, sądzę że lepiej by było gdyby został :)

  • +1 1
Link do komentarza

Włączyłem sobie ten odcinek, przewinąłem do momentu, o którym mówisz i naprawdę nie widzę tutaj niczego o czym mówisz. Wszystko wydaje mi się w porządku. Kilkanaście razy powtarzałem ten fragment, żeby się upewnić, ale niczego nie zauważyłem - to nie wiem jak ty za pierwszym razem mogłaś zobaczyć jakiś błąd

Był był. XD

Również to sugeruję. Ze screenami i opisami. Czas na poprawę - 2 dni. Po tym czasie temat zostanie usunięty.

Dobrze, a więc niech zostanie.

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...