Skocz do zawartości

[zapisy][gra][human] straszne liceum


Ja i kropka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1.6k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

((Niech jeszcze nie umiera :v))

Gdy kobieta dotarła na cmentarz, czekała przed grobem Curta na noc, gdy ta nadeszła obok niej stała jeszcze jedna osoba.

- Matt. Wykop go. - powiedziała kobieta, na co druga osoba zaczęła rozkopywać grób. Otwarli trumnę i wzięli ciało Curta.

- Jakim cudem on wciąż żyje? Przebili go, zakopali żywcem, a w nim wciąż jest życie. - powiedziała osoba która go wykopała.

- Nie ważne, idziemy do domu. Musimy go naprawić. - powiedziała kobieta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyna postanowiła iść na cmentarz, nie miała już na nic siły. Gdy doszła do uliczki w której pochowano Curta zobaczyła dwa cienie przy jego grobie. Gdy podeszła bliżej zobaczyła jakąś kobietę i mężczyznę trzymającego.. ciało Curta?!

- Ej! Co wy robicie?! - wrzasnęła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

((Nie))

- Zakop to i zanieś Curta do mojego mieszkania, ja odniose ją. - powiedziała kobieta, wzięła Alysse na ręcę i ruszyła w kierunku jej domu. Weszła do jej domu oknem, potem położyła ją na kanapie, szybko pobiegła do sklepu, kupiła whiskey, wylała trochę do zlewu, napełniła szklankę i taki zestaw postawiła na stół. Wyszła, zamykając okno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Estera obudziła się następnego dnia, w głowie miała pustkę. Widząc whiskey zdziwiła się, bo nie pamiętała by wyciągała butelkę. Przypominając sobie o Curcie było jej już wszystko jedno. Wypiła całość ze szklanki i skrzywiła się. Miała zamiar upić się do nieprzytomności.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...