Skocz do zawartości

[zapisy][gra][human] straszne liceum


Ja i kropka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1.6k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Dziewczyna dotknęła delikatnie blizny chłopaka, a potem przeniosła dłoń na jego twarz. Nim zdążyła coś powiedzieć do środka weszli jej rodzice, którzy wrócili wcześniej od rodziny. Widząc parę ojciec Alysse zrobił się czerwony że złości.

- Co ty robisz gówniarzu z moją córką?! - wrzasnął.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Curt starał się powiedzieć coś jak najmądrzejszego bez uwzględniania faktów takich jak jego śmierć i kilka innych rzeczy które się stały, przez myśl przebiegło mu tylko ,,drugi raz mam umrzeć?'' 

- Ja wiem że to tak wygląda ale... po prostu wcześniej, Alysse chciała zobaczyć bliznę jaką mam, jednak niestety zemdlała, więc musiałem zdjąć jej stanik, mimo iż to dziwnie brzmi, ponieważ kiedy chciałem zrobić pierwszą pomoc mógł przeszkadzać, kiedy się obudziła to mnie przytuliła i tak to wyglądało. - powiedział na jednym oddechu. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mężczyzna powoli uspokajał się słysząc, jak matka Alysse szepcze mu coś do ucha. Następnie kobieta spojrzała na córkę.

- Ally, przepraszam za tatę że tak na ciebie naskoczył, jesteś już prawie dorosła i masz prawo o sobie decydować. - powiedziała spokojnie. - Może idźcie do twojego pokoju? - spytała. Alysse uśmiechnęła się nieśmiało i pociągnęła Curta do swojego pokoju.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...