Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Ja i kropka

[zapisy][gra][human] straszne liceum

Recommended Posts

((Oke))

W pewnym momencie Alysse, minęła jakaś kobieta, była wysoka, do tego miała szpilki, ubrana była w ciemne, przyległe jeansowe spodnie i skórzaną ramoneskę. Wyglądała tak na około 30 do 40 lat. Szła w kierunku cmentarza. 

((Niech jeszcze nie umiera :v))

Gdy kobieta dotarła na cmentarz, czekała przed grobem Curta na noc, gdy ta nadeszła obok niej stała jeszcze jedna osoba.

- Matt. Wykop go. - powiedziała kobieta, na co druga osoba zaczęła rozkopywać grób. Otwarli trumnę i wzięli ciało Curta.

- Jakim cudem on wciąż żyje? Przebili go, zakopali żywcem, a w nim wciąż jest życie. - powiedziała osoba która go wykopała.

- Nie ważne, idziemy do domu. Musimy go naprawić. - powiedziała kobieta.

Dziewczyna postanowiła iść na cmentarz, nie miała już na nic siły. Gdy doszła do uliczki w której pochowano Curta zobaczyła dwa cienie przy jego grobie. Gdy podeszła bliżej zobaczyła jakąś kobietę i mężczyznę trzymającego.. ciało Curta?!

- Ej! Co wy robicie?! - wrzasnęła.

(( .-. ))

Kobieta spojrzała na nią poruszyła dłonią. Po chwili Alysse poczułasenność.

- To tylko sen. Nas tu nie ma. - powiedziała. Poczekała aż Alysse zaśnie.

((Środek nasienny w lotce wystrzelonej z broni na nadgarstku :v))

((Nie))

- Zakop to i zanieś Curta do mojego mieszkania, ja odniose ją. - powiedziała kobieta, wzięła Alysse na ręcę i ruszyła w kierunku jej domu. Weszła do jej domu oknem, potem położyła ją na kanapie, szybko pobiegła do sklepu, kupiła whiskey, wylała trochę do zlewu, napełniła szklankę i taki zestaw postawiła na stół. Wyszła, zamykając okno.

((1. Skąd wiedziała gdzie mieszka?

2. Nie zdziwiła się że Alysse zna Curta?

3. Ona ma alarm w domu i wszystko jest zamknięte xd ))

Estera obudziła się następnego dnia, w głowie miała pustkę. Widząc whiskey zdziwiła się, bo nie pamiętała by wyciągała butelkę. Przypominając sobie o Curcie było jej już wszystko jedno. Wypiła całość ze szklanki i skrzywiła się. Miała zamiar upić się do nieprzytomności.

- Nic mi nie jest - warknęła i zostawiła otwarte drzwi. Usiadła na kanapie w salonie i upiła solidny łyk z butelki. Skrzywiła się i odstawiła ją na stolik.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...