Skocz do zawartości

Wesprzyj nas i pomóż wystartować! Darmowe instrumentale [Pianino] na zamówienie!


1stChoice

Recommended Posts

Cześć!

 

Ja i moja koleżanka uwielbiamy muzykę. Od kilku lat oprócz słuchania próbujemy także coś tworzyć. Zajmujemy się tym obydwoje, dodatkowo ona jeszcze lubi śpiewać, więc czasem jak mnie poprosi to tworzę jej instrumental i łącząc jej głos i moją muzykę wychodzi czasem coś fajnego. Kochamy starszą muzykę zwłaszcza z lat '80 więc jak można się domyśleć nasze piosenki to po prostu covery. Jesteśmy z siebie dumni kiedy odnowimy lepiej ( chodz częściej gorzej ale i tak jesteśmy z siebie dumni :) ) jakiś świetny kawałek.

 

Od dnia dzisiejszego postanowiliśmy, że stworzymy kanał na youtube gdzie będziemy publikować nasze "dzieła". Nie pragniemy tysięcy subów i wyświetleń, ale byłoby miło gdybyśmy dostawali zamówienia od nielicznej publiczności. Kanał powstał dzisiaj i aktualnie potrzebujemy pilnie zamówień na piosenki, jakiegoś tła na kanał ( koleżanka zajmuje się kanałem a nie zna się za bardzo na grafice- ja wziąłem za zadanie promowanie) i kilka subskrypcji na początek za co bylibyśmy bardzo wdzięczni! Oto nasz "kanał":

 

https://www.youtube.com/channel/UCDH-Uyn_Q1iB15LZvdf8HJg

 

Dla Ciebie to kilka sekund na kliknięcie przycisku "subskrybuj" a dla nas to duży gest!

 

Jako nasze pierwsze trzy filmy ( tak, na razie trzy- nie chcemy robić dużo i byle jak) chcemy zrobić instrumentale na pianinie piosenek, które otrzymamy. Tutaj proszę was o pomoc! Masz jakąś ulubioną piosenkę? Jakąkolwiek, czy to nową czy starą, z fandomu czy nie ( chodź na początek preferowalibyśmy po prostu zwykłe piosenki, których słucha nie tylko społeczność MLP ;) ) Napisz ją tutaj pod postem! Pierwsze trzy zamówienia będą naszymi pierwszymi filmami!

 

Dziękuje z góry, odpowiadamy na wszystkie pytania, więc śmiało :)

 

~FirstChoice & SummerFlower

  • +1 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja was chętnie wesprę, bo czemu by nie? Popieram wszelkie próby na tle artystycznym. Subskrypcja poleciała, mam nadzieję, że nie zawiedziecie moich oczekiwań (a nie wymagam wiele, spokojnie ;3). 

 

Na początek chciałabym byście wykonały dla mnie ten znany kawałek: 

 

https://www.youtube.com/watch?v=DpGdLsG87qo

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subskrypcja poleciała :) mam nadzieję że kiedyś bedzie o was głośno w fandomie a może i na świecie :) Powodzenia! Nie mam jakiejś specjalnej piosenki dla was, ale chciałbym móc prosić was kiedyś o pomoc w wykonaniu jakiejś piosenki do moich audio-opowiadań. Jeśli to nie problem oczywiście.

Przykro się robi gdy ktoś jara się twardzielami kina akcji nic nie wiedząc o Ponurym.

Edytowano przez Vortex
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subskrybcja, jest. Mam nadzieję że szybko się rozwiniecie.

Gdybym mogła wam wystawić jakiś trudny utwór...

https://m.youtube.com/watch?v=oGs4jb1pCf8

To miło, że mamy nowych muzyków w fandomie. Zawsze dobrze, gdy ktoś coś tworzy.

Pozdrawiam,

Timber

Edytowano przez Timber Sprawiedliwa
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...